Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A neten találtam 53, 49.5 és 37.5 -öst is.

Szerintem ami nekem van az 53-as.

De ha cserélem a dobot és a betéteket akkor mindegy lenne hogy melyik kerülne fel esetleg?

Nekem is a szélesebb volt. Nem mehet fel más méret, mert az agy magassága nem stimmel! :D

Link to comment
Megosztás:

nem vagyok fakezű! , és már meg is csináltam. korrekt :D

Nem emlékszem hogy fakezűt írtam volna..... Csak annyit hogy ha nem figyel az ember, akkor el is lehet baccni! Elhiheted, hogy már sok emberrel találkoztam, a sebészeten akik azt mondták, hogy miiii??? Még ezt megiszom és végig megyek azon a tető gerincen.........!!!

Link to comment
Megosztás:

Sok boldogot Dáwid! :D

Kössszi neked is, meg mindenkinek is. :D

ebben a szériában volt egy időszak mikor olyanokat adtak ki amiknek gyári hibás volt a dugattyú. (nekem 5éve mondták meg mikor szétrobbant két dugattyú a motorban.)

Áhhá... egy darabos széria volt? :D :D

Na na... Az nem olyan pofonegyszerű, mint aminek hangzik/látszik! Eldobósra is lehet melegíteni a lököst!!!

Azért ahhoz sokat kell inni, vagy nagyon balf.sznak lenni, mert ez a műanyag az nagyon nem akart megmakkanni. A rönyó műanyag az inkább csak hólyagosodott, meg elfolyni akart, azt hagytuk is, de az opelét szándékosan szadiztam, hogy megnézzem milyen lehet elb.szva :lol: :P (az első lökim úgyis kukás, az annyira nem hat meg, ha baja lesz. A motorháztetőt, meg a jobbos sárvédőt is most készülök le-rohasztani, hogy megnézzem milyen lenne :lol: Kidobni utána is ki tudom :lol: )

Link to comment
Megosztás:

nah ezaz akkor a fólihoz minek műbizonylat? meg egy matricára milyen műbizonylatot szerezzek? dáwid sztem nemfog adni :lol:

Azt is adok. :lol: (mihez adom? :D :D )

Kisárúszállító full bepolcozva...mikor kellett róla műbizonylat? :D

Ugyan erre jutottam, amikor ma délután elhatároztam hogy le fogom tépni a p.csába ezt a buborékgyűjteményt, és fölqrok rá valami brutál sötétítőt. Amúgy, engem bacogatott a hülyéje a feliratok miatt, merthogy belelóg a látótérbe... :P Mondtam neki, hogy az övén is van egy "szolgálunkésvédünk" a hátsó ablak sarkában, meg amúgysem emlékszem, hogy felirat ne lehetne a hátsó ablakon, akkor békénhagyott. Az hogy a felirat alatt, műbizi nélküli fólia van, az abszolút nem zavarta :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt is adok. :lol: (mihez adom? :D :D )

a matricához amit mindjárt megrendlek tőled csak még nincs teljesen kész :lol:

Ugyan erre jutottam, amikor ma délután elhatároztam hogy le fogom tépni a p.csába ezt a buborékgyűjteményt, és fölqrok rá valami brutál sötétítőt. Amúgy, engem bacogatott a hülyéje a feliratok miatt, merthogy belelóg a látótérbe... :D Mondtam neki, hogy az övén is van egy "szolgálunkésvédünk" a hátsó ablak sarkában, meg amúgysem emlékszem, hogy felirat ne lehetne a hátsó ablakon, akkor békénhagyott. Az hogy a felirat alatt, műbizi nélküli fólia van, az abszolút nem zavarta :P

há jah de ezt nemértem h ha a többihez nem kell akkor a fóliához minek???

Link to comment
Megosztás:

A téglás falazásról? :P

Persze! Még ha fekete zománcfestékkel kened be, ahhoz is kell :lol:

Kisárúszállító full bepolcozva...mikor kellett róla műbizonylat? :D

Amikor a rend éber őre észreveszi :lol: ....hogy sz@rjon sünt :D

há jah de ezt nemértem h ha a többihez nem kell akkor a fóliához minek???

A tükröződés mentességről hablatyoltak valamit..... :D

Link to comment
Megosztás:

Ne keressem már meg a jogszabály másolatot, van rá külön topik, hogy simán lehetne lemezelni is, semmi köze hozzá. :D

Jóvanmá....poénnak szántam :D

Az én autóm is fóliás, ezért én is tartok a rendeletből 1 példányt a kesztyűtartóban :P

Előfordult már, hogy elő kellett venni, hiába van a fóliáról műbizonylat, meg az üvegeken pici matrica..... :D

Link to comment
Megosztás:

Jóvanmá....poénnak szántam :D

Az én autóm is fóliás, ezért én is tartok a rendeletből 1 példányt a kesztyűtartóban :P

Előfordult már, hogy elő kellett venni, hiába van a fóliáról műbizonylat, meg az üvegeken pici matrica..... :D

Nekem meg nincs fólia, csak annyi volt a problémájuk, hogy nem értek utol... :D

Link to comment
Megosztás:

Azok a rugalmasság adatok komolyak? :D Az én 45lovam 14mp alatt 130nál van 60-ról 4.ben kb.

A rugalmasság adatokat professzionális gyorsulásmérővel mértük, tehát komolyak. Az óra szerinti értékeket egyszerűen feledd el, a műszer sem az alapján mér. Ha gondolod, egyszer szívesen állok rendelkezésedre, és lemérjük az autódat, csak aztán nehogy visszanyaljon a fagyi. :D

Link to comment
Megosztás:

Azóta ott állnak, ahonnan jöttek utánam, és lövik a fotókat. Ugye az kapásból levél, és 100e nyereményszelvény... :D :P

Drága játék.... :D

Milyen rendeletet hoztak mostanában ? A közeg helyszínen is kiszabhat egy talicskányi pénzt helyszíni bírságként? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.