Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez a lényeg :D És egyébként mit lehet tudni róla műszakilag?

Astra F, 1998 évj., 5 ajtós, 1.4 es (x14nz), szervokormány

+ a gyári beépítések

légzsákok, BC, elektromos ablak elől, elektromos fűthető tükör, fűthető ülések

ami nem gyári

riasztó, központizár, ablakfelhúzó modul, elektromos csomagtérajtó nyitás

+ módosított hűtőrács, lehúzott géptető, módosított gsi hátsó lökös, falazott hátsóajtó

Nagyjából ennyi. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hozzám is megérkeztek a megalight izzók. Köszi mégegyszer. :lol:

Dáwnak meg a fuvart. :D

Mer' aztán akkora kerülőt csaptam :D :) Ha a megfordulást is beleszámolom, tolatással együtt, akkor kb. 20 méter volt :D Már második este kezdtem el csodálkozni rajta, hogy látok sötétben. Hozzá kell még szokni :D (meg ahhoz is hogy ne a műszeregységet nézzem állandóan B) )

Link to comment
Megosztás:

Mer' aztán akkora kerülőt csaptam :D :D Ha a megfordulást is beleszámolom, tolatással együtt, akkor kb. 20 méter volt B) Már második este kezdtem el csodálkozni rajta, hogy látok sötétben. Hozzá kell még szokni :D (meg ahhoz is hogy ne a műszeregységet nézzem állandóan :lol: )

Tényleg. Nem túl erős a fénye éjszaka?

Link to comment
Megosztás:

Tényleg. Nem túl erős a fénye éjszaka?

Neeem... a fényképező nagyon sokat dob rajta. Meg a fényerőállító is működik, csak kicsit szűkebb skálán mint izzókkal, de amúgy egyáltalán nem vakít :lol:

Most egy darabig ez lesz a végleges. Annyira, hogy már a kormányoszlop-burkolatot is visszateszem holnap. 160796-20110125-2edVAc.jpg

Most elegem lett egy időre ebből. Inkább nekiállok ködlámpázni :D

Link to comment
Megosztás:

Neeem... a fényképező nagyon sokat dob rajta. Meg a fényerőállító is működik, csak kicsit szűkebb skálán mint izzókkal, de amúgy egyáltalán nem vakít :lol:

Most egy darabig ez lesz a végleges. Annyira, hogy már a kormányoszlop-burkolatot is visszateszem holnap. http://pics.coldline.hu/pics/160796-20110125-2edVAc.jpg

Most elegem lett egy időre ebből. Inkább nekiállok ködlámpázni :D

Pedig most akartalak megkérni hogy lécci az enyémet is... B)

Link to comment
Megosztás:

Neeem... a fényképező nagyon sokat dob rajta. Meg a fényerőállító is működik, csak kicsit szűkebb skálán mint izzókkal, de amúgy egyáltalán nem vakít :lol:

Most egy darabig ez lesz a végleges. Annyira, hogy már a kormányoszlop-burkolatot is visszateszem holnap.

Most elegem lett egy időre ebből. Inkább nekiállok ködlámpázni :D

Jó ez!

Csak az a 20-as.... :D B) :D

Link to comment
Megosztás:

Jó ez!

Csak az a 20-as.... :lol: :D B)

Meg a 120, meg a "C°" , meg a "Ltr" felirat. (tiszta sz.pás hogy én csináltam, és tudom hogy mik a sz.rok rajta) Haver autóját jobban szeretem nézni mert nem tudom hogy tele van karcolásokkal, nem égő lámpákkal, meg kis carságokkal, amik őt idegesítik, de én észre se veszem. Ő meg az enyémet szereti, mert ennek az idegesítő dolgait ő nem ismeri :D

Link to comment
Megosztás:

Mer' aztán akkora kerülőt csaptam B) :D Ha a megfordulást is beleszámolom, tolatással együtt, akkor kb. 20 méter volt :D Már második este kezdtem el csodálkozni rajta, hogy látok sötétben. Hozzá kell még szokni :D (meg ahhoz is hogy ne a műszeregységet nézzem állandóan :D )

Tegnap elmentél érte, ma meg elhoztad nem? :lol: Mindegy....köszi!

Meglett a cím?

Link to comment
Megosztás:

Tegnap elmentél érte, ma meg elhoztad nem? :lol: Mindegy....köszi!

Meglett a cím?

Meg... a megadott házszám az volt hogy 5-7. Ehhez képest a 4-es lépcsőház, 3-as bejárata melletti pince-helyiségbe kellett menni :D B) csaptam 3 kört a tömb körül aztán fölhívtam az embert hogy csámpázzon ki az ajtó elé, aztán integessen, hogy lássam hova is kéne menni :D Hogy még egyszerűbb legyen, a megrendelő számlaneve pedig az volt, hogy 12-es társasház :D :D

Link to comment
Megosztás:

Közérdekű információ: Előre láthatóan holnap a Jászberény-Veszprém-Jászberény útvonalon közlekedek autópályán.

Sok szabadidőm nem lesz, de ha valakinek ezen az útvonalon hozni-vinni kell valamit, akkor megpróbálok segíteni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Közérdekű információ: Előre láthatóan holnap a Jászberény-Veszprém-Jászberény útvonalon közlekedek autópályán.

Sok szabadidőm nem lesz, de ha valakinek ezen az útvonalon hozni-vinni kell valamit, akkor megpróbálok segíteni :D

Hozzá' má' sört! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Közérdekű információ: Előre láthatóan holnap a Jászberény-Veszprém-Jászberény útvonalon közlekedek autópályán.

Sok szabadidőm nem lesz, de ha valakinek ezen az útvonalon hozni-vinni kell valamit, akkor megpróbálok segíteni B)

Ne bax ki velem. Nem is tudtam hogy van itt autópálya. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Körbeadják aztán felváltva dicsekednek vele... :D :D

Ez jó, milyen igazad van!!! B)

amúgy meg a főnök cégese aki a héten szabin van :D

Jaja, ezzel bezzeg nem dicsekednek... :)

Szép kis bagázs legközelebb a titkárnőt adják körbe. :D

Jó kis melóhely, csak nehogy megbánják... :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.