Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Problem??? Hiába bakolja...11éves gumi tudod mennyit ér?? Semmit! :D

Na ez az! A céges 206-on 2003-as gumik vannak, ezeken jött ki a gyárból. Szemre a profil még jó, de annyira fel vannak keményedve, hogy a legkisebb kanyarban is nyikorognak. Utolsó szezonjukat futják, téli átálláskor flexxel fogom leszedni őket, nehogy a főnök tavasszal visszarakassa. :)

Más az ha koptatják az aszfalton,mintha állna a garázsban,úgy hogy még súly sincs rajta,mert fel van bakkolva. Szerintem.

Nekem sikerült újként venni 2005-óta raktározott két nyárit meg kettő fél éveset ugyanolyan márkájú,mintázatúak,de ránézésre,nyomkodásra nem látszik különbség rajtuk.

Talán a régebbieknek kevesebb ideig volt friss gumi illata.

Link to comment
Megosztás:

Én is a környékeden lakom, és Kiskunfélegyházán találtam tavaly magamnak végül autót, de előtte voltam egyet megnézni Hajdúszoboszlón is :) ...

Amennyiben aktuális lesz a vásár tudok ajánlani szakit aki esetleg némi apróért elmenne veled. Én is így vettem az enyémet és bejött, nem mondom hogy azóta nem kellett rá költeni, de a hibákat mind feltérképeztük amikor megvettük és ahhoz képest alakítottuk a vételárat is. Igaz most összetört a kicsike, de hát ez nem róható sem az előző tulaj sem pedig a vételnél nekem segítő terhére!

Egyébként a tapasztalatom az volt, hogy a netes hiredetések nagyobb része nagy kamu, vagy legalábbis féligazság. Én végül egy helyi hirdetési oldalon találtam az autómat, amit a tulaj adott el, és amikor e-mailben kértem képet kb 40 db küldött el, amiben még az utolsó roszdafoltot is lefotózta...

Amit egyébként javasolhatok a kasznira figyelj! Nagyon drága buli javítani, ha nincs ismerősöd (lakatos, fényező)!

Hello!

Nagyon köszönöm az infókat, amúgy Te merre laksz?

A szaki akit tudnál ajánlani, mennyire apró az az apró amennyiért igénybe vehetném szakmai tudását?Esetleg majdan az is megoldható lenne, mivel nekem jelenleg semmilyen járművem sincsen, csak tömegközi, hogy Ő szolgáltatná az autót is, természetesen az üzemanyagot is fizetném?!

Azt írtad, hogy anno szoboszlón is megnéztél egyet, de amúgy mekkora sugarú körben nézelődtél?

Kellemes estét! :D

Korkki

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Szeretném a véleményeteket kérni, erről az autóról:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...pion_gl-4976123

Valamint azt szeretném megkérdezni, hogy a tükör alatt látható rozsda az mennyire vészes, mennyibe kerülne kb a javítása?

Előre is köszi!

:D

Képek alapján egyben van,bár vicces,hogy magyarázza a gyerek,hogy így tavaly ősszel nézett ki most már azért nem egészen. :) Friss képek rulez.

A külföldre költözés hasnyálautós szabad-fordításban annyit jelent az esetek 80%-ban,hogy szabadulnék egy hulladéktól amit azért olcsón adok,de utána nem érsz el a megadott elérhetőségeken,mert ugye külföldön vagyok. :D

Nem mindig,de mintha ez lenne a nemdohányzó-hölgytulaj szöveg utódja.

Figyi én a helyedben ismerősöknél néznék körbe hátha akad eladó autó,aminek nagyjából ismert az előélete. Mert a valamire való autók ismerősök,rokonok körében elmennek.

Ilyen árkategóriában nagyjából a piacon csak mások problémáját kapod meg. Ezekkel van tele a hasnyálautó szebbnél szebb fotókkal illusztrálva.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Szeretném a véleményeteket kérni, erről az autóról:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...pion_gl-4976123

Valamint azt szeretném megkérdezni, hogy a tükör alatt látható rozsda az mennyire vészes, mennyibe kerülne kb a javítása?

Előre is köszi!

:)

Sztem jól néz ki, meg kéne lesni élőben. Az a tükör alatti rozsda nekem is megvan (bár nem ennyire), sztem ha Te lecsiszolod fémig, és elviszed egy ismerős fényezőhöz, 5-10e Ft közötti összegből kijön. Beszélj Invictussal, hátha ráér megnézni.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Szeretném a véleményeteket kérni, erről az autóról:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...pion_gl-4976123

Valamint azt szeretném megkérdezni, hogy a tükör alatt látható rozsda az mennyire vészes, mennyibe kerülne kb a javítása?

Előre is köszi!

