Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem érzed az autót?

mi van te furi geller?? Ne mond már, hogy te tükör nélkül parkolsz.

Úgy van beállítva a tükröm,hogy a szélső-sávból is látom az a 40-50métert ami érdekes sávváltásnál meg a padkát is.

Meg olyan jól sikerült beállítani,hogy nincs holttér sem.

Az jó akkor, nekem ráadásul még el is mozog néha :)

Link to comment
Megosztás:

na azt én is, főleg ha valaki átmegy a lábamon :) :D :D :D

Erről Tomakk jut eszembe.

-Cicca menj egy kicsit előrébb.

-Jó

-ÁÁÁááá cicca a lábamon állsz a kocsival

-Tessék?

-Cicccaa a lában állsz a kerékkel.

-Jaa.

-De ne előre, hanem menj vissza, áááááá....

:D

Link to comment
Megosztás:

mozdonnyal szerinted számít bármi más a közelben ? :D :D :D :D

ez igaz igaz...

Ne mondd már hogy te igen :) :D :D

igen hát jobboldalról hogy tudod hol a padka?

Használom a tükröt, de a padkát nem nézem vele, mert minek. Érzem, hogy hol a kerék.

Ha nem tudod hol a padka, akkor hiába érzed hol a kerék... csak megnézed, hogy hova engedheted még a hátulját nem?? Mikor előre állok be, akkor is belenézek a tükörbe, hogy mennyire álltam meg a padkátol.

Link to comment
Megosztás:

Úgyis lehet. :D Bár parkolás közben nem szoktam a kerékhez tenni a lábam, hogy rámenjek. :D

Újabban pedig divat lett hogy népek elütik saját magukat. A múltkor is egy részeget szedtek ki a saját kocsija alól. Magára tolta :D :D (ha tolja, az ittas vezetésnek számít? :) :D )

Link to comment
Megosztás:

ez igaz igaz...

igen hát jobboldalról hogy tudod hol a padka?

Ha nem tudod hol a padka, akkor hiába érzed hol a kerék... csak megnézed, hogy hova engedheted még a hátulját nem?? Mikor előre állok be, akkor is belenézek a tükörbe, hogy mennyire álltam meg a padkátol.

Jóhát, én ezt tükörben padkanézés nélkül megoldom. Bocs, hogy ilyen skillezett vagyok. :D Ez volt az utolsó alkalom, hogy valamit nem bántásból és poénból kérdeztem meg. :) Hanem mert érdekelt, hogy miért. Murvadrága felni miatt meg is érteném, akkor én is így tennék. :D

Link to comment
Megosztás:

igen hát jobboldalról hogy tudod hol a padka?

Ha nem tudod hol a padka, akkor hiába érzed hol a kerék... csak megnézed, hogy hova engedheted még a hátulját nem?? Mikor előre állok be, akkor is belenézek a tükörbe, hogy mennyire álltam meg a padkátol.

Ha akkora hely van (úgysincs) hogy egyedül állok a padka mellett, akkor orral állok mellé. Ha nincs akkora hely, csak egy autónyi (vagy még annyi se) akkor meg úgyis az előttem-mögöttem állókhoz képest állok be, nem a padkához. Mivel viszont úgysincs annyi hely sem sokszor, ezért az alapállapot úgyis az, hogy a padkát is érzem, mivel felmegyek rá :)

Link to comment
Megosztás:

Mit össze problémáztok a tükrökön.....

Amíg villanytükröm volt, addig se piszkáltam soha a parkolás kedvéért. Egyszer kell normálisan beállítani és passz :D

Ha itt laksz, akkor meg 2naponta egyszer, mert valami k.csög mindig úgy érzi hogy neki kell menni :) A jobbosom már úgy van vissza heffintve, mert azt meg félig levitte a gyökere...

Link to comment
Megosztás:

Ha itt laksz, akkor meg 2naponta egyszer, mert valami k.csög mindig úgy érzi hogy neki kell menni :) A jobbosom már úgy van vissza heffintve, mert azt meg félig levitte a gyökere...

Rakd vissza a kockát. Az stabil :D

Hogy hívják azt a kütyüt, amit manapság a futárok használnak? Azt az elektronikust, amit papír helyett aláíratnak? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.