Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

akkor ti lehet rokonlelkek vagytok :D nekem 508nál elég volt :)

Huje vagy? Sört kell vadászni, és még csak az ágyból sem kell felkelnem érte. Shimáááán jó <_< (MrBean fodrászosat is toltam, de abból állandóan kiestem a 2. szinten, sör sincs benne, úgyhogy az nem tecc :D

Link to comment
Megosztás:

Swift I vagy Wagyonőr?

Swift I 4személy+tele csomagtartó 3henger 1liter, M1 Győr felé emelkedőn is ment 160-nal óra szerint. :D

Ma az enyémmel mentem országúton óra szerint 150-et,jött a kanyar. :D Meg beszorultam két kamion mögé 80-nal egy e36 325tds touring társaságában vagy 10km-en át (150LE)és a csákó sem merte megelőzni őket,csak amikor én megelőztem a kamionokat jött utánam,aztán persze megelőzött. Tehát ugyanannyira volt akadályozva a 3x annyi lovával,mint én.

A belső sávban tötymörgőket én is utálom! Hazafelé meg egy e36 320-at kerültem ki jobbról olyan 100körül.Ma ilyen tötyörésszünk bimmerrel nap volt? :)

Wagon R+ egyliteres.

Így már értem, de a corsa megint más kategória. Az 1.4 abban sokkal hatékonyabb. :D

Amúgy asszonykám hajtja, de az M0-án már mentem vele 150-et GPS-el :D

Engem kifejezetten idegesítenek pl. M1-M7 kivezetőn a középső sávban 70-80-nal poroszkálók. Mi a fenéért nem lehet 100-al menni ott? Ha meg nem akar annyival menni, miért nem megy ki a külsőbe? Az nem indok, hogy az M7-re megy, 5-6 km alatt sokszor lehet sávot váltani...... <_<

Meg aztán nem 1070 kilós négyméteres bódét kell neki vinnie alapból.

Link to comment
Megosztás:

A közlekedési morálhoz fűzve. Pl ma reggel jöttem belvárosba 50-el bár a sebességmérő oszlopok csak 47körül írják de mondtátok az úgyse hiteles. Szóval 50-el jöttem erre a kamion záróvonalnál kezdett előzni erre jöttek szembe és vissza állt mögém és villogott mint a....... A másik is ma volt reggel 70-es tábla mindig lelassítok mert ki van írva stb 70-re pont kereszteződés után záróvonal gyorsítok feljebb erre megelőz egy autó záró vonal ugye még jó pár méterig van. Mellémérve látom hogy bent űl 4db rendőr, felirattal a hátukon, gondolom mentek melóba. Nekik ezt miért szabad? Ugyan ezt megcsinálom olyan csekket kapok mint a huzat.... <_<

Link to comment
Megosztás:

:D :) Taposs rá a "jelez" gombra, és akkor majd az összes Modi veled fog foglalkozni :D

Én meg majd a nyakadra taposok. <_<

Utánna meg jól kick-elnek 1hónapra! :D

(amúgy mi az a jelez gomb? vagy inkább ne babráljam? :D )

Azért nem olyan nagy tragédia az. Ám leírtam ott, hogy mi a teendőd.

A jelez gomb pedig arra szolgál, ha vmi olyasmit látsz ami nem megfelelő(szabályzatban foglaltak, egyebek), akkor azt jelezd a moderátorok felé.

Link to comment
Megosztás:

Ma káromkodtam. Nem kicsit, nagyon. Káromkodtam reggel, délben, és most este is. Ezt valaki elqrta. Nem kicsit, nagyon.

Mi a bánatos faxomnak kellett ez neki? :D :D Így mire használja? Remélem a fonnyadt farkát veri vele. <_<

Másra nem nagyon, de több öröme ne is legyen benne. :D

Én meg a kezét tépném ki tőből! :)

Aztán meg a hátába szurkálni. :D

Link to comment
Megosztás:

És szerinted veszprémben van felüljáró? Vagy honnan fényképeztem ? Nem tudok repülni. <_<

Szerintem sem Veszprém, bár van ott felüljáró, csak nem azon az oldalon. Nomeg Veszprém térköves, és a bal oldalt nincsen annyi ház, van helyette viszont néhány tehervágány.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.