Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igen. De akkor nincs mindkét oldala rendesen megkezelve igaz?

Elvileg le van de az évek hosszú során megrepedezik ill. megsérül a belső rész védelme. Ezáltal a nedvesség behatol a fémbe és belülről megeszi. Ami a másik felén jelentkezik az már átrozsdásodás. A belső perem mellesleg előszeretettel megtartja a vizet, sarat, sós havat ami kikezdi a fémet. Ráadásul szinte mindig nedves az a rész mivel nem tud rendesen kiszáradni.

Link to comment
Megosztás:

Na amióta megvan a kocsi azóta volt kb 3-4 szelepfedéltömítés csere, ebből 2-t én csináltam. Az utolsónál 3-4 csavart jobban meghúztam mint a többit, most kb szintben van mind a 8 meg figyeltem a nyomatékolásra.

Hát ez folyó/ fogyó víz......termosztát cső végén a gumi nem illeszkedik, a hűtő is folyat. Szerintem nézd meg hogy kiegyenlítő tartályok könyökcsövei nincsenek-e eltörve, régen ott

szivárgott. Pár liter víz , pár liter fagyálló, időjárástól függően. Ha hűlni fog akkor ugy megy bele a -72 C os mint a huzat. Higítás nélkül, mert ami benne van az már olyan fene tudja, volt pár liter Glicosam, Tescos fagyálló, aztán meleg volt desztvízet toltam bele.

Én úgy látom maga a parafa engedi át az olajat. A csöveket-bilincseket már átnéztem, nem találtam semmi árulkodó nyomot.

az enyém tiszta olaj. az para?

Hát azért jobb ha tiszta szerintem.

Link to comment
Megosztás:

http://meccanoshop.hu/spd/4110016120/Folyt..._tisztito_spray

Csak egy a sok közül. El se hinnéd a gugli mennyi folytószelepet talál. (annak ellenére hogy nem létezik)

Arról nem a gúgli tehet. :D

Nekünk, az előző céges honlapon (10-en évvel ezelőtt) szándékosan volt helyesírási hibákkal is leírva a cuccok neve, hogy az is a mi oldalunkat találja meg, aki nem tud írni :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nekünk, az előző céges honlapon (10-en évvel ezelőtt) szándékosan volt helyesírási hibákkal is leírva a cuccok neve, hogy az is a mi oldalunkat találja meg, aki nem tud írni :) :D :D

A kék led meg fehérnek hirdetve.... (Pedig akkor még egész kisgyerek voltál... :D )

Link to comment
Megosztás:

Addig hergelitek ezzel Dáwidot, hogy végül felnyom mindenkit :lol: :D

Hajrá Dáw! Ne hagyd magad -_-

Valakinek állófűtés occsóért ?

Nyomja fel őket a franc... kapnak majd olyan kéket hogy bekönnyeznek :) :D

Haveromtól kaptam ajándékba poénból egy atomkék sofitát. 9db LED, qrva erős, qrva kék. Olyan fénye van, hogy még az ülés alatt is fény van. Igaz, kék, de a fehér papírok állatul néznek ki :D :D :D Már csak azért is bennehagyom :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.