Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A kuplungom sikeresen megjavítva! :P Sikerült 40000-ért szerezni Sachs szettet, így azt kapott. A kinyomócsapágy széthullott, és belemart a szerkezetbe is........ <_< Komplett csere.

Én 35 körül kaptam egy "záksz" szettet, még az előző mocira, mert teljesen eefogyott a gyári. Berakták, használtam fél évet, aztán moci csere. A motoron, amit vettem, rajta volt a gyárija, azt is hoztam vele. Amikor a srácok cserélték a cuccot, összehasonlították a kettőt, és azt mondták, hogy a fél éveset inkább nem tennék be ilyen faca motorohoz, mert olyan szutyok... :angry: Az annyira volt Sachs amennyire brembo fejtámla van a hátsó ülésemen... :P Megjegyzem azóta is azzal a gyárival járok, amit hoztam a mocihoz, beletekertem olyan 50ezer körül, és teljesen jó. A bowdent kellett megküldeni némi anyaggal, mert ki volt száradva szegény, meg a pedál nyekereg, de ezt nem írnám a szerkezet számlájára :P

Link to comment
Megosztás:

Én 35 körül kaptam egy "záksz" szettet, még az előző mocira, mert teljesen eefogyott a gyári. Berakták, használtam fél évet, aztán moci csere. A motoron, amit vettem, rajta volt a gyárija, azt is hoztam vele. Amikor a srácok cserélték a cuccot, összehasonlították a kettőt, és azt mondták, hogy a fél éveset inkább nem tennék be ilyen faca motorohoz, mert olyan szutyok... <_< Az annyira volt Sachs amennyire brembo fejtámla van a hátsó ülésemen... :P Megjegyzem azóta is azzal a gyárival járok, amit hoztam a mocihoz, beletekertem olyan 50ezer körül, és teljesen jó. A bowdent kellett megküldeni némi anyaggal, mert ki volt száradva szegény, meg a pedál nyekereg, de ezt nem írnám a szerkezet számlájára :angry:

Csak bízni tudok benne, hogy bírja egy darabig. Eddig nem volt gond azokkal a cuccokkal, amit a srác hozott, a ratyit nem meri berakni, mert nem szeret 2× szopni.

A régi motyóba is benne volt a felirat, az új ugyanígy néz ki, csak új.

A csapágy szétment, és bemarta a szerkezetet is. Jól látszik a csapágy helye. :P Érdekes, hogy nem volt hangja mikor elindultam vele reggel, csak akadt egy kicsit a pedál.

Link to comment
Megosztás:

Heló!

Sok ügyes ember van itt, biztos valaki ehhez is ért:

Szeretnénk felcímkézni mászós eszközeinket úgy, hogy egységes legyen a jelölés, és meg tudjuk máséitól különböztetni őket.

Erre eléggé elterjedt mód a szigszalag, mindenki teker a sajátjára valamit, aztán lesz valami.

Na, mi olyant szeretnénk, hogy egy logo is legyen rajta.

Valamilyen öntapadós anyagra lenne szükségünk, amire lehet nyomtatni, és elég strapabíró, aztán gondolom azt kéne vékony csíkokra felszabdalni.

Ennek az anyagnak a megtalálásában szeretnék főleg segítséget kérni, tehát az elvárások:

-nyomtatni lehet rá (kb A/4, mert azt könnyebb darabolni, meg talán olcsóbb is)

-strapabíró (a nyomtatás is jól megmarad rajta, izzadtság, dörzsölés nem igen szedi le könnyen)

-öntapadós

-relatíve olcsó <_<

Köszönöm a segítséget

Gábor

Link to comment
Megosztás:

Heló!

Sok ügyes ember van itt, biztos valaki ehhez is ért:

Szeretnénk felcímkézni mászós eszközeinket úgy, hogy egységes legyen a jelölés, és meg tudjuk máséitól különböztetni őket.

Erre eléggé elterjedt mód a szigszalag, mindenki teker a sajátjára valamit, aztán lesz valami.

Na, mi olyant szeretnénk, hogy egy logo is legyen rajta.

Valamilyen öntapadós anyagra lenne szükségünk, amire lehet nyomtatni, és elég strapabíró, aztán gondolom azt kéne vékony csíkokra felszabdalni.

Ennek az anyagnak a megtalálásában szeretnék főleg segítséget kérni, tehát az elvárások:

-nyomtatni lehet rá (kb A/4, mert azt könnyebb darabolni, meg talán olcsóbb is)

-strapabíró (a nyomtatás is jól megmarad rajta, izzadtság, dörzsölés nem igen szedi le könnyen)

-öntapadós

-relatíve olcsó <_<

Köszönöm a segítséget

Gábor

google->dymo

mi ilyet használunk.

Link to comment
Megosztás:

:P :P

Frissítettem minap a tűzrókát, lejött az új verziója. Egészen tetszett, gyors volt, meg minden remek, már ott tartottam, hogy átváltok rá a krómról. Aztán egymás után 4-szer összeomlott, és elegem is lett belőle :P Az IE-t le se szedem, többek között a rajzon is látható okok miatt :P

Link to comment
Megosztás:

<_< :angry:

Frissítettem minap a tűzrókát, lejött az új verziója. Egészen tetszett, gyors volt, meg minden remek, már ott tartottam, hogy átváltok rá a krómról. Aztán egymás után 4-szer összeomlott, és elegem is lett belőle :P Az IE-t le se szedem, többek között a rajzon is látható okok miatt :P

Nekem egyedül a hasznaltauto-n omlik össze.

Link to comment
Megosztás:

<_< :angry:

Frissítettem minap a tűzrókát, lejött az új verziója. Egészen tetszett, gyors volt, meg minden remek, már ott tartottam, hogy átváltok rá a krómról. Aztán egymás után 4-szer összeomlott, és elegem is lett belőle :P Az IE-t le se szedem, többek között a rajzon is látható okok miatt :P

Olyan furcsa, hogy csak nálam működik hibátlanul a 4-es. :P

Link to comment
Megosztás:

Te biztos "limited edition"-t kaptál :P Amúgy tényleg nem volt vele nekem sem gondom, amíg használtautóra fel nem mentem. Onnantól viszont percenként kérte az elnézést... <_<

Lehet az a titka, hogy nincsenek nekem ilyen szerencsétlen használatra nem méltó böngészők telepítve, mint a Chrome. :angry: Töröld le, lehet megjavul a 4. :P (Használtautón sem omlott nekem össze most)

Hútélleg. Nem érdekel téged vagy valami vasútmeleg ismerősödet régi menetrendek? 1980-tól... :P

Link to comment
Megosztás:

Lehet az a titka, hogy nincsenek nekem ilyen szerencsétlen használatra nem méltó böngészők telepítve, mint a Chrome. :P Töröld le, lehet megjavul a 4. :D (Használtautón sem omlott nekem össze most)

Hútélleg. Nem érdekel téged vagy valami vasútmeleg ismerősödet régi menetrendek? 1980-tól... ;)

Vasútmeleg?? Gondolom ezt is akartad írni ugye?......... :P :P :P

Amúgy a Firefox 4, még csak beta verzió? <_< Honnan töltsem le? Mit ajánlasz? :angry:

Link to comment
Megosztás:

Vasútmeleg?? Gondolom ezt is akartad írni ugye?......... :P :P :P

Amúgy a Firefox 4, még csak beta verzió? <_< Honnan töltsem le? Mit ajánlasz? :angry:

Nem béta már. Egy ideje frissülnie kellett volna neked. Súgóban van frissítési cucc. Ha azt írja, hogy a frissítés folytatása, akkor valami geb?sz van. 3.6.16-os az utolsó 3-as széria, csak arról tud automatikusan frissülni 4-re. :P De innen letölthető amúgy: FF4

Link to comment
Megosztás:

Lehet az a titka, hogy nincsenek nekem ilyen szerencsétlen használatra nem méltó böngészők telepítve, mint a Chrome. <_< Töröld le, lehet megjavul a 4. :angry: (Használtautón sem omlott nekem össze most)

Hútélleg. Nem érdekel téged vagy valami vasútmeleg ismerősödet régi menetrendek? 1980-tól... :P

Engem nem, majd kérdezek ismerőst, de szerintem őt sem :P Nekem elég az idei is...

Nem béta már. Egy ideje frissülnie kellett volna neked. Súgóban van frissítési cucc. Ha azt írja, hogy a frissítés folytatása, akkor valami geb?sz van. 3.6.16-os az utolsó 3-as széria, csak arról tud automatikusan frissülni 4-re. De innen letölthető amúgy: FF4

Látod, még egy hiba :P

Link to comment
Megosztás:

Nem béta már. Egy ideje frissülnie kellett volna neked. Súgóban van frissítési cucc. Ha azt írja, hogy a frissítés folytatása, akkor valami geb?sz van. 3.6.16-os az utolsó 3-as széria, csak arról tud automatikusan frissülni 4-re. <_< De innen letölthető amúgy: FF4

Nekem még a 3.6.13-as van :angry: No de most majd kipróbálom az F4-et :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.