Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Enyémen is winfos mobile van, egyedi panasonic GPS szoftverrel és térképpel. :) Bár, ha a rúteremet képes vagyok torrentezésre használni (200MHz, linux :D), akkor ezt miért ne tudnám okosabbá tenni, ugye. :D

Miért nem teszel rá valami ingyé frissíthető navit? :D

Link to comment
Megosztás:

Miért nem teszel rá valami ingyé frissíthető navit? :D

Gondoltam már rá, csak mostanában lusta vagyok. :D Nameg jobb ötletem támadt, csak ahhoz elő kéne vennem a programozói skilleket. :D Visual Studio 2010 azért van telepítve. :D Hjaj.. grafikus motoromat is kéne gyártanom tovább. :)

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam már rá, csak mostanában lusta vagyok. :D Nameg jobb ötletem támadt, csak ahhoz elő kéne vennem a programozói skilleket. :D Visual Studio 2010 azért van telepítve. :D Hjaj.. grafikus motoromat is kéne gyártanom tovább. :)

Hát persze....lustaság fél egészség :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nőzés in process. :)

Novy.

jaja ő a, ma már a szerelő cimbinél parkolt, vagyis pár napja, kívülről egész szép állapota van, de a beltér :S szerintem ahhoz kellesz neki egy komplett beltér.

Az orra mondjuk buta így gyárilag, nemtudom azzal kezdenek e vmit :D

Link to comment
Megosztás:

jaja ő a, ma már a szerelő cimbinél parkolt, vagyis pár napja, kívülről egész szép állapota van, de a beltér :S szerintem ahhoz kellesz neki egy komplett beltér.

Az orra mondjuk buta így gyárilag, nemtudom azzal kezdenek e vmit :D

Múltkor nézegettem őket hasznaltautón. Volt egy zölt, mpacketes. Na az úúbazdmeg. 8kiló volt... :)

Link to comment
Megosztás:

Múltkor nézegettem őket hasznaltautón. Volt egy zölt, mpacketes. Na az úúbazdmeg. 8kiló volt... :)

Ma Mitju mutogatta hogy akar egy szolid toldat készletet venni a 7esére, és tényleg egy kis szolíd cucc, de az első toldat vmi baromi béna, neki meg már a V8as köténye van fent, ami nagyon illik hozzá, mondtam neki, ha azt lecseréli minden nap fikázni fogom :D

Link to comment
Megosztás:

Ma Mitju mutogatta hogy akar egy szolid toldat készletet venni a 7esére, és tényleg egy kis szolíd cucc, de az első toldat vmi baromi béna, neki meg már a V8as köténye van fent, ami nagyon illik hozzá, mondtam neki, ha azt lecseréli minden nap fikázni fogom :)

Kérd el tőle, és majd két év múlva eladod neki... :D

Link to comment
Megosztás:

Kérd el tőle, és majd két év múlva eladod neki... :D

jó ötlet, de nem húzom be, minden alkatrészt nagyker áron ad stb :) jofej gyerek, csak sokat fikázza az opelokat, főleg az enyémet direkt :D de mindig csak röhög magába olyankor :D de ma:D :D :D :D :lol: viszasírta az én opelomat, mert vmi ######vágenybe cserélt váltótartó bakot, és aztmondta, hogy minden mindennel összefogatva, összekötve -_-

Link to comment
Megosztás:

jó ötlet, de nem húzom be, minden alkatrészt nagyker áron ad stb :) jofej gyerek, csak sokat fikázza az opelokat, főleg az enyémet direkt :D de mindig csak röhög magába olyankor :D de ma:D :D :D :D :D viszasírta az én opelomat, mert vmi ######vágenybe cserélt váltótartó bakot, és aztmondta, hogy minden mindennel összefogatva, összekötve :lol:

Kérdezd meg tőle, milyen jó vezérlést cserélni a passaton. -_- Homlokfalat előre lehet húzni kompletten. :)

Link to comment
Megosztás:

Kérdezd meg tőle, milyen jó vezérlést cserélni a passaton. :) Homlokfalat előre lehet húzni kompletten. :D

akárcsak a superb skodán, ami 1.9tdi, csináltunk olyat, maga a vezérlés egyszerű, jol jelölték egyértelmű:D De ott is szét kell bontani mindent, lámpák hűtő zárdíh lökös.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.