Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék tőletek. Egy ismerősöm most hívott, hogy beletolattak és a bal első lámpatest cserés lett emiatt. A kocsi 95-ös 12.havi 1.4-es f-es asztra, a lámpatest CARELO tipusú. Nem lenne-e valakinek elfekvőben egy ilyen, vagy egy bontó címet tudnátok adni ahol szétnézhet? Előre is köszi a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék tőletek. Egy ismerősöm most hívott, hogy beletolattak és a bal első lámpatest cserés lett emiatt. A kocsi 95-ös 12.havi 1.4-es f-es asztra, a lámpatest CARELO tipusú. Nem lenne-e valakinek elfekvőben egy ilyen, vagy egy bontó címet tudnátok adni ahol szétnézhet? Előre is köszi a segítséget.

Szia! Talán tudok segíteni, de meg kell néznem melyik oldali van. Két éve cseréltem a sajátomról. 96-os 9. havi. Ha az évjárat stimmel, akkor megegyezhetünk B) Egyébként mechanikus állítású. És jó állapotban van. Csak azért cseréltem le, mert nem kaptam ugyanolyat. Így Valeo-t vettem párban. Estére megnézem, ha még addig érdekel :D

Link to comment
Megosztás:

Helló!

PÜ-met olvastad vagy csak nem tudsz segíteni? B)

Hi!

Olvastam igen, bocsi, sajna nem műxik az EPC-m (újra kéne húznom az XP-t). Viszont megtaláltam régebbi alkatrész rendelési listáimat, abban szerepel manuális antenna is, háromféle utángyári, 3 éve voltak 4600Ft körüli áron: 801784702, 70257, 1784702600. Remélem segít vmit.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Olvastam igen, bocsi, sajna nem műxik az EPC-m (újra kéne húznom az XP-t). Viszont megtaláltam régebbi alkatrész rendelési listáimat, abban szerepel manuális antenna is, háromféle utángyári, 3 éve voltak 4600Ft körüli áron: 801784702, 70257, 1784702600. Remélem segít vmit.

Köszönöm, felírtam! B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék tőletek. Egy ismerősöm most hívott, hogy beletolattak és a bal első lámpatest cserés lett emiatt. A kocsi 95-ös 12.havi 1.4-es f-es asztra, a lámpatest CARELO tipusú. Nem lenne-e valakinek elfekvőben egy ilyen, vagy egy bontó címet tudnátok adni ahol szétnézhet? Előre is köszi a segítséget.

Ha nem sikerül találni, akkor esetleg próbáld meg ezt: Nagy autóbontó Siófok vagy ezt: Opelbontó esetleg ezt: Opel Autóbontó vagy Patacsi Google jó barátod :) Pl: Nyugati Autóbontó 9126 Gyarmat, Határ út 1. (A volt Tsz. Major helyén) E-mail: bontokukaceplakgeneral.hu

Boldog vagyok hogy segíthettem B) :D

Link to comment
Megosztás:

Ha nem sikerül találni, akkor esetleg próbáld meg ezt: Nagy autóbontó Siófok vagy ezt: Opelbontó esetleg ezt: Opel Autóbontó vagy Patacsi Google jó barátod :) Pl: Nyugati Autóbontó 9126 Gyarmat, Határ út 1. (A volt Tsz. Major helyén) E-mail: bontokukaceplakgeneral.hu

Boldog vagyok hogy segíthettem B) :D

Köszönöm szépen. Átadom az információkat.

Link to comment
Megosztás:

A kedves Astra GSi-s, esetleg Calibrás v. GT Vectrás cartársak segítségét szeretném kérni:

Szükségem lenne próbaképpen egy légtömegmérőre ill. ECU-ra rotoros gyújtású C20XE-hez. Sajnos sem bontókban, sem neten nem találtam.

Fontos lenne, mert már egy hónap sincs a nászutunkig, amire kocsival mennénk.

Privátban jelezzetek,sajnos nem tudom folyamatosan figyelemmel kísérni az itt írottakat.

Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Segítséget szeretnék kérni. Lehet , hogy most sokan kinevetnek de következő a problémám.

Vettem az autóra csomagtartót , felszereltem és mint aki jól végezte dolgát beálltam a garázsba. Másnap mentem vele , elértem a 80/km sebességet , hát valami borzalmas rezgő hang ütötte meg a fülem. Megálltam körbenéztem az autót , nincs semmi baja. Kellett egy kis idő még rájöttem ez csak a csomagtartó lehet.

