Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hali.Kess ma vitte el a szoknyákat-tutti jók lettek.-nála jelentkezetek.

SZOMORU VAGYOKmert tegnapelőtt egy nyuszi átfutott előttem és gajjjjjra vágta a lőköst és az olajradit

És a semmi közepén álltam egy mozgásképtelen gsi-vel mivel rögtön elment az olaj.Az egész géptető is olaj lett. :x (még a nyúl is-aki rögtön kinyult :) )

Ugyhogy az elmult 2 napom azzal telt, hogy szaladgáltam össze -vissza.

Az olajradiátort sikerült egy ezredesért meghegeszteni-a lököst pedig elvittem egy szakihoz és azt mondta nem gond rá se fogsz ismerni.

Visszamentem a tett helyszinére és összeszedtük a kis lego nagyságu darabokat is--most már csak össze kell legózni.

Kess ma látta a lököst --szerintem siralmas. :x :shock: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elkészült a 2004-es dekor az autóra! :lol:

Csini, mi? :)

Hát ez bazzzzz, nagyon állat lett!!! Gratula hozzá!!!!

Látom ám a hátsó kilincsek milyen mókásan vannak "eltüntetve"! Nem lett volna 1szerűbb lefalazni?? (vagy használod a hátsó ajtókat is??? :?:

Link to comment
Megosztás:

Ja, és az hogy van, hogy a népi szájhagyomány alapján az 1.6 ecotec motorok az opel legrosszabjai, te meg azzal versenyzel?

/Ez nem rosszindulatú kéréds volt, pusztán kíváncsi vagyok, hogy igaz-e az a sok szörnyűség amit erről hallottam, mielőtt félreérti valaki/

Link to comment
Megosztás:

IQBéla!

Az 1.6 ecotec nagyon jól tükrözi a gazdáját, vagyis ha a karbantartása

igényesen folyik, akkor csodákra képes, ha viszont elhanyagolják, akkor

jön a siránkozás. :D

Mellékesen megjegyzem, hogy az utóbbi két évben ilyen motorral

versenyeztem, csak a tavalyi évben 15 versenyen indultam ezzel az

autóval, és soha egy rossz nyikkanása nem volt a motornak.

180000km-el is vígan zenélt.

.hu azért van több is az autón, mivel nem kizárólagos szponzoraim

vannak. Sok kicsi sokra megy. :)

Mélykék!

Bármikor reggel 8 után. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ez bazzzzz, nagyon állat lett!!! Gratula hozzá!!!!

Látom ám a hátsó kilincsek milyen mókásan vannak "eltüntetve"! Nem lett volna 1szerűbb lefalazni?? (vagy használod a hátsó ajtókat is??? :?:

Nem is lett volna baj, ha megmaradnak a kilincsek, de az elsőket is le lehetett volna akkor már fényezni, ezen nem kellett volna spórolni :twisted:

Link to comment
Megosztás:

üdv

még sokan nem jelentkeztek a szoknyákra :!: :!:

nem akarok bunkónak tűnni, de ha már elhoztam legalább aki rendelt annyi fáradságot vegyen hogy jelentkezik nálam és eljön a cuccért....

De bunkónak tűnsz :)

Egyébként, ha nem jelentkeznek akkor én egy 1000-ért átveszek egyet, hogy nem bukj nagyot csak a felét :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.