:D

Az a bőr az elejére miééééért kell?! :) Most komolyan van olyan ember akinek ez tetszik? :D

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Szeretném a véleményeteket kérni, erről az autóról:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...pion_gl-4976123

Valamint azt szeretném megkérdezni, hogy a tükör alatt látható rozsda az mennyire vészes, mennyibe kerülne kb a javítása?

Előre is köszi!

:D

Hiányzott az a bőrdarab a géptetőről, mint mókusnak az erdőtűz....Nem is tudom...Az a tükör alatti rozsdásodás... Mutasson friss képet róla! Lehet hogy már nem is olyan pici! Fpepe jól beszélt, de mindnyájan tudjuk, hogy a lecsiszolom fémig és lefestem dologgal, a hiba nincs megszüntetve.... :D

Képek alapján egyben van,bár vicces,hogy magyarázza a gyerek,hogy így tavaly ősszel nézett ki most már azért nem egészen. :) Friss képek rulez.

A külföldre költözés hasnyálautós szabad-fordításban annyit jelent az esetek 80%-ban,hogy szabadulnék egy hulladéktól amit azért olcsón adok,de utána nem érsz el a megadott elérhetőségeken,mert ugye külföldön vagyok. :D

Nem mindig,de mintha ez lenne a nemdohányzó-hölgytulaj szöveg utódja.

Figyi én a helyedben ismerősöknél néznék körbe hátha akad eladó autó,aminek nagyjából ismert az előélete. Mert a valamire való autók ismerősök,rokonok körében elmennek.

Ilyen árkategóriában nagyjából a piacon csak mások problémáját kapod meg. Ezekkel van tele a hasnyálautó szebbnél szebb fotókkal illusztrálva.

Tökéletesen egyetértek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én inkább rágnám a cipőtalpat,küszöböt meg kukáznék esténként,minthogy eladjak egy ennyi munkával átdolgozott, felújított autót. :D

Anyagárban nem jön ki ne mán. :)

Nem bizony.... A leírásban felsoroltaknak ha a fele bent van csak az 500ezer. Tapasztalat...Bár sokat lehet spórolni ha az ember maga szerelgeti otthon, meg barátoktól, haveroktól, klubtársaktól lehet olcsón szerezni alkatrészeket.... De a motor tuning még így is méreg drága!!

Link to comment
Megosztás:

Korkki!!

Ha én autóvásárlás előtt állnék! És 500ezer volna a dologra, akkor ezt autót nézném meg: http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...v_110le-4601069 :D

Nem ismerem Tápi cartársat, de sok jót olvastam felőle, és ez az az autó amiben látnék fantáziát :)

Igen-igen ezt is meglestem...és valóban jól néz ki.

Csak én úgy gondolkodnék, hogy van 500e, de úgy szeretném, hogy az 500-ból jusson az átírásra és egyéb költségekre. Meg igazából ha magamnak venném nem lenne semmi gond...de egyrészt családi is lenne, ahhoz meg egy kissé sportos sztem...bár lehet rosszul gondolom.

Én is egyetértek az elhangzottakkal a hasnyál autós téren.

Hát az ismerősök terén nem is tudom, hogy hirtelen kiket kérdeznék meg...mert az ismerettségi köröm nagy része, hozzám hasonszőrű fiatalokból áll, autó nélkül stb...nézegettem az forumon belül lévő rovatot is, de nem találtam semmit, vagy lehet, hogy elkerülte a figyelmemet.

Link to comment
Megosztás:

Nah, tehát a kézifék bowdenem, mégsincs elszakadva. Ennek lehet örülni, én is örülök neki, mert olyan örömködős ember vagyok. Viszont akkor miért nincs kézifékem? Hát mert a padlólemezről, kvázi leszakítottam azt a konzolt, amihez képest, a kar, húzza a bowdent... :D :D :D erős vagyok tudom, meg hidrós kézit neki, azt is tudom, de akkor is b.sszameg... :)

310102-20110817-I4xOFB.jpg

310103-20110817-ZNXRhz.jpg

310101-20110817-zCkpST.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nah, tehát a kézifék bowdenem, mégsincs elszakadva. Ennek lehet örülni, én is örülök neki, mert olyan örömködős ember vagyok. Viszont akkor miért nincs kézifékem? Hát mert a padlólemezről, kvázi leszakítottam azt a konzolt, amihez képest, a kar, húzza a bowdent... :D :D :D erős vagyok tudom, meg hidrós kézit neki, azt is tudom, de akkor is b.sszameg... :)

http://pics.coldline.hu/pics/310102-20110817-I4xOFB.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/310103-20110817-ZNXRhz.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/310101-20110817-zCkpST.jpg

Nem te voltál erős, a konzol volt gyengén odafogatva. :) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.