Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azért ne kavarjunk. Ez nem a jelenlegi kínálatban is szereplő Caterham, sőt, látszik is rajta, hogy nem az. Legózni persze lehet, de nem érdemes, hiszen a gyártónál úgy és olyan meghúzással rakják össze, ahogyan azt kell.

Mostmár nem lehet Opel motoros Caterhameket kapni, csak a Ford motorosok vannak, érdemes végigböngészni az árlistát is, vannak érdekes tételek

Nem vagyok Caterham szakértő,elnézést érte. :D

Szimulátorban próbáltam(live for speed),meg videók alapján is veszett egy jószág. Nagyon túlkormányzott. Lepkefingtól is keresztbe áll.

Akkor inkább Ariel Atom. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok Caterham szakértő,elnézést érte. :D

Szimulátorban próbáltam,meg videók alapján is veszett egy jószág. Nagyon túlkormányzott. Lepkefingtól is keresztbe áll.

Akkor inkább Ariel Atom. :)

Gondolod az Atom nem áll keresztbe? Egyébként az Ariel Atom érdekes jószág....mi már próbáltuk. Ha mész vele a sok burkolat hiánya miatt azért veszett fíling, de érezni is, hogy csak egy csőváz motorral és szerelékekkel, zörög is meg minden...de ez adja a hangulatát.

Link to comment
Megosztás:

Gondolod az Atom nem áll keresztbe? Egyébként az Ariel Atom érdekes jószág....mi már próbáltuk. Ha mész vele a sok burkolat hiánya miatt azért veszett fíling, de érezni is, hogy csak egy csőváz motorral és szerelékekkel, zörög is meg minden...de ez adja a hangulatát.

Egyszerű és nagyszerű.

Fúú azért kipróbálnék egy atomot. :D

Kanyarban milyen? Nekem stabilabbnak tűnik,mint egy caterham.

Link to comment
Megosztás:

Hali!!Lehet nem idevágó téma,de csodaszép a motortere a verdádnak!!!!!

Remélem az enyém is lesz valamikor ilyen.... :)

Köszi. :D

Remélem nekem is :D A kép készülte óta megadta magát a szelepfedéltömítésem, meg terepeztem egyet a múltkor, úgyhogy most vegyesen olajos-sárpöttyös, némi útrúl felvert sós-lével kifehérítve :) Tavaszig nem megyek bele összevizezni, mert nem akarom lefagyasztani szegényt :P

Link to comment
Megosztás:

Köszi. :)

Remélem nekem is :D A kép készülte óta megadta magát a szelepfedéltömítésem, meg terepeztem egyet a múltkor, úgyhogy most vegyesen olajos-sárpöttyös, némi útrúl felvert sós-lével kifehérítve :) Tavaszig nem megyek bele összevizezni, mert nem akarom lefagyasztani szegényt :D

Az olajsapkás akció le lett róla mosva?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.