Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

leglabb nem idegeskedsz h kevés a benya B)

a 20as még mindig kék

A benya az mindig kevés benne...

A 20-asra meg kussójjá mert mielőtt felgyújtom, a tied mellé parkolok... :D

Ezt hogy csináltad? Földzárlatot tettél a vezetékére?

Pipa... nem vezettem el rendesen egy madzagot az egyik LED-hídtól, és bekerült a műszer alá. Nem vettem észre, és meghúztam hátul az anyával, ami így ráhúzta a vezetékre a fém házát a műszernek, és szétnyomta a szigetelést. Szóval a világítás ugatott bele. Kiszedtem rájöttem hogy hülye vagyok, megcsináltam, most így marad. :lol:

Link to comment
Megosztás:

sikerült a primo? én tegnap este megszenvedtem vele de végül összehoztam. full-eu és minden műxik :D

Igen. Nagyon jó. Igaz sokat szenvedtem vele, Breki kolléga meg velem. :D B) Ugy éjjel 11 körül indult el a cucc. :) Most még csak próbálgatom. Igazi navira még az iGO8 at használom, mert azt szoktam meg, és szinte oda se kell néznem menet közben ha állitani kell valamit. De nagyon állat ez a primo. Kiszámolja a fogyasztást, az üzemanyag költséget, és még a melltartó mérteket is tudja :D :D Igaz nekem csak a magyar térkép van hozzá.

Mégegyszer köszönöm Brekeke. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen. Nagyon jó. Igaz sokat szenvedtem vele, Breki kolléga meg velem. :D B) Ugy éjjel 11 körül indult el a cucc. :) Most még csak próbálgatom. Igazi navira még az iGO8 at használom, mert azt szoktam meg, és szinte oda se kell néznem menet közben ha állitani kell valamit. De nagyon állat ez a primo. Kiszámolja a fogyasztást, az üzemanyag költséget, és még a melltartó mérteket is tudja :D :D Igaz nekem csak a magyar térkép van hozzá.

Mégegyszer köszönöm Brekeke. :lol:

a ruhaméreteken énis bec@rtam :D amúgy sokkal felhasználóbarátabb mint amit idáig használtam (igo8). egyedül az nem tetszik h alapba éjjelimódba minden szürke, de majd meghekkelem :D

majd ha kell vkinek több map akkor irjatok és énis köszi brek :P

Link to comment
Megosztás:

A lényeg, hogy müxik. :lol: A figyelmedbe ajánlanám, hogy az ocsmány kék buborékok helyett szép színes ikonoknak kéne lenni....pl. benzinkutaknál (ha bekapcsoltad a poi-t)

:D B) :D

az a baj h nekem úgy nem indult el. nemtudom már miket buheráltam vele h fulleu legyen de a te data fileoddal hibát ír ki. ha leirod pübe vagy msnen h pontosan melyikek azok a fileok amiket te rajzoltál akkor berakosgatom egyesével

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.