Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Fránya ültetés.... :D Asszem létezik akkuról működő is. Klikk!

Inkább gázpáka :D Nekem is az van, hátrány az hogy a hegye felé valahol küldi oldalra a meleget mint állat, és ha nem figyel oda az ember, akkor meg tud égetni vele dolgokat. (ez a dolog általában a júzer keze :) ) Amúgy szeretem. Most láttam a múlt héten 12voltos pákát is. A kihangosítómat azzal tette be a srác. Szivargyújtóba betolta, és forrasztott azt kész.

Mintha linkeltem volna olyat. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor sem kell kiröhögni a másikat, nem esett jól. :D :D

Dont care. :)

Inkább gázpáka :D Nekem is az van, hátrány az hogy a hegye felé valahol küldi oldalra a meleget mint állat, és ha nem figyel oda az ember, akkor meg tud égetni vele dolgokat. (ez a dolog általában a júzer keze :) ) Amúgy szeretem. Most láttam a múlt héten 12voltos pákát is. A kihangosítómat azzal tette be a srác. Szivargyújtóba betolta, és forrasztott azt kész.

Már én is ajánlottam neki a gázpákát, vatera linkkel. Le vagy maradva dízeles. :P

Link to comment
Megosztás:

Jól hangzik.

Havonta, ha egyszer kell Pestre mennem kocsival, már sokat mondtam, viszont jövő héten mennem kell.

Nekem még szerintem sárga matricám van. Akkó bemehetek ? :D

Nem mehetsz a sárgával sem. :)

Az a fekete, és a piros régi megfelelője.

Amugy ez nem Budapest függő dolog. Bárhol befujhatják, ha olyan a légszennyezettség. Lásd, pár hete Székesfehérvár, és Várpalota. Szóval jó lesz erre is odafigyelni.

Link to comment
Megosztás:

Nem mehetsz a sárgával sem. :D

Az a fekete, és a piros régi megfelelője.

Amugy ez nem Budapest függő dolog. Bárhol befujhatják, ha olyan a légszennyezettség. Lásd, pár hete Székesfehérvár, és Várpalota. Szóval jó lesz erre is odafigyelni.

Figyelek-figyelek, de én alapból nem kaphatók jobb besorolást, úgyhogy nem tudok mit csinálni. :)

Link to comment
Megosztás:

Figyelek-figyelek, de én alapból nem kaphatók jobb besorolást, úgyhogy nem tudok mit csinálni. :D

Ezért kell figyelni. És nem berobogni a piros matricával a büdös városba. :)

Tehát, ilyenkor aki ott lakik, sem közlekedhet a nem megfelelő besorolású autójával.

Link to comment
Megosztás:

Ezért kell figyelni. És nem berobogni a piros matricával a büdös városba. :D

Tehát, ilyenkor aki ott lakik, sem közlekedhet a nem megfelelő besorolású autójával.

Győr eléggé szeles város, remélem itt nem lesz szmogriadó , ha mégis, akkor úgyis fogynom kell, előveszem a bringát. :)

Link to comment
Megosztás:

Jól hangzik.

Havonta, ha egyszer kell Pestre mennem kocsival, már sokat mondtam, viszont jövő héten mennem kell.

Nekem még szerintem sárga matricám van. Akkó bemehetek ? :D

A pirosat meg a feketét büntetik, sárgára ne szójjónbe :) A forgalmiban milyen szám van a V9: után? :)

Link to comment
Megosztás:

Arra szerintem kék raginya járna :D Mifacért van neked sárga rajta? :)

Várjál.

Kimegyek, megnézem :D

Addig a városból kiszorítottaknak:

Na, van egy hatszögletű kék, meg egy kerek sárga.

Most akkor válogassak? :D

Asszem a sárgát adták amikor mentem forgalmit csináltatni :P

Következő műszakin elveszik a szép kékemet? :)

Link to comment
Megosztás:

Várjál.

Kimegyek, megnézem :D

Addig a városból kiszorítottaknak:

Na, van egy hatszögletű kék, meg egy kerek sárga.

Most akkor válogassak? :)

Asszem a sárgát adták amikor mentem forgalmit csináltatni :)

Következő műszakin elveszik a szép kékemet? :D

Valamelyik városban a forgalmival ingyen utazhattál a tömegközlekedési járműveken szmogriadóban. Sőt asszem az egész család.

Link to comment
Megosztás:

Várjál.

Kimegyek, megnézem :P

Addig a városból kiszorítottaknak:

Na, van egy hatszögletű kék, meg egy kerek sárga.

Most akkor válogassak? :)

Asszem a sárgát adták amikor mentem forgalmit csináltatni :D

Következő műszakin elveszik a szép kékemet? :)

Az alsó a környezetvédelmi, a felső a műszaki érvényességét jelzi. C-s motornál szerintem piros lesz az. :D

Link to comment
Megosztás:

Várjál.

Kimegyek, megnézem :P

Addig a városból kiszorítottaknak:

Na, van egy hatszögletű kék, meg egy kerek sárga.

Most akkor válogassak? :)

Asszem a sárgát adták amikor mentem forgalmit csináltatni :D

Következő műszakin elveszik a szép kékemet? :)

A hatszögletű a szmogmatrica. :D Ha a besorolásod 4-es, akkor miért vennék el? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.