Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Vicces, mert most még kevesebb erőt kell kifejteni normális lassuláshoz. Nagyot még nem fékeztem, hisz nincs bekopva. :) Sztem már most van olyan mint a 288al volt.

Egyesek úgy vannak vele, hogy a gyári saab tárcsa sokkal jobb, mint az opelé. A 288 opel volt, ez meg saab. Elégedett vagyok eddig. :D

Link to comment
Megosztás:

Vicces, mert most még kevesebb erőt kell kifejteni normális lassuláshoz. Nagyot még nem fékeztem, hisz nincs bekopva. :D Sztem már most van olyan mint a 288al volt.

Egyesek úgy vannak vele, hogy a gyári saab tárcsa sokkal jobb, mint az opelé. A 288 opel volt, ez meg saab. Elégedett vagyok eddig. :D

Kettesek meg úgy vannak vele hogy lexarják a Saabot mert ez egy Opel fórum. :)

Link to comment
Megosztás:

Vicces, mert most még kevesebb erőt kell kifejteni normális lassuláshoz. Nagyot még nem fékeztem, hisz nincs bekopva. :) Sztem már most van olyan mint a 288al volt.

Egyesek úgy vannak vele, hogy a gyári saab tárcsa sokkal jobb, mint az opelé. A 288 opel volt, ez meg saab. Elégedett vagyok eddig. :D

Ha akora erővel fékeznél egy dacia logant mint egy opelt elharapnád a kormányt :D

Nálul széria az erős fék viszont egy 100-200 LE-ös SAAB -nál is érthető az erösebb fék , azt tudom hogy most amikor visszaülök az opelba egy kicsit gyengének tünik viszont az autóhoz van méretezve , nem kell fejelgetni a müszerfalat :D

Link to comment
Megosztás:

Kettesek meg úgy vannak vele hogy lexarják a Saabot mert ez egy Opel fórum. :)

Ez esetben nyugodtan redukálhatod a kékosztrigás hozzászólásaid számát, mert ez egy opel fórum. :D

Írhattam volna hogy bvectra i500 fék, de neked akkor is érhetetlen lett volna, mert fingod sincs az egészről. Ez nem is baj. :D

Ha akora erővel fékeznél egy dacia logant mint egy opelt elharapnád a kormányt :D

Nálul széria az erős fék viszont egy 100-200 LE-ös SAAB -nál is érthető az erösebb fék , azt tudom hogy most amikor visszaülök az opelba egy kicsit gyengének tünik viszont az autóhoz van méretezve , nem kell fejelgetni a müszerfalat :D

A túlszervózottság megint más kérdés. Én pont ezt akartam elkerülni, hogy egy új autóból átülve gyenge legyen a fék. No meg azért murva jól néz ki, ahogy kitölti a 16os felnit. :D Persze 13as lemezfelnivel, és 60sánta patással nem csodálkozom Zotyán, hogy inkább nem érdekli. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez esetben nyugodtan redukálhatod a kékosztrigás hozzászólásaid számát, mert ez egy opel fórum. :D

Írhattam volna hogy bvectra i500 fék, de neked akkor is érhetetlen lett volna, mert fingod sincs az egészről. Ez nem is baj. :)

A túlszervózottság megint más kérdés. Én pont ezt akartam elkerülni, hogy egy új autóból átülve gyenge legyen a fék. No meg azért murva jól néz ki, ahogy kitölti a 16os felnit. :D Persze 13as lemezfelnivel, és 60sánta patással nem csodálkozom Zotyán, hogy inkább nem érdekli. :D

Ennyire azé ne, én hiányoltam a 60lóval is a fékerőt... főleg mikor erdei utakon gangoltunk lefelé, azért a 60ló is eléri a 140et-160at nyugodtan, és olyankor jó lett volna ha van több fékerő, meg ha nem melegszik el, igaz nem 165ös gumival :D

JAaa tulszervósítást én se szeretem, rönő meg egyes fiatok, rá se léptél a fékre, és befeszül az öv :D Neked már nem a gyári kis devandered van igaz?

Link to comment
Megosztás:

Ez esetben nyugodtan redukálhatod a kékosztrigás hozzászólásaid számát, mert ez egy opel fórum. :D

Írhattam volna hogy bvectra i500 fék, de neked akkor is érhetetlen lett volna, mert fingod sincs az egészről. Ez nem is baj. :)

A túlszervózottság megint más kérdés. Én pont ezt akartam elkerülni, hogy egy új autóból átülve gyenge legyen a fék. No meg azért murva jól néz ki, ahogy kitölti a 16os felnit. :D Persze 13as lemezfelnivel, és 60sánta patással nem csodálkozom Zotyán, hogy inkább nem érdekli. :D

Ez a téma inkább a tuning topicba lenne jó helyen szerintem.

Egyébként,(a hozzászólások alapján) Zotya 'kettes' csoportjába tartozik az itt lévők többsége. :D

A 13as lemezfelni és a "60sánta patás" pedig az opel műve inkább,

de kerülni kelle a személyeskedést/fórumozók autóinak fikázását. :D

Link to comment
Megosztás:

Ennyire azé ne, én hiányoltam a 60lóval is a fékerőt... főleg mikor erdei utakon gangoltunk lefelé, azért a 60ló is eléri a 140et-160at nyugodtan, és olyankor jó lett volna ha van több fékerő, meg ha nem melegszik el, igaz nem 165ös gumival :)

JAaa tulszervósítást én se szeretem, rönő meg egyes fiatok, rá se léptél a fékre, és befeszül az öv :D Neked már nem a gyári kis devandered van igaz?

Lassan gyorsul, és lassan is áll meg. :D

De gyári van, azt nem cseréltem. 22es ffh is gyári benne. Lehetne 25re váltani, de nem szükséges.

Link to comment
Megosztás:

Lassan gyorsul, és lassan is áll meg. :)

De gyári van, azt nem cseréltem. 22es ffh is gyári benne. Lehetne 25re váltani, de nem szükséges.

Azt hittem fontos cserélni azt is, mert anélkül nagy pedálerőt kell kifejteni a nagy munkahengerek mozgatásához...

Link to comment
Megosztás:

Ez a téma inkább a tuning topicba lenne jó helyen szerintem.

Egyébként,(a hozzászólások alapján) Zotya 'kettes' csoportjába tartozik az itt lévők többsége. :D

A 13as lemezfelni és a "60sánta patás" pedig az opel műve inkább,

de kerülni kelle a személyeskedést/fórumozók autóinak fikázását. :D

Egyéb csevegés a topik címe. Sokkal inkább idevaló a fékem, mint a vonatos okfejtések, egymás közötti napi csetelések, horgászat és hasonlók. Mert ahogy a kettes csoport főkolomposa hangoztatja ez opel fórum. Saját magatoknak mondtok ellent, és ez azért így a bit funny. :D

60as patást meg fenntartom. :)

Link to comment
Megosztás:

Egyéb csevegés a topik címe. Sokkal inkább idevaló a fékem, mint a vonatos okfejtések, egymás közötti napi csetelések, horgászat és hasonlók. Mert ahogy a kettes csoport főkolomposa hangoztatja ez opel fórum. Saját magatoknak mondtok ellent, és ez azért így a bit funny. :D

60as patást meg fenntartom. :)

Jó persze idevaló is lehet,de nem itt vannak azok,akik ilyen szinten benne vannak a témában.

Ezért nem kellene ennyire zokon venned,hogy a vonatok népszerűbbek a fékednél.:D

Engem egyik sem hoz lázba,horgászat párti vagyok. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.