Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Aha, gondolom azért "csak" 600, mert mást nem kellett cserélni. Japánautó szindróma. Olcsó a fenntartása, amig nem romlik el. Onnantól viszont... Rámegy a gatyád is :D

Meg gondolom azért az adó, amit fizet utána nem egészen ugyan annyi, mint a Corsádra :D

Az adó,biztosítás szerintem évi 100rugóból kijön. Viszont a fogyasztás az háromszorosa az enyémnek.

Az enyém sem romlott el csak a kopó/kötelező dolgokat cseréltem. :D

Amúgy soha nem kéne ferka....túl ripacs meg azért a Corsa után a legszervizigényesebb autó! :)

Link to comment
Megosztás:

Az adó,biztosítás szerintem évi 100rugóból kijön. Viszont a fogyasztás az háromszorosa az enyémnek.

Az enyém sem romlott el csak a kopó/kötelező dolgokat cseréltem. :D

Amúgy soha nem kéne ferka....túl ripacs meg azért a Corsa után a legszervizigényesebb autó! :)

Meg a vételár is elég borsos :D

Link to comment
Megosztás:

Az adó,biztosítás szerintem évi 100rugóból kijön. Viszont a fogyasztás az háromszorosa az enyémnek.

Az enyém sem romlott el csak a kopó/kötelező dolgokat cseréltem. :D

Amúgy soha nem kéne ferka....túl ripacs meg azért a Corsa után a legszervizigényesebb autó! :)

Na nehogy már a Ferrarit is leszóljátok. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem fogom kitördelni. Igazából ha rosszabb állapotban lenne akkor megtenném, de túl szép, hibátlan.

Jó hát az enyém éppen nem szalon állapotú volt. De a TUNYINYG kristály lámpa után nem akartam benne hagyni a sárga prizmát. Ez így majdnem olyan mint a kristály. :)

Link to comment
Megosztás:

Jó hát az enyém éppen nem szalon állapotú volt. De a TUNYINYG kristály lámpa után nem akartam benne hagyni a sárga prizmát. Ez így majdnem olyan mint a kristály. :)

Mondom, tényleg jól fest a sárga műanyag nélkül, vagyis inkább nagyon dögösen. De akkoris... túl szép, hogy megtegyem, meg az már nem gyári.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.