Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

hali!

nincs valakinek fölösleges, napellenző patentje(nem tudom mi a neve pontosan, amibe bepattan a napellenző)

bontóról bontóra járok de sehol sincs, az egyikben ma azt mondták hogy én vagyok a 3. ma akinek nem tud adni :D

köszi!

Vagy bemehetnél egy opel márkaszervízbe és adnak raktárról.Igaz olyan 6-700 Ft.,de olcsóbb mint bontókba szaladgálni. :D

Link to comment
Megosztás:

Vagy bemehetnél egy opel márkaszervízbe és adnak raktárról.Igaz olyan 6-700 Ft.,de olcsóbb mint bontókba szaladgálni. :D

Az lehet de a márkaszervízben nem engedek a félig kibelezett kocsikban turkállni. Legutóbb taposóért mentem, és elhoztam még egy AC-relét, egy polcot, egy lámpamagasság állító kapcsolót, egy befúvórácsot...többek között. :D Ezen a ponton efogyott a pénz amit vittem. :D

Link to comment
Megosztás:

Az lehet de a márkaszervízben nem engedek a félig kibelezett kocsikban turkállni. Legutóbb taposóért mentem, és elhoztam még egy AC-relét, egy polcot, egy lámpamagasság állító kapcsolót, egy befúvórácsot...többek között. :D Ezen a ponton efogyott a pénz amit vittem. :D

Az igaz. :D

Link to comment
Megosztás:

Az lehet de a márkaszervízben nem engedek a félig kibelezett kocsikban turkállni. Legutóbb taposóért mentem, és elhoztam még egy AC-relét, egy polcot, egy lámpamagasság állító kapcsolót, egy befúvórácsot...többek között. :D Ezen a ponton efogyott a pénz amit vittem. :D

Mért nem nagyobb kabátban mentél,wazze... :D

Link to comment
Megosztás:

Vagy bemehetnél egy opel márkaszervízbe és adnak raktárról.Igaz olyan 6-700 Ft.,de olcsóbb mint bontókba szaladgálni. :D

a bontók egyébként kb útbaesnek egy opel szalonért/szervízért meg odavissza egy 100ast kéne mennem:(

de kösz a tippet, ha végképp nem lesz akkor az marad a végén ha arra járok akkor majd veszek egyet.

Link to comment
Megosztás:

Ez ám a km állás! (és beírta!!!) Ritka ám az ilyen mifelénk! :D

De ez sem kutya! van ám szöveg rendesen! (autószerelő tulaj, és kiírja az Isuzut 88 LE-nek. Azért nem semmi ez a hozzáértés nem? :D :D

Az autószerelő gazdi nálam inkább hátrány. Barátnőm édesapja is autószerelő és gyakorlatilag mivel mindig van munka, egyszerűen a sajátja az utolsó, amit megcsinál, illetve csak akkor csinálja meg ha már nagyon muszáj vagy van rá ideje.

Van az a mondás, hogy a suszternak lukas a cipője. Hát ez is ilyen.

Link to comment
Megosztás:

Az autószerelő gazdi nálam inkább hátrány. Barátnőm édesapja is autószerelő és gyakorlatilag mivel mindig van munka, egyszerűen a sajátja az utolsó, amit megcsinál, illetve csak akkor csinálja meg ha már nagyon muszáj vagy van rá ideje.

Van az a mondás, hogy a suszternak lukas a cipője. Hát ez is ilyen.

Egyetértek! Rengeteg autószerelőt ismerek, és 10-ből 9-nek csörög zörög, kattog a kocsija! És mindig azt mondják, hogy mindenki saját magából induljon ki.... Autófényező vagyok, és rohad a két hátsó ívem, meg a tankbeömlőm :D Egyszerűen nincs szabad 2 hetem, hogy foglalkozzak vele :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Egyetértek! Rengeteg autószerelőt ismerek, és 10-ből 9-nek csörög zörög, kattog a kocsija! És mindig azt mondják, hogy mindenki saját magából induljon ki.... Autófényező vagyok, és rohad a két hátsó ívem, meg a tankbeömlőm :D Egyszerűen nincs szabad 2 hetem, hogy foglalkozzak vele :icon4:

Ez így van. Barátnőm apukája sem azért hanyagolja a sajátját, mert lusta, egyszerűen nincs rá ideje. Ha lenne, akkor meg ugye ott a család meg a ház körüli teendők.

Link to comment
Megosztás:

szervusztok!

először is, minden kedves Péternek, Péter Pálnak sok boldog névnapot kívánok.

szeretném kérni a véleményetek erről az autóról:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...gzsakos-4890347

jó vétel lenne, ha még akkor is meglesz, mikor a pénz is megvan rá?

előre is köszönöm!

