Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az enyém sem hazudott, mert nem ki volt ütve a fogainak a nagyrésze :lol

Leglább Caravanból nem rohangászik egy csomó, ilyen és ehhez hasonló hányással a s.ggén :D

az ilyenek nagyon hányások.az enyém gizda :)

pár napja láttam egy ledes fehér5ajtóst sötétbe elég raj volt, de sztem már ebből is van vmi újfajta mert az első ledes lámpák nagyon gagyin néztek ki

Link to comment
Megosztás:

Olyat nem lehet megcsinálni hogy az izzók helyére rakna az ember 3-4 ledet?Vagy ez hülyeség?

De lehet, csak minek :D Lehet kapni olyan izzó-foglalatra csinált LEDkupacot is, azt csak betekeri az ember a helyére, és annyi. Csak nem tudom miért lesz jobb :)

Link to comment
Megosztás:

az ilyenek nagyon hányások.az enyém gizda :D

pár napja láttam egy ledes fehér5ajtóst sötétbe elég raj volt, de sztem már ebből is van vmi újfajta mert az első ledes lámpák nagyon gagyin néztek ki

Neked piros-fehér kristályok vannak rajta nem?

Link to comment
Megosztás:

Én sem, igaz én nem LED-eset akartam, hanem csak egy kristályburát mert 5ajtósókon qrva jól áll, de azt sem láttam még. Caravanhoz nagyon nincsenek ilyenek. Zoli is csinált magának :D

Az melyik?

Ami Zsoltee-nak is volt a GSI-n és Zocsának van fehér/pirosban?

Link to comment
Megosztás:

Több türelmet fogadtam az új esztendőre, de: Még mindíg felbaccák az agyam akik a zöld jelzésnél keresik az egyes sebességet, az osztottpályás úton a belső sávban vánszorognak 35, és féllel, a piros lámpa fel 14-el gurulnak, én meg nem tudok tőlük a kanyarodóba menni ami viszont zöld. :D A mai napon az i-re a pontot az a hadibarom tette fel, aki miután másfél percet várt a egyenes sávban a zöldre, zöld jeltésnél kitalálta hogy mégiscsak lekanyarodik, elkezdte áthúzni a kocsi orrát a kanyarodósávba, ami persze tele volt, így ottmaradt középen és várta hogy a másik sávban zöld legyen. És miután ledudáltam a fejét, és a záróvonalon átlépve kikerültem, még neki állt feljebb! :) Na meg a tecsóban miután 8 percet áll sorba kedélyesen csevegve a fizetésnél eszébejut, hogy vesz még egy doboz gyufát, és/vagy tampont majd visszasétál érte, mi a megmeredt facért nem bírja odabökni a rá váró 6, és fél embernek, hogy bocs?! :) Vagy én lennék tényleg türelmetlen? :P

A nejem azt mondja, hogy ahogy öregszem nemhogy egyre nagypapisabban vezetnék, (lehet szó szerint is érteni mert már 5-szörös vagyok egy ideje) hanem inkább vagyok dinamikus, sőt néha már-már agresszív is! :D

AZÉRT amiért Zotya is a fent leírt esetekben....

Pedig én még egyszer sem mutogattam ki a kocsiból, és a dudát is csak vészhelyzetben használom.....

Link to comment
Megosztás:

Én sem, igaz én nem LED-eset akartam, hanem csak egy kristályburát mert 5ajtósókon qrva jól áll, de azt sem láttam még. Caravanhoz nagyon nincsenek ilyenek. Zoli is csinált magának :D

caravanra eléggé nehezen lehet találni bármi tuningot is :)

Leglább Caravanból nem rohangászik egy csomó, ilyen és ehhez hasonló hányással a s.ggén :P

én már láttam ilyen stílusú caravan lámpát. Ennyire az se volt gáz, de nem kellene.

Jaja. Ez az egyetlen ami tetszik. Fehéreken qrva jól áll :D

Én feketébe akartam venni HRR re, de így is sajnálom, hogy nem 5ajtósom van, mikor mögötte megyek, olyan jól néz ki, hát még ha meg is vettem volna rá :D

A caravanom után viszonylag ritkábban megyek, de volt már arra is példa, van még mit dolgozni rajta :)

Link to comment
Megosztás:

Biztos nem ez miatt választottad ezt a kocsit. :) :)

Ilyen páka jó lehet,ha néha-néha forrasztanék valamit? :D

Nekem pillanat pákám van, évekóta használom, van hogy napi 3-5 órát is használtam, néha hegyet kell cserélni, de legideálisabb, ha csak hébe hóba akarod használni. Nem kell várni, míg melegszik, ahogy a neve mutatja pillanat alatt használható, ugyan ilyen gyorsan el is rakható, rögtön kihüllik. Bolhapiacokon keress régi gyártmányúakat. Bakelit ház fekete fehér libafos zöld színűek szoktak lenni. Ha gondolod mutatok róla képet.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon türelmetlen vagy Zotya. :D Vedd már észre, nem csak te közlekedsz-vásárolsz. :D :D :D

Nyugi. :o

Jó-jó de ők is észrevehetnék, hogy nem egyedül vannak, és van aki nem ér rá egész nap mondjuk a zöld lámpánál ácsorogni. Ne menjen többel a megengedettnél, én sem megyek, de ha jól tudom az indokolatlan lassú haladás is szabálytalan. ;)

Akarsz róla beszélni? :) :D

Hát most hogy mondod... :P

Biztos nem ez miatt választottad ezt a kocsit. :D :P

Ilyen páka jó lehet,ha néha-néha forrasztanék valamit? :)

Hát nem tudom, 3 ceruzaelem, meg 6W-elég gyengécskének tűnik. A forrasztáshoz végülis rövidrezárják a két polust egy nagy ellenállású fémen keresztül. Meddíg bírhatja ezt a ceruzaelem? Mondjuk én meg elsokaltam, mert 100W-os pákát vettem, és 10 perc után vörösen izzik az egész. :D Bemelegítem, kíhúzom, kimegyek a kocsihoz, 5 percig még tudok forrastztani vele. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem pillanat pákám van, évekóta használom, van hogy napi 3-5 órát is használtam, néha hegyet kell cserélni, de legideálisabb, ha csak hébe hóba akarod használni. Nem kell várni, míg melegszik, ahogy a neve mutatja pillanat alatt használható, ugyan ilyen gyorsan el is rakható, rögtön kihüllik. Bolhapiacokon keress régi gyártmányúakat. Bakelit ház fekete fehér libafos zöld színűek szoktak lenni. Ha gondolod mutatok róla képet.

Nem akarok kábelest. :D

Van ilyen régi szürke pillanatpáka és van "Wheller" forrasztó állomás is de a garázsba nem tudok leállni a kocsival mert nagyon meredek a lejáró és felakad.

Bár,ha csak ritkán használom ki tudnám húzni a hosszabbítót is de nem akarom. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.