Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ne kímélj.

ablakokXP-t akarok telepíteni netbookra. nah ugye először kell bootolható stick. leszedtem a progikat, bejön a progi és már 4 sticket bedugtam, de mind1ikra aztirja h nemtalálja :S próbáltam mind a 4et bedugni az összes (4) portba de mind1iken ezt írja :S

sp aztmondta nekem projektoros bosch van. megvagyok elégedve vele :D

és még ami a fémláb mellett szól, sztem az előző tulaj megnyomta vmivel mer másképp állt a kettő. nem volt nehéz visszahajlítani :) műanyag tuti tört volna

Link to comment
Megosztás:

Ne hisztizz :) :D Nekem az a sok benne, hogy átlépte azt a határt, ami nálam nagyon mélyen meg van húzva. Túl sok számjegy :D Sp-től nem is veszek felnit, nála mást kell venni :D

Nekem nem ad már semmit el :D Uj gumi meg festés nélkül lehetne ez is 50ezer... de akkor jövő nyárra csak vegyek megint gumit, aztán a házi festegetést csak ujra kell fujni stb stb

1000Ft-ot sem adtam volna érte. :D

Attol hogy neked nem tetszik még nem kell fikázni... megint jön ez a szar... mert neked nem tetszik. Vannak páran akiknek tetszik, ennyi.

Link to comment
Megosztás:

ablakokXP-t akarok telepíteni netbookra. nah ugye először kell bootolható stick. leszedtem a progikat, bejön a progi és már 4 sticket bedugtam, de mind1ikra aztirja h nemtalálja :S próbáltam mind a 4et bedugni az összes (4) portba de mind1iken ezt írja :S

sp aztmondta nekem projektoros bosch van. megvagyok elégedve vele :D

és még ami a fémláb mellett szól, sztem az előző tulaj megnyomta vmivel mer másképp állt a kettő. nem volt nehéz visszahajlítani :) műanyag tuti tört volna

Mi nem talál mit?

Most mi a cél?

Nem látja a pendriveodat a rendszer, amivel a telepítőt rá akarod nyomni?

Vagy már rányomtad és nem tud róla indulni a rendszer?

Link to comment
Megosztás:

Mi nem talál mit?

Most mi a cél?

Nem látja a pendriveodat a rendszer, amivel a telepítőt rá akarod nyomni?

Vagy már rányomtad és nem tud róla indulni a rendszer?

a program a sticket

bootolható stick létrehozása

az a program nem látja ami bootolhatóvá tenné

az még soká lesz ahogy elnézem :)

Link to comment
Megosztás:

a program a sticket

bootolható stick létrehozása

az a program nem látja ami bootolhatóvá tenné

az még soká lesz ahogy elnézem :)

De a windóz klattyog ahogy bedugod a pendrájvot?

Megjelenik a böngészőben?

Ha ez igen, akkor nézz utána, milyen fájlrendszert vár el a program, és esetleg formázd eszerint a pendriveot...

Link to comment
Megosztás:

Nekem BOSCH volt. Sztem jobb mint a Valeo. Projektoros a bosch. Azt beszélik jobban szórja a fényt... Bár a jelenlegi gsi is projis. Tehát nem tudom milyen a sima. De éln a boschra szavazok. Beszerelés ugyanaz. Ja és még szóljon a BOSCH melett annak fém lábai vannak ellentétbe a Valeóval ami műanyaglábú. Sztem nem mind1 :)

Az első gsi lökit mennyiért sikerült szerezned? Csak levetted a gyárit és fel a gsi-t, vagy ennél bonyolultabb volt?

Link to comment
Megosztás:

Opsssz megvolt a 15kiló. :D

:) Ennyit szájalni...... :D :D

Megjöttek a légterelők. Ezek már jók. Nyafogtam egy kicsit szatunáéknak, hogy repedt volt a jobbos, erre a mostani csomagba raktak egy + jobbost. Most van egy-egy darab a kocka és a gömbölyű tükörhöz......kár, hogy csak jobbosak :D

Link to comment
Megosztás:

Annyira szeretem amikor valaki dobálja a kilókat. :) A kiló, az száz. Tehát nem ezer. Neked nem a 15 kiló, hanem a 15 ezer volt meg. :D :D

Ebből kb. 5 kiló nem volt off. :D :D :D

Miért száz? :D Úgy tudom a kilo az ezer alapegység. Úm. kgramm, kohm, kgaseggem...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.