Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha c20ne motoros akkor , az első féket, a hátsó hidat kompletten + rásegitő , és a az első stab rudat. És ha kagyló ülések vannak benne.

Nem feltétlen lesz tárcsás, és amúgy sem kell komplett hidat cserélni...

Viszont a gólyalábakat mindenképp át kell rakni majd.

Link to comment
Megosztás:

Hello nekem olyan kérdésem kérésem lenne hogy van az autóba angel eye lámpa ás kicseréltem a projektort benne bi-xenonra csak amikor fölkapcsolom a reflektor akkor a tompítottat lekapcsolja haver mondta hogy kapcsolnál átkel hidalni valamit de mit?

Link to comment
Megosztás:

Helló!

segitség kellene x14nz motor fordulatszámméröt akarok betenni megnéztem a csatlakozokat és minden vezeték megvan

és mégsem mutat semmit mi lehet a baj.

És hogy lehet megnézni hogy jó-e a müszer.

A műszeregység csatijában ott van a zöld vezeték? A fordszámmérő ugye 7000-ig van skálázva?

Link to comment
Megosztás:

Hello nekem olyan kérdésem kérésem lenne hogy van az autóba angel eye lámpa ás kicseréltem a projektort benne bi-xenonra csak amikor fölkapcsolom a reflektor akkor a tompítottat lekapcsolja haver mondta hogy kapcsolnál átkel hidalni valamit de mit?

Tompított és fényszóró egyszerre nem szabályos. Meg nem is szükséges. Meg szétég a lámpa. Meg a szemem ha szembe jövök veled. Meg a francba kívánom azt aki velem szemben ilyen lámpával közlekedik. B)

Link to comment
Megosztás:

Tompított és fényszóró egyszerre nem szabályos. Meg nem is szükséges. Meg szétég a lámpa. Meg a szemem ha szembe jövök veled. Meg a francba kívánom azt aki velem szemben ilyen lámpával közlekedik. B)

én az ilyenekre rányomom pluszba a projektoros ködöt :) meg azt is imádom amikor a mögöttem lévő jóvoltából ilyeneket tudok csinálni a tetőkárpitra: http://www.soundhead.hu/tideblog/wp-conten...1/arnyjatek.jpg hátul is van köd :D

Link to comment
Megosztás:

én az ilyenekre rányomom pluszba a projektoros ködöt :) meg azt is imádom amikor a mögöttem lévő jóvoltából ilyeneket tudok csinálni a tetőkárpitra: http://www.soundhead.hu/tideblog/wp-conten...1/arnyjatek.jpg hátul is van köd B)

Beállok a felezővonalra 30-al, és akkor elég ideje lesz ahhoz hogy ráérjen körbenézni a műszerfalán, milyen visszajelzők is égnek amiknek nem kéne :D

Link to comment
Megosztás:

55? hol? Kannában? :D

Nem értesz hozzá, addíg kell kattogtatni a pisztolyt amíg megjelenik a cső szájánál is a benya. :) Elmentek kannába tankolni a fűnyíróhoz cangával, előttem tankolt egy G-astrás ürge 2000-ért. Ezt sohase értettem, elég csóró vagyok, 3 kölök, hitel, szar meló, miegymás, de a legkisebb mennyiség amit tankolni szoktam 10+10liter. Ha erre sem futja, akkor el sem indítom a kocsit.... B)

Link to comment
Megosztás:

Nem értesz hozzá, addíg kell kattogtatni a pisztolyt amíg megjelenik a cső szájánál is a benya. :) Elmentek kannába tankolni a fűnyíróhoz cangával, előttem tankolt egy G-astrás ürge 2000-ért. Ezt sohase értettem, elég csóró vagyok, 3 kölök, hitel, szar meló, miegymás, de a legkisebb mennyiség amit tankolni szoktam 10+10liter. Ha erre sem futja, akkor el sem indítom a kocsit.... B)

Nem ugy van az . Én ha tehetem mindig teletankolok. De mostanában is volt olyan, hogy csusztam a melóval, és 2000 ért tankoltam hogy aznap még el tudjak menni melózni, és délután kifizettek. Nem gyakori az ilyen, de előfordul hogy ha van is nálam pénz, csak azért tankolok ennyiért, mert vagy kell a pénz holnap anyagra, vagy nem. Nem tudhatom előre. Aztán másnap teletankolok, mert jön be lóvé. Ilyen világ van. Nem kell megszolni azt aki csak ennyiért tankol, nem tudhatod miért teszi. Lehet hogy éppen másnap mennek a kocsiért, mert eladta. De még elment vele valamiért, és csak ennyi kell neki bele. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.