Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amúgy jó a fóliád gondolkodok, hogy előre én is feltetetem a legsötétebbet mert most 1el világosabb van fent de a legsötétebb lenne az igazi nem látnának be ajj de jó lenne :)

Én inkább olyanra vágyom, ami nem sötétít, de minden szart kiszűr...csak éppen nem túl olcsó. :D

Link to comment
Megosztás:

Én inkább olyanra vágyom, ami nem sötétít, de minden szart kiszűr...csak éppen nem túl olcsó. :D

Van olyan igenm azért annyira nem drága! Bár a kombi elég nagy meg gondolom az első szélvédő is kell :)

http://www.bestfolia.hu/index.php ha nem ismered itt érdeklődj ők elég olcsók és szépen csinálják nekem is ők tették fel! 7 év garancia! :D

Link to comment
Megosztás:

Van olyan igenm azért annyira nem drága! Bár a kombi elég nagy meg gondolom az első szélvédő is kell :)

http://www.bestfolia.hu/index.php ha nem ismered itt érdeklődj ők elég olcsók és szépen csinálják nekem is ők tették fel! 7 év garancia! :D

Az ami akkora hőkitartással bír és nem sötétít, az bizony k.va drága...pont ezért nem is lesz olyanom :D

Meg előbb sárvédőt kéne hajtogatnom...utána ráér a többi :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy jó a fóliád gondolkodok, hogy előre én is feltetetem a legsötétebbet mert most 1el világosabb van fent de a legsötétebb lenne az igazi nem látnának be ajj de jó lenne :)

Az első ajtókon már nem lehet sötét fólia még műbizonylattal sem. Az elsőszélvédőn is csak a napellenző vonaláig

Link to comment
Megosztás:

Az első ajtókon már nem lehet sötét fólia még műbizonylattal sem. Az elsőszélvédőn is csak a napellenző vonaláig

Nem kell felvilágosítani van fóliám és vágom ezeket! De kit érdekel, hogy mit lehet? Semmit nem lehet igazából :) nekem gyárilag van sötétítve egy csíkba elől és túl lóg a napellenzőn na akkor most mit csinál ezért megbüntet? :D

Link to comment
Megosztás:

Nem kell felvilágosítani van fóliám és vágom ezeket! De kit érdekel, hogy mit lehet? Semmit nem lehet igazából :D nekem gyárilag van sötétítve egy csíkba elől és túl lóg a napellenzőn na akkor most mit csinál ezért megbüntet? :D

A rendőr biztosan, a műszakin meg visszavágják, vagy lekapartatják. :) Persze a szélvédő az más, gyárilag olyan

Link to comment
Megosztás:

Amúgy jó a fóliád gondolkodok, hogy előre én is feltetetem a legsötétebbet mert most 1el világosabb van fent de a legsötétebb lenne az igazi nem látnának be ajj de jó lenne :D

Igen, jó volt. Mert műszaki előtt, az első ajtóról le kellett vennem. A többi meg elég jól kifakult a naptól. Közepes volt. A sötétebbet kellett volna választanom. Így most már nem lehet " Nem rendeltetésszerűen " használni napközben az autót. :) :D

Link to comment
Megosztás:

valaki megtudja mondani hol találom az önindítót? azt már mondták hogy a motor mögött, lent, de így nem találtam, egy fénykép rajta piros nyilak és karikák lehet segítene :D

kösz

>ps: új akksi, első indítás, tökély, második tökély, harmadik stbstbstb pedig már csak egy kattanásig jut :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megálltam a lámpánál és mivel nincs full sötét fólia elől így már mutogatott a csávó az övre mondom majd becsatolom én is ha majd te is azt ennyi volt a sztori kb.:) Ezek ilyen bagoly mondja a verébnek szituációk, villogó nélkül ő ugyan olyan mezei autós mint én akkor mit mutogat? Szánalmas.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.