Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Helló

Feltörték bátyám caravan-ját :D

Jobb első ablak zsebben elfér..

Nem tudja valaki, ezeknek van valami szín vagy egyéb kódjuk? Az övé 2000-es classic. Vagy ugyanolyan üveg van mindegyik évjáraton? (nem sötétített volt azt tudom :) )

Amúgy gondolkodtam, hogy teszik bele az üveget, leszedik körbe a gumisíneket és ott?

Ja és nincs valakinek eladó óccón, Budapest-Szentendre környékén? :)

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Helló

Feltörték bátyám caravan-ját :D

Jobb első ablak zsebben elfér..

Nem tudja valaki, ezeknek van valami szín vagy egyéb kódjuk? Az övé 2000-es classic. Vagy ugyanolyan üveg van mindegyik évjáraton? (nem sötétített volt azt tudom :) )

Amúgy gondolkodtam, hogy teszik bele az üveget, leszedik körbe a gumisíneket és ott?

Ja és nincs valakinek eladó óccón, Budapest-Szentendre környékén? :)

Üdv

Van színezetlen, meg zöld. Többről nem tudok. Az alsó gumit kell felszedni, meg belül kiakasztani az emelőszerkezetet.

Link to comment
Megosztás:

Már lemostam...vagy kenjem be magam mégegyszer a hecc kedvééért? Vagy inkább tegyem félre a Blitzre? :D

Igazad van, tedd félre, ráérünk élőben rö... mulatni rajta(d). :D

... Én még az enyémmel sem bírok. :) :P

Háát, ezzel néha én is így vagyok... :) :D

Link to comment
Megosztás:

Van színezetlen, meg zöld. Többről nem tudok. Az alsó gumit kell felszedni, meg belül kiakasztani az emelőszerkezetet.

Leengedni a szerkezetet és a sin 2 csavarját leszedni.

Az üveget kb 45 fokban elfordítva kell kiemelni és kibuktatni.

A vízlehúzót nem feltétlenül szedném le csak félrehúznám.

Hozzáteszem jó régen csináltam Astrán ilyet. :D

Link to comment
Megosztás:

Leengedni a szerkezetet és a sin 2 csavarját leszedni.

Az üveget kb 45 fokban elfordítva kell kiemelni és kibuktatni.

A vízlehúzót nem feltétlenül szedném le csak félrehúznám.

Hozzáteszem jó régen csináltam Astrán ilyet. :D

Én meg összefelé nem nagyon szoktam ilyet csinálni. :)

Link to comment
Megosztás:

igen? számomra ez nem derült ki, de elég szittyós feje volt :D meg azzal a szarral ott előzte a gastrát, meg janizott :)

Most volt este a tévében. A sün megfujatta vele a szondát, és ugrott a jogsija. A bamakóra igy csak navigátorként mehet.

Link to comment
Megosztás:

kaparjon már nekem valaki két hátsó rugót karavánhoz valahonnan, ami nem törött és mindkettő ugyanabban az autóba volt beépítve :D :)

Megkaparhatom, de nem voltak, hanem vannak beszerelve. És az az autó, holnap is kell nekem. :)

Link to comment
Megosztás:

kaparjon már nekem valaki két hátsó rugót karavánhoz valahonnan, ami nem törött és mindkettő ugyanabban az autóba volt beépítve :D :)

Majdnem stimmel, ugyanabban a kocsiban volt caravan hátsó rugó, de ugyanott van törve egyformán ül tőle a segge, úgy nem jó? :)

151693-20110107-YCB6En.jpg

Link to comment
Megosztás:

ha elég türelmes vagy akkor TE a gáztűzhely felett is megcsinálod :D :) :) :D

Nemá ha erősített rugókat tudnak kovácsolni akkor ezt is meg tudják csinálni nem? 10 ropiért vettem a bontottat, a nagyobbik baj az , hogy ritka mint a fehér holló, egész Győrt áttúrtuk érte, végül egy taxis garázsában volt egy pár. Ha meg lehet csináltatni érdemes lenne a törötteket elrakni tartalékba.

Link to comment
Megosztás:

Nemá ha erősített rugókat tudnak kovácsolni akkor ezt is meg tudják csinálni nem? 10 ropiért vettem a bontottat, a nagyobbik baj az , hogy ritka mint a fehér holló, egész Győrt áttúrtuk érte, végül egy taxis garázsában volt egy pár. Ha meg lehet csináltatni érdemes lenne a törötteket elrakni tartalékba.

Dini 5000 Forintért szokta a adni a párját :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.