Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amíg rojtosra nem taposod és a végén úgyis cserélni kell <_<

Már el kezdődött, de jelenleg el van napolva a kipusztulása, úgyhogy most gyakori pucolás, meg locsolgatás van. Nem engedtem meg neki hogy szétmenjen, úgyhogy lapít, kussol, és működik, amíg meg nem engedem neki :angry:

Link to comment
Megosztás:

Ez a levél kb 3 évente körbe megy. Az utolsóban sorban a Szamuley utca, már nem is létezik <_< '90 óta Lónyay u. :P

Békéscsabán tényleg van ilyen lámpa, igaz, csak 1 kereszteződésben, saját szememmel láttam. Ismerős már kapott csekket tőlük :angry:

Link to comment
Megosztás:

Békéscsabán tényleg van ilyen lámpa, igaz, csak 1 kereszteződésben, saját szememmel láttam. Ismerős már kapott csekket tőlük <_<

Azt beszélik hogy Veszprémbe a Budapesti út, és a Jutasi út kereszteződésében is van ilyen lámpa!! Szerintem csak rémizgetés, vagy valaki esetleg tud többet? Daykiller, Tiv???

Link to comment
Megosztás:

Húú bazz melyik az? De a csaba és gyula közti 4sávoson jobban félek,hogy egyszer telepítenek radarokat.Tényleg ott van már ilyen drága fotóműhely?

Szarvasi út - Békési út kereszteződése (Szeged irányából). Csak nem tán' áthajtasz a piroson? :angry: Tudtommal Csaba - Gyula között nincsen, legalábbis a nyáron még nem volt. Viszont mint tudjuk, Békés megye, rendőrmegye, ott ők nem kapnak enni, ezért bárhol, bármikor megállíthatnak <_<

Link to comment
Megosztás:

Szarvasi út - Békési út kereszteződése (Szeged irányából). Csak nem tán' áthajtasz a piroson? :angry: Tudtommal Csaba - Gyula között nincsen, legalábbis a nyáron még nem volt. Viszont mint tudjuk, Békés megye, rendőrmegye, ott ők nem kapnak enni, ezért bárhol, bármikor megállíthatnak <_<

Nagyon piroson soha. De azért sárga az néha előfordul. :P

Remélem nincs is mert a reptér előtti körforgalomnál lepadlózom és a veszely-nél veszem le a gázról a lábam. Csorsával az óra szerint 150,de bmw e38-al 210volt az egyéni rekordom.

Ezek szerint szoktál járni arrafelé. 62-es,6-os,52-es,44-es-en jársz gondolom.

Nekem Földvár-Gyula háztól házig 201km.

Link to comment
Megosztás:

Ja, elsőre meg is lepődtem <_<

Nem SOS, elvileg vagy 1 éve napirenden van az ajtócsere. Miért?

A nyáron megyek valamikor a Balcsira, ha addig kibírja, talán itt tudok nézni valami használhatót. Egerben van pár bontó, ahol talán rálelhetek egy szép darabra. :angry: Csak kéne az évjárat. Ha gondolod, szétnézhetek... Max az autópályáig kell kijönnöd :P

Link to comment
Megosztás:

Nagyon piroson soha. De azért sárga az néha előfordul. <_<

Remélem nincs is mert a reptér előtti körforgalomnál lepadlózom és a veszely-nél veszem le a gázról a lábam. Csorsával az óra szerint 150,de bmw e38-al 210volt az egyéni rekordom.

Ezek szerint szoktál járni arrafelé. 62-es,6-os,52-es,44-es-en jársz gondolom.

Nekem Földvár-Gyula háztól házig 201km.

62, aztán a Seregélyes - Földvár út (nemtudom milyen), utána meg stimmel. Gyulára nem jellemző, hogy megyek, Békés az uticél, szóval 44 után még van egy kis 47 is :angry: Nekem Fehérvár - Békés 263

Link to comment
Megosztás:

Én naponta járok Csaba-Gyula között. Telepített kameráról nem tudok, de félúton a Veszei csárdánál, a 70-es részen sűrűn mérnek! Meg előtte Gyula felől a Veszeihöz érkezve a 90-es tábla után, a kanyarban szoktak mérni. Ott sokan beleszaladnak, mert a 110 után kigurítják az autót, és mér el is készült a fotó!

A minap Szarvasról kifelé jövet, a vasút előtt van néhány lámpa. Ott, ahol Szentes felé el lehet menni, megállok a lámpánál a sorban. Bámulok, aztán egyszer csak feltűnik, hogy egy másfél méter magas oszlop mögött áll egy rendőr. Aztán látom, hogy az oszlopon előtte egy elég drágának tűnő fényképezőgép van. Aztán mikor már halad a kocsisor, a sárga váltásnál elindítja a felvételt, gondolom sorozatképet csinál.

Bele gondoltam, hogy ha tempósan beérkezel ide, és a váltásnál éppen átmész, szinte biztos a bírság!

A szabály szerint akkor átmehetsz, ha erősen kellene fékezned a megálláshoz.

De ezt, hogy bizonyítod be?

Link to comment
Megosztás:

Azt beszélik hogy Veszprémbe a Budapesti út, és a Jutasi út kereszteződésében is van ilyen lámpa!! Szerintem csak rémizgetés, vagy valaki esetleg tud többet? Daykiller, Tiv???

Kamera van, de hogy van-e ilyen funkció, azt nem tudom.

Van. Az a százezres lámpa. Sokan belefutottak az elején. Haverom is. 100 ezer a piros, 50 ezer a sárga. Kimagyarázni nem lehet. Videóra veszi, és meg lehet nézni. Szerencsére van ott visszaszámláló. Ha 3 másodpercnél jár, én inkább megállok. Inkább dudáljon a paraszt mögöttem, de annyit nem ér meg nekem hogy átmenjek rajta. Amugy jó volt, az elején valaki, gondolom egy százezres csekk után, egy karóval leverte a kamerát. De a barom szemből közelitette meg, ugyhogy másnap csengettek nála a sünök. <_< :angry: Azota vele szemben egy másik oszlopon van egy másik kamera, ami a fizetős kamerát figyeli. :P :P

Sebességet nem mér, de nem is lenne értelme, mivel kanyarodósávot néz.

Link to comment
Megosztás:

Van. Az a százezres lámpa. Sokan belefutottak az elején. Haverom is. 100 ezer a piros, 50 ezer a sárga. Kimagyarázni nem lehet. Videóra veszi, és meg lehet nézni. Szerencsére van ott visszaszámláló. Ha 3 másodpercnél jár, én inkább megállok. Inkább dudáljon a paraszt mögöttem, de annyit nem ér meg nekem hogy átmenjek rajta. Amugy jó volt, az elején valaki, gondolom egy százezres csekk után, egy karóval leverte a kamerát. De a barom szemből közelitette meg, ugyhogy másnap csengettek nála a sünök. <_< :angry: Azota vele szemben egy másik oszlopon van egy másik kamera, ami a fizetős kamerát figyeli. :P :P

No akkor nem csak rémhír ;) Viszont az utolsó mondatodon beszartam a röhögéstől :P :P :D ;) Jó a szöveg ki az edződ? ;)

Link to comment
Megosztás:

Van ám, és kőkeményen postáznak is, legalábbis írta a zújság. Páran már meglepődtek.

Bár még nem találkoztam olyannal akit megbüntettek, de nyilván nem ismerhetek mindenkit. <_<

Remélem, hogy a budapesi úton kifele palota fele az utolsó lámpánál nincs ilyen, mert péntek éjjel simán átmentem a piroson. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Remélem, hogy a budapesi úton kifele palota fele az utolsó lámpánál nincs ilyen, mert péntek éjjel simán átmentem a piroson. <_<

Ha jól tudom, ott nincs. Bár amikor megépült a belső gyűrű teljesen, és megváltozott a forgalmirend, nagyon sok volt ott a kocc. A budapesti út lett az alárendelt.

Hetente több nagy kocc történt ott. Akkor tervben volt hogy bekamerázzák.

Link to comment
Megosztás:

Van. Az a százezres lámpa. Sokan belefutottak az elején. Haverom is. 100 ezer a piros, 50 ezer a sárga. Kimagyarázni nem lehet. Videóra veszi, és meg lehet nézni. Szerencsére van ott visszaszámláló. Ha 3 másodpercnél jár, én inkább megállok. Inkább dudáljon a paraszt mögöttem, de annyit nem ér meg nekem hogy átmenjek rajta. Amugy jó volt, az elején valaki, gondolom egy százezres csekk után, egy karóval leverte a kamerát. De a barom szemből közelitette meg, ugyhogy másnap csengettek nála a sünök. <_< :angry: Azota vele szemben egy másik oszlopon van egy másik kamera, ami a fizetős kamerát figyeli. :P :P

Sebességet nem mér, de nem is lenne értelme, mivel kanyarodósávot néz.

Fehérváron is van ilyen, a bíróságnál levő kereszteződést figyeli. Egyik kollégám belefutott ott egy pirosba, 100e lett volna neki, de mázlija volt, mert kifutottak a határidőből a csekk kiküldésével.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.