Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

sziasztok!

kell még ide zöld kábel a fordulatszám mérős órához?

Most ezt nem tudom megmondani mert pont nem látszik. Másrészt a fekete bal szélső csatiban van annak a helye. De a csati tövéig le van szigetelve. De könnyebben meg tudod ha a km órát kiveszed, és ha nincs ződ akkor kell zőőd. :D

Link to comment
Megosztás:

Most ezt nem tudom megmondani mert pont nem látszik. Másrészt a fekete bal szélső csatiban van annak a helye. De a csati tövéig le van szigetelve. De könnyebben meg tudod ha a km órát kiveszed, és ha nincs ződ akkor kell zőőd. :)

bakk...., most tettem vissza az órát pont, de legalább a kivételtől magától megjavult az üzemanyagszint jelzése. :D

Link to comment
Megosztás:

Matricatéma: szerintem okosba ezt is meg lehet oldani,láttam már olyan autót,ami tutira 96előtti és büszkén virított rajta a kék matrica.

Ellenben karácsonykor jöttek rokonok 2002-es Primerával amin piros matrica virított.Azt meg nem tudom hogyan csinálták,amikor az már euro 3. :)

Én a mostanában nem egy G Astrát láttam piros matricával. Az azért elég gáz. Sőt, egyet feketével is. Az milyen már? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.