Korkki

cillogvillog, és szeressük az ujj gumikat :icon4: :D

Link to comment
Megosztás:

szervusztok!

először is, minden kedves Péternek, Péter Pálnak sok boldog névnapot kívánok.

szeretném kérni a véleményetek erről az autóról:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...gzsakos-4890347

jó vétel lenne, ha még akkor is meglesz, mikor a pénz is megvan rá?

előre is köszönöm!

Korkki

Szépen el van készítve eladásra!!!

Én ennyit nem adnék érte, ezért már egy jó dízelt is lehet venni. ;)

Csilivili, ki van szépen pucolva minden... a motor is...

De én már kicseréltem volna a kiegyenlítőtartályt is, úgy hihetőbb lett volna a 150.000 km :D :icon4: :icon4:

Felrottyant abban 1x 2x már a víz, az tuti. Nekem nem néz ki így a dízelben (270eKm-nél) a kiegyenlítőtartály.

Ja és az új gumi.... Azért cserélik le a kereskedők, mert biztosan félreette a gumit, az meg ugye futóműhibára utalhat, amire jó odafigyelni!

Fotókon mindenesetre szépnek tűnik az autó!

De mellette állva közel sem lesz ám olyan csodálatos!

De ettől még lehet jó!!!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Szépen el van készítve eladásra!!!

Én ennyit nem adnék érte, ezért már egy jó dízelt is lehet venni. ;)

Csilivili, ki van szépen pucolva minden... a motor is...

De én már kicseréltem volna a kiegyenlítőtartályt is, úgy hihetőbb lett volna a 150.000 km :D :icon4: :icon4:

Felrottyant abban 1x 2x már a víz, az tuti. Nekem nem néz ki így a dízelben (270eKm-nél) a kiegyenlítőtartály.

Ja és az új gumi.... Azért cserélik le a kereskedők, mert biztosan félreette a gumit, az meg ugye futóműhibára utalhat, amire jó odafigyelni!

Fotókon mindenesetre szépnek tűnik az autó!

De mellette állva közel sem lesz ám olyan csodálatos!

De ettől még lehet jó!!!!! ;)

Jó dízelt? Meg kevés kmest? ;) ;)

Kereskedő nem cserél le 4gumit egyszerre, nincs annak annyi haszna. Meg különben sem. De ki van vixolva rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Jó dízelt? Meg kevés kmest? :D :D

Kereskedő nem cserél le 4gumit egyszerre, nincs annak annyi haszna. Meg különben sem. De ki van vixolva rendesen.

Dehogynem!!!

Én nem mondtam, hogy kevés km-est! Csak azt hogy jót!

És most komolyan: szerinted ebben az autóban 151300 km van? ne máár, ennyire nem lehetsz naív!! Akkor lenne szervízkönyve is, de az sajnos elveszett, pedig doktoré volt! ;) ;)

380ért vettem a DTL-t 200.000el! azóta 73.000 km, és a motorral semmi gond sincsen! ;)

570ért simán találsz jó dízelt! -_- Ez azért igaz, nem?

Sokan vagyunk itt a fórumon dízelesek, akiknek jó a verdájuk, és simán eladnánk 500ért! :D (na mondjuk én nem adnám el semmiért sem, mert nagyon is bevált az autó!)

Kereskedő nem cserél gumit??? Jártál már Debrecenben? szinte mindegyik új gumikkal árulja az autókat!

(haverom dolgozik az egyikben a sámsoni úton, és ő is elmondta, hogy ha "kicsit" :icon4: félrekoptatja a gumikat, akkor arra az orvosság az új gumi! :icon4: A vásárló meg szívjon csak majd vele, őket az már nem érdekli! ;)

Épp pénteken voltunk debrecenbe autót keresni sógoromnak 300.000 Ft-ig, mert csak ennyi pénze van!

1 normális elhozható sem volt... De hogy mennyi doktor van ebben az országban! :lol: :lol: Mindegyik kereskedésben volt legalább 2 db amit ajánlottak! No persze még ott vannak a tanárok autói is, amiket csak az iskolába való eljutáshoz használtak! :lol: :lol: :lol:

A színe viszont nagyon tetszik!!! astrában az egyik legszebb szín!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Egyetértek! Rengeteg autószerelőt ismerek, és 10-ből 9-nek csörög zörög, kattog a kocsija! És mindig azt mondják, hogy mindenki saját magából induljon ki.... Autófényező vagyok, és rohad a két hátsó ívem, meg a tankbeömlőm :icon4: Egyszerűen nincs szabad 2 hetem, hogy foglalkozzak vele ;)

Szerinted én mikor festettem ki a lakásomat? :D :icon4: Már ráférne. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.