Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

SZERDÁN VISZI KESS A VÁLTÓSZOKNYÁKAT NEKTEK, AKINEK MÉG KELL IRATKOZZON FEL(privátban).

FEKETE ÉS FEHÉR VAN.(de lesz többfajta szín is, pl.:piros, kék, sárga..stb.

AKINEK HOLNAP HOZOM EL A CUCCÁT FEHÉRGSITŐL AZ JELENTKEZZEN EMILBEN VAGY HÍVJON FEL? HOGY EGYEZTESSÜNK ÉS TUDJAM? HOGY MENNYIT KELL HOZNOM (mennyi lét kell vinnem)

Link to comment
Megosztás:

De azt ne gondold, hogy könnyű a bebújóssal!

Ott még az éppen aktuális ruházattól is sokminden függ...

Ezt tanusíthatom!! Haverom kocsijában is "bebujós" 3pontosok vannak, és tényleg ha elsőre futsz neki, nem mindig sikerül zökkenőmentesen a bekötözködés!!! :) VISZONT szerintem sokkal biztonságosabb mint a hagyományos "madzag"-öv!!! :lol:

(két hét múlva nekem is meglesznek a 3pontos Sabelt-jeim!! :D )

Link to comment
Megosztás:

Csak úgy biztonságosabb, ha szorosra van húzva minden irányból.

Erre figyelj majd!

A kagylónak és ennek az övnek viszont van egy hátránya, amíg

nem csöves az autó: borulás esetén nincs menekülés a benyomódó

tető elől... :?

Ez tény, legalább nem szállok ki a szélvédőn és az öv nem töri el a kulccsontom!!! :) Van már két db Simota sport ülésem is hozzá majd, amihez veszem az öveket!!! :lol:

Amúgy meg ha borulok akkor már úgyis mindegy!!! :D (mert ha borulok az nem 40-nél lesz!!! :lol: :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Tudom gáááz, de nekem a gyári sportosított astra ülésre vannak felrakva az övek :) Tiszta jó, csak egy a gáz,ha be vaok kötve a műszerfalig nem érek el :oops:

Ja, és ha valakit meg akarsz ruházni mert belédjött, mire kikötögeted magad és kiszállsz, adigra az illető már rég elment!!!! :wink: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Ja, és ha valakit meg akarsz ruházni mert belédjött, mire kikötögeted magad és kiszállsz, adigra az illető már rég elment!!!! :wink: :twisted:

esetleg bajuszt rajzol neked filctollal, vagy az emelőt feldugja és kinyitva huzva ki vérmérséklettől függően :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.