Valaki magyarázza el vagy segítsen , rosszul raktam fel esetleg van ennek valami trükkje , hogy ne muzsikáljon mert ez hajmeresztő zaj.

Minden véleményt elfogadok, szakmámból kifolyólag nem tudom le meg fel rakosgatni a csomagtartót két naponta.

De az sem megoldás , hogy 70 -el száguldozzak mert letolnak az útról.

Előre is köszönöm a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Segítséget szeretnék kérni. Lehet , hogy most sokan kinevetnek de következő a problémám.

Vettem az autóra csomagtartót , felszereltem és mint aki jól végezte dolgát beálltam a garázsba. Másnap mentem vele , elértem a 80/km sebességet , hát valami borzalmas rezgő hang ütötte meg a fülem. Megálltam körbenéztem az autót , nincs semmi baja. Kellett egy kis idő még rájöttem ez csak a csomagtartó lehet.

Valaki magyarázza el vagy segítsen , rosszul raktam fel esetleg van ennek valami trükkje , hogy ne muzsikáljon mert ez hajmeresztő zaj.

Minden véleményt elfogadok, szakmámból kifolyólag nem tudom le meg fel rakosgatni a csomagtartót két naponta.

De az sem megoldás , hogy 70 -el száguldozzak mert letolnak az útról.

Előre is köszönöm a segítséget.

5ajtós-sedan-caravan? (cabriot kihagyom :D ) Nézd meg, hogy a kereszt-rúd vége le van -e zárva. Ha nem, akkor az irdatlanul tud zenélni. Milyen profilja van? kicsit lekerekített, vagy tök szögletes? B)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ez zenélni fog. :(

Hangosítsd fel a zenét vagy szereld le. :)

Egyébként számolhatsz 1,5 literes többlet fogyasztással is. B)

MÁS:

Nekem ablaktörlő motort kellett cserélni mert behalt az intervallum része. (Köszi Dini)

Az autó néha megtorpan egy pillanatra majd dob egy sárga lámpát.

Valszeg az AGR ledugózás égett át (Klingerit) P0335-ös ismeretlen hibakódot ad. Délután cserélem a klingeritet trombita réz pakolásra.

Jaa és 2,5 év után felfedeztem,hogy felhúzza mind a 4 ablakot magától,ha kulcsal zátom az ajtót. :D

Eddig csak a távirányítót használtam. :)

A fogyasztás meg városban 7,4 liter/100km. :)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ez zenélni fog. :)

Hangosítsd fel a zenét vagy szereld le. :D

Egyébként számolhatsz 1,5 literes többlet fogyasztással is. B)

MÁS:

Nekem ablaktörlő motort kellett cserélni mert behalt az intervallum része. (Köszi Dini)

Az autó néha megtorpan egy pillanatra majd dob egy sárga lámpát.

Valszeg az AGR ledugózás égett át (Klingerit) P0335-ös ismeretlen hibakódot ad. Délután cserélem a klingeritet trombita réz pakolásra.

Jaa és 2,5 év után felfedeztem,hogy felhúzza mind a 4 ablakot magától,ha kulcsal zátom az ajtót. :D

Eddig csak a távirányítót használtam. :)

A fogyasztás meg városban 7,4 liter/100km. :)

Hátha zenélni fog a tied is? :) :(

Link to comment
Megosztás:

5ajtós-sedan-caravan? (cabriot kihagyom :) ) Nézd meg, hogy a kereszt-rúd vége le van -e zárva. Ha nem, akkor az irdatlanul tud zenélni. Milyen profilja van? kicsit lekerekített, vagy tök szögletes? B)

5 ajtós lépcsős hátú F astra classic az autó. A csomagtartó profilja szögletes és le van zárva a vége. Úgy látom egy zenével több van az autóba. :(

Szóval vettem egy csomagtartót, kaptam hozzá zenét meg 1,5l-es töblbetfogyasztást :D

Link to comment
Megosztás:

5 ajtós lépcsős hátú F astra classic az autó. A csomagtartó profilja szögletes és le van zárva a vége. Úgy látom egy zenével több van az autóba. :D

Szóval vettem egy csomagtartót, kaptam hozzá zenét meg 1,5l-es töblbetfogyasztást B)

Nálam ezzel a tetején:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=c5c07cce6...&aid=167351

eszik 4dl-el többet. Box nélkül csak a tetőcsomagtartóval az enyém is hangoskodik rendesen (pedig ráadásul gyári). Dobozzal viszont teljesen csendben van. "Teljesítményben" nem venni észre csökkenést.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.