Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:lol: :D B)

az a baj h nekem úgy nem indult el. nemtudom már miket buheráltam vele h fulleu legyen de a te data fileoddal hibát ír ki. ha leirod pübe vagy msnen h pontosan melyikek azok a fileok amiket te rajzoltál akkor berakosgatom egyesével

Akkor passz. :D Ahhoz tényleg látnom kell.... :D

Link to comment
Megosztás:

A lényeg, hogy müxik. :lol: A figyelmedbe ajánlanám, hogy az ocsmány kék buborékok helyett szép színes ikonoknak kéne lenni....pl. benzinkutaknál (ha bekapcsoltad a poi-t)

Ez igaz. Nekem feltűnt hogy a kagylós kutakat a logóval mutatja. B) A többit nem figyeltem. :D

Link to comment
Megosztás:

nm csak a datába raktad be a te ikonjaid?

A datához nem nyúltam. az enyém sem kajolta ha babráltam benne. A branding.zip-ben vannak az okosítások. :lol:

Ez igaz. Nekem feltűnt hogy a kagylós kutakat a logóval mutatja. :D A többit nem figyeltem. B)

Meg a bankokat, kajáldákat (meki, kfc.....stb) meg mittudomén miket raktam bele :D

Csak be kell kapcsolni, hogy mutassa :D

Link to comment
Megosztás:

A datához nem nyúltam. az enyém sem kajolta ha babráltam benne. A branding.zip-ben vannak az okosítások. :lol:

Meg a bankokat, kajáldákat (meki, kfc.....stb) meg mittudomén miket raktam bele :)

Csak be kell kapcsolni, hogy mutassa :D

Bekapcsolni? :D :D Melyik gombbal? B) :D

Link to comment
Megosztás:

A datához nem nyúltam. az enyém sem kajolta ha babráltam benne. A branding.zip-ben vannak az okosítások. :lol:

Meg a bankokat, kajáldákat (meki, kfc.....stb) meg mittudomén miket raktam bele B)

Csak be kell kapcsolni, hogy mutassa :D

feljönnél egy pillre msnre? :D sikerült a gpsról a tiedbe húznom egy másolás és cserével branding.zipet :D

Link to comment
Megosztás:

Utánajártam a astra örökléses dolognak h mennyi lenne a nevemre íratás. 12.000 ft lesz az egész (6000 ft a törzskönyv + 6000 ft a forgalmi).

Nem kell eredetiségvizsga sem.

Szóval elvileg "olcsón" megúszom az átiratást. :D

Nekem még 57600 jött rá pluszba. Meg semmivé lett az eredetiségvizsga. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Utánajártam a astra örökléses dolognak h mennyi lenne a nevemre íratás. 12.000 ft lesz az egész (6000 ft a törzskönyv + 6000 ft a forgalmi).

Nem kell eredetiségvizsga sem.

Szóval elvileg "olcsón" megúszom az átiratást. :lol:

Ez a lényeg :D És egyébként mit lehet tudni róla műszakilag?

Link to comment
Megosztás:

"Új" telefonom lett. Nokia N95. B) Nagyon jó, eddig nagyon tetszik, hogy lehet ezzel is telefonálni és sms-t is küldeni. :D (néhány melléktudás: GPS, WLAN, 3G, GPRS, 8GB etc.)

Múltkor még a munkatársadé volt... Csak jól megy a vasúton na... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.