Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hello,

új vagyok, és nem állhattam meg, hogy ne köszönjek be B) már csak azért is, mert nézegettem milyen topicok vannak, miket írtak az eddigi fórumozok, és vicces, hogy az első hozzászólások dátuma '93. Még egy hónapja sincs, hogy első autómnak egy 93-as astrát vettem :D , kétezres injektoros motorral ... és eddig imádom :) a biztonság kedvéért persze megy a kötelezők cseréje, mint vezérlés, szűrök stb. ... :(

szóval üdv mindenkinek .. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Tudnatátok ajánlani üléshuzatot a gépre?

Legjobb lenne ha méretpontos lenne?

Vagy webes áruházat vagy sümeg 100kmes környékén.

Én simán bementem a hypertecsóba, és vettem huzatot. B)

Hello,

új vagyok, és nem állhattam meg, hogy ne köszönjek be :D már csak azért is, mert nézegettem milyen topicok vannak, miket írtak az eddigi fórumozok, és vicces, hogy az első hozzászólások dátuma '93. Még egy hónapja sincs, hogy első autómnak egy 93-as astrát vettem :) , kétezres injektoros motorral ... és eddig imádom :( a biztonság kedvéért persze megy a kötelezők cseréje, mint vezérlés, szűrök stb. ... :)

szóval üdv mindenkinek .. :)

Üdv, a motorkódod írd be az aláírásba, így mindenki látja milyen géped van, ha valamit kérdezel sokat segítt a válaszadásnál.

Link to comment
Megosztás:

Hello,

új vagyok, és nem állhattam meg, hogy ne köszönjek be :D már csak azért is, mert nézegettem milyen topicok vannak, miket írtak az eddigi fórumozok, és vicces, hogy az első hozzászólások dátuma '93. Még egy hónapja sincs, hogy első autómnak egy 93-as astrát vettem :) , kétezres injektoros motorral ... és eddig imádom :( a biztonság kedvéért persze megy a kötelezők cseréje, mint vezérlés, szűrök stb. ... :)

szóval üdv mindenkinek .. :)

2003 lesz az. B)

Üdv. itt. :)

Link to comment
Megosztás:

Én simán bementem a hypertecsóba, és vettem huzatot. B)

Üdv, a motorkódod írd be az aláírásba, így mindenki látja milyen géped van, ha valamit kérdezel sokat segítt a válaszadásnál.

Köszi a tanácsot, amint rájövök, hogy hol kell, megcsinálom..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.