Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hogyan lehet letörni egy antennát? :angry:

Bódé formából adodó gyári hiba :P

Ez nem tilosban parkolás. A szállítási sérült autókat (ha csak egy pár karc is van rajta) simán ledarálják nullkilométeresen, mert a biztosító csak akkor fizet, ha a sérült autókat megsemmisítik, nehogy pénzt lehessen kiszedni még belőlük. Valahol egy videót is láttam, ahol zsinórba szórják be a zsír új 6-os mazdákat alufelnivel, új gumival, még becsomagolt ülésekkel együtt a darálóba. Minnyá megkeresem.

Link to comment
Megosztás:

Bódé formából adodó gyári hiba :P

Ez nem tilosban parkolás. A szállítási sérült autókat (ha csak egy pár karc is van rajta) simán ledarálják nullkilométeresen, mert a biztosító csak akkor fizet, ha a sérült autókat megsemmisítik, nehogy pénzt lehessen kiszedni még belőlük. Valahol egy videót is láttam, ahol zsinórba szórják be a zsír új 6-os mazdákat alufelnivel, új gumival, még becsomagolt ülésekkel együtt a darálóba. Minnyá megkeresem.

Pedig milyen jó lenne egy ilyen autó ócsón az Astra mellé vasárnapi ótónak <_< :angry: :P

Link to comment
Megosztás:

Én a művészurat is bele ültettem volna. Azt az állatot <_<

Közben megtaláltam a már eltávolított mazdás videót... pontosabban a helyét. Volt egy hajó ami 4700 új autót vitt, és félig elsüllyedt. Párszáz autó ázott meg, néhány összecsúszott, mert elszabadult a rögzítése, de a nagy részének semmi baja nem lett. Ettől függetlenül le kell darálni az összeset.

Link to comment
Megosztás:

Ócón eladó ha érdekel :angry: Amúgy tarcsiba, mert az enyém recseg időnként, meg láttam a múltkor hogy kopott, és úgy terveztem hogy ha jó idő lesz, akkor szétszedem, csak ha nem tudom összerakni, akkor lett volna szerepe. Ha kell, akkor holnap bedobom a csomiba <_<

2000 a vezetőoldalért ? az jó nem ? :P

Link to comment
Megosztás:

megpróbálom eladni annyiért okostojás :P

Tedd azt :angry:

Juniverzális villanyablakról tapasztalata van valakinek? <_< (4ezerért tudok egy párt. Ennyiért még érdekelne is, csak nem tudom hogy biztosíték evésen kívül jó ablakemelésre is, vagy ez a funkció csak időnként elérhető)

Link to comment
Megosztás:

Hellótok!

Csak egy ötlet és észrevétel, h valaki még akar venni nyárigumit. Sose gondoltam, hogy ajánlom a T*scot de tegnap láttam, hogy akciós lesz az Uniroyal RainExpert gumi. ami a 2011-es teszt alapján ugye 2. helyen szerepel! 185/60/14-es pl 10500-ért ami a gumisnál ahol szoktam vásárolni meg 14 260 Ft (+1100Ft a felszerelés) persze biztos van olcsóbb is, de nem ez a lényeg hanem, hogy az újság utolsó lapján megint van az az akció hogy 10ezer Ft feletti vásárlásnál 1ezres visszajár! :angry: szóval ha azt nézzük 9500Ft a gumi ami máshol 12-14ezer. Bár ezt nem tudom hogy itt is van e rá garancia meg nyugi nem vagyok jutalékos, csak gondoltam azért ha azt nézzük minimum 4ezret de valamelyik helyeken meg 15-20ezret is simán lehetne spórolni vele. igaz 4x kell bemenni vásárolni de annyit meg csak megérne 4ezret spórolni.

Ez csak egy észrevétel! :P Én pl elgondolkoznék rajta nagyon főlleg ha gari is van rá csak sajna nincs mire rárakni! <_<

Link to comment
Megosztás:

Hellótok!

Csak egy ötlet és észrevétel, h valaki még akar venni nyárigumit. Sose gondoltam, hogy ajánlom a T*scot de tegnap láttam, hogy akciós lesz az Uniroyal RainExpert gumi. ami a 2011-es teszt alapján ugye 2. helyen szerepel! 185/60/14-es pl 10500-ért ami a gumisnál ahol szoktam vásárolni meg 14 260 Ft (+1100Ft a felszerelés) persze biztos van olcsóbb is, de nem ez a lényeg hanem, hogy az újság utolsó lapján megint van az az akció hogy 10ezer Ft feletti vásárlásnál 1ezres visszajár! :angry: szóval ha azt nézzük 9500Ft a gumi ami máshol 12-14ezer. Bár ezt nem tudom hogy itt is van e rá garancia meg nyugi nem vagyok jutalékos, csak gondoltam azért ha azt nézzük minimum 4ezret de valamelyik helyeken meg 15-20ezret is simán lehetne spórolni vele. igaz 4x kell bemenni vásárolni de annyit meg csak megérne 4ezret spórolni.

Ez csak egy észrevétel! :P Én pl elgondolkoznék rajta nagyon főlleg ha gari is van rá csak sajna nincs mire rárakni! <_<

Jó ötlet annak aki épp gumit szeretne cserélni. Nekem speciel 15"-os van és még nem tervezem a gumicserét. A téli meg 14-es, de azt is idővel felszeretném váltani 15-ösre. A T*scoban meg egyébként se vennék olyan dolgot amin az életem múlhat... Még hátsó kerékre se

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.