Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szembesültem vele mekkora ökör vagyok időnként :) .....keresgetem a megoldást, hogy a tv-t összekössem valami módon vagy a szgéppel, vagy más nagy kapacitású adathordozóval/lejátszóval. Ma volt egy kis időm játszani vele, így a 4G-s penre kiírtam néhány filmet.....és ez