Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sárga index párban 1500 körülért, fehér olyan 2-3-csillagoség-ért szokott lenni :)

A fénszóró akkor nem jó neked. Ez 94 előtti változat. (de ha gondolod, van hozzá való 94-es hűtőmaszkom is, és akkor már belemegy :D )

Meg. Ha érdekel akkor dobj PÜ-t

Dobva!

Link to comment
Megosztás:

Sárga index párban 1500 körülért, fehér olyan 2-3-csillagoség-ért szokott lenni :)

Jahh akkor mégsem akartak átverni annyira mert fehéret kb 1200-1400-re mondták. De akkor majd addig várok vele amíg nem kell rá friss műszaki, mielőtt megpattan rajta az új.

Link to comment
Megosztás:

A Janinak meg ott van a FAXa :D :D :D (tényleg... mi van a Janival? :) )

Hétvégén hívott párszor, de a telómat kikapcsoltam, mert már elegem volt, hogy nem hagynak békén. :D IRC-n amúgy szoktam vele beszélgetni. Kicserélte a fűtőtestet, azóta gyulladáspont van a kocsijában. :lol:

Hát alapvetően akik itt fórumozgatnak, azoknak az autóik jellemzően rokonok :D Így ezek a "vezetéknevek" szerintem sokunk autójának nevében megtalálhatóak :D

Tisztelet a kivételnek. Én mindig szépen szólok hozzá, néha megsimogatom a bőrhatású műbőr műszerfalat. -_-

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén hívott párszor, de a telómat kikapcsoltam, mert már elegem volt, hogy nem hagynak békén. :) IRC-n amúgy szoktam vele beszélgetni. Kicserélte a fűtőtestet, azóta gyulladáspont van a kocsijában. :D

Tisztelet a kivételnek. Én mindig szépen szólok hozzá, néha megsimogatom a bőrhatású műbőr műszerfalat. :D

Én se fingok recsegőset a bőr kagylóülésbe... :D

Link to comment
Megosztás:

Én se fingok recsegőset a bőr kagylóülésbe... :D

Autópályán félreállsz, kiszállsz, kiengeded a galambokat aztán vissza, mi? :D

Más: kiderült, hogy a jobbos ködösöm Depo márkájú, mert ma beraktam a H1 megalight +90%-os Tungsramokat. Továbbra is fenntartom, hogy a Depo cuccok egyenlőek a semmivel. :D A balos valeo szépen világított, vakított, mikor legugoltam a kocsi elé, kb 3 méterre, de a Depo csak fénylett. :) :D Valeo jobbos ködöst vennék, mert amúgy is cserés, mivel törött az egyik fül. Nem bírja a galambokat. :D Most nem a pukkantásra gondoltam a galamb alatt. :D

Link to comment
Megosztás:

Autópályán félreállsz, kiszállsz, kiengeded a galambokat aztán vissza, mi? :D

Más: kiderült, hogy a jobbos ködösöm Depo márkájú, mert ma beraktam a H1 megalight +90%-os Tungsramokat. Továbbra is fenntartom, hogy a Depo cuccok egyenlőek a semmivel. :lol: A balos valeo szépen világított, vakított, mikor legugoltam a kocsi elé, kb 3 méterre, de a Depo csak fénylett. :D :D Valeo jobbos ködöst vennék, mert amúgy is cserés, mivel törött az egyik fül. Nem bírja a galambokat. -_- Most nem a pukkantásra gondoltam a galamb alatt. :)

B+... így próbáljon az ember eladni melletted egy Debo lámpát... :)

:D :D :D

Link to comment
Megosztás:

B+... így próbáljon az ember eladni melletted egy Debo lámpát... :)

:D :D :D

Utángyáriba pedig a DEPO a csúcs... akkor milyen lehet az ami alatta van? Bár nekem a TYC fényszóró teszi a dolgát rendesen és azt csak középkategóriába sorolják.

Depo füstindexem is nagyon szépen áll pl a Valeo fényszóróval, de a TYc el már csúnyán eláll, kell egy kevés kezelés neki hűlégfújóval, mert a fül el van tekeredve vagy mi van a fényszóróval.

Link to comment
Megosztás:

Holnap megy a teletank. Ugye nem kell említenem, hogy miért? :) 7 liter körüli fogyasztásra számítok, de majd leírom, ha merem. :D Már ma fehérvár fele reggel elkezdett pislákolni a szegénységjelző, és most 597km-t mutat a napi számláló. :D

Lomiztam egy 17"-os Flatront, bekapcs, nincs kék szín, aztán darabokra szedtem a monitort, átforrasztgattam és most jó. Muteromnak lett egy jó monitora végre. :D

Link to comment
Megosztás:

Holnap megy a teletank. Ugye nem kell említenem, hogy miért? :) 7 liter körüli fogyasztásra számítok, de majd leírom, ha merem. :D Már ma fehérvár fele reggel elkezdett pislákolni a szegénységjelző, és most 597km-t mutat a napi számláló. :D

Lomiztam egy 17"-os Flatront, bekapcs, nincs kék szín, aztán darabokra szedtem a monitort, átforrasztgattam és most jó. Muteromnak lett egy jó monitora végre. :D

Beza, szerdától megint emelnek... +3 Ft :D

Link to comment
Megosztás:

Én se fingok recsegőset a bőr kagylóülésbe... :D

:D :D Pedig a bőrbe b*szott nagyot lehet!! :D

Más: Ma cseréltem váltószoknyát meg adtam wd40-et a fűtőmotor csapágyának. Hazudnék ha azt mondanám,hogy jobb lett,meghallgattam a 4éves POLO-ban,hogy mennyi hangja van és arra jutottam,hogy az is hangos. :D Nem tudom miért elkezdett idegesíteni az a hangfrekvencia amit kibocsátanak. :)

Délután jött faterhoz egy építési vállalkozó terveztetni F360 Spiderrel.Érdeklődtem,hogy mennyibe kerül a szerviz. Azt mondja,hogy nemrég volt éves szervizben,ahol fékbetétet is kellett cserélni,így lett a végösszeg 600ropi.

Nem mondtam neki,hogy majdnem ennyit sikerült nekem is belelapátolni a Corsába 1.5év és 20.000km alatt. :D Ez valahol vicces...vagy inkább siralmas...

Link to comment
Megosztás:

:D :D Pedig a bőrbe b*szott nagyot lehet!! :D

Más: Ma cseréltem váltószoknyát meg adtam wd40-et a fűtőmotor csapágyának. Hazudnék ha azt mondanám,hogy jobb lett,meghallgattam a 4éves POLO-ban,hogy mennyi hangja van és arra jutottam,hogy az is hangos. :D Nem tudom miért elkezdett idegesíteni az a hangfrekvencia amit kibocsátanak. :)

Délután jött faterhoz egy építési vállalkozó terveztetni F360 Spiderrel.Érdeklődtem,hogy mennyibe kerül a szerviz. Azt mondja,hogy nemrég volt éves szervizben,ahol fékbetétet is kellett cserélni,így lett a végösszeg 600ropi.

Nem mondtam neki,hogy majdnem ennyit sikerült nekem is belelapátolni a Corsába 1.5év és 20.000km alatt. :D Ez valahol vicces...vagy inkább siralmas...

Aha, gondolom azért "csak" 600, mert mást nem kellett cserélni. Japánautó szindróma. Olcsó a fenntartása, amig nem romlik el. Onnantól viszont... Rámegy a gatyád is :D

Meg gondolom azért az adó, amit fizet utána nem egészen ugyan annyi, mint a Corsádra :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aha, gondolom azért "csak" 600, mert mást nem kellett cserélni. Japánautó szindróma. Olcsó a fenntartása, amig nem romlik el. Onnantól viszont... Rámegy a gatyád is :D

Meg gondolom azért az adó, amit fizet utána nem egészen ugyan annyi, mint a Corsádra :D

Na de ott már van vezetési élmény. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.