Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az erkélyünkkel szemben van egy pizzéria, az utca túloldalán. Itt általában 2-3 futár srác van fixen (állandóan cserélődnek, mert egyik se bírja 1 évnél tovább ezeket <_< ) Tavaly egyszerre két srác is Marutizott, ők azt mondták 5literből elvannak (az egyik mondjuk beszélt valami übertuning, Tico-erőműről :D ) Azt mondta, hogy ő csak erre vette a gépet, mert amúgy van autója is, de erre a melóra ez kell :D

A 2.0 DOHC kombi sierra meg 7literből fater szerint. :D Srác a B corsa topikban 1.0ás swift helyett vett 94es 1.5td corsát futárkodni.Mert kiszámolta,hogy a haverok azt mondták :D futárkodva 5litert fogyaszt a corsa a suzuki meg atyaisten megevett 7litert is,tehát sokat fog spórolni,meg használt étolajjal is hajtaná.Hiába mondtuk többen,hogy a td corsa sem fog kevesebbet enni a swiftnél,az öreg diesel meg tudjuk,hogy drága mulatság. :lol:

Egyrészt a kocsit sem kíméli, másrészt jól számold ki, hogy megéri-e? Egy ismerődöm futárkodik, el volt telve milyen jól keres, összejön a napi 7-8 ezer minden nap megy, havi 200-250-ezer. Ja csak éppen naponta megy 200km-ert hideg motorral, ebből a pénzből tankolni is kell majdnem minden másnap....alig maradt valami a végén. :)

De legalább autózik,manapság az már luxus. Velünk szemben is van pizzéria (kertváros) egyik srác e34 525i bmw-vel futárkodott :D (A hat henger testvériesen elosztozik 15-17liter benyából ilyen taxi üzemben.)

A fillérb*szás csúcsa Pug 206 1.4hdi futárkodva nyáron sincs hat alatt.

Futárkodást gazdaságosan csak motorozással lehet csinálni van aki télen is azzal tolja.

Link to comment
Megosztás:

Pár napja elkezdet genyózni az ablaktörlőm. <_<

Lassú fokozatban lefelé megakad.(gyorsban nem) :D

Szerintetek:

Zsírbetegsége lehet a szerkezetnek vagy a gumi lett csere érett,vagy a motor halódik? :D

Nekem is rakoncátlankodik mostanság: amikor lassú fokozatba kapcsolom (abból a célból, hogy töröljön egyet, de nem többet), van, hogy töröl gyors egymásutánba vagy 5-öt (pont úgy, mint amikor szélvédőmosás után töröl). Ezt mi okozhatja? Csereérett lenne a kapcsoló?

Link to comment
Megosztás:

Baxus, megszűnt a tar.hu. Sok képem csak ott volt meg. <_< Ez szívás.

Tudtok valami hasonló oldalt? ahova feltudok tölteni képet, hogy ide belinkeljem.

Kedves Felhasználónk!

A tar.hu tárhely- és képszolgáltatása jelenlegi formájában 2011 február 20. nappal megszűnik. A megszűnést részint az elavult szoftverkörnyezet teszi indokolttá, illetve elengedhetetlenül szükséges is ahhoz, hogy egy új, több igényt kielégítő, korszerűbb szolgáltatással állhassunk elő. Természetesen a feltöltött tartalmak nem vesznek el, minden lementhető ftp-n keresztül. Ezt az ftp.kep.tar.hu, illetve az ftp.web.tar.hu címeken végezhetitek el, mindkét címen a tar.hu-s azonosító adataitokkal tud belépni. Technikai részletek a hozzáféréssel kapcsolatban itt; segítséget az ftp eléréssel kapcsolatban a tarsupport (kukac) generalmedia (pont) hu címen kérhet.

Link to comment
Megosztás:

hellosztok! nem tudom hogy jó helyre irok e, de lenne 1 kérdésem, 1.4 16v -s astrám van! Tegnap mikor jöttem haza versenyeztem egy új 1.4es renault lagunával és kb 195el legyürtem, ez mind szép és jó csak kivillant 1 sárga lámpa bal oldalon, asszem villám volt benn de befékeztem akkor el is tünt...ez mit jelentett? valami +adta magát vagy ki is fingott a moci? légyszi segitsetek ha tudtok! köszi elöre is!

Link to comment
Megosztás:

hellosztok! nem tudom hogy jó helyre irok e, de lenne 1 kérdésem, 1.4 16v -s astrám van! Tegnap mikor jöttem haza versenyeztem egy új 1.4es renault lagunával és kb 195el legyürtem, ez mind szép és jó csak kivillant 1 sárga lámpa bal oldalon, asszem villám volt benn de befékeztem akkor el is tünt...ez mit jelentett? valami +adta magát vagy ki is fingott a moci? légyszi segitsetek ha tudtok! köszi elöre is!

lehet, hogy nem szeret 195el menni.

Link to comment
Megosztás:

hellosztok! nem tudom hogy jó helyre irok e, de lenne 1 kérdésem, 1.4 16v -s astrám van! Tegnap mikor jöttem haza versenyeztem egy új 1.4es renault lagunával és kb 195el legyürtem, ez mind szép és jó csak kivillant 1 sárga lámpa bal oldalon, asszem villám volt benn de befékeztem akkor el is tünt...ez mit jelentett? valami +adta magát vagy ki is fingott a moci? légyszi segitsetek ha tudtok! köszi elöre is!

Az a "villám" jelezte, hogy villant a trafi :D <_< :D

Link to comment
Megosztás:

hát az lehetséges <_< még sose mentem vele ennyit :D néha néha oda lépek azér neki h ne lustuljon le, de ennyire még nem, nem is gondoltam vna h megy ennyit az 1.4es :D

Ha nagyon kíváncsi vagy rá, mi lehetett, itt egy kis segédlet, hogy otthon is ki tudd faggatni. Röviden: az oldalon található képek alapján összezárod a biztitáblán található diagnosztikai csati megfelelő lábait, majd gyújtást ráadod (nem beindítani!) és figyeled azt a sárga lámpát, hányat villog.

Link to comment
Megosztás:

Ha nagyon kíváncsi vagy rá, mi lehetett, itt egy kis segédlet, hogy otthon is ki tudd faggatni. Röviden: az oldalon található képek alapján összezárod a biztitáblán található diagnosztikai csati megfelelő lábait, majd gyújtást ráadod (nem beindítani!) és figyeled azt a sárga lámpát, hányat villog.

köszi szépen, +probálkozom vele mindjár, mondjuk magyarul nincs +? <_<

Link to comment
Megosztás:

Megvártam hogy ne én lombozzam le :D :lol:

tudom h nem volt annyi :D mert már furcsa volt nekem az elején, mert pár honapja vettem a kocsit...és volt oylan h haver jött mögöttem 130al, nekem + már majdnem 150nél volt, + ha 50nel megyek városba akkor is észre lehet venni h sztem 40nel megyek kb...szal annyira nem érdekelnek a számok, bár jó lenne ha valós lenne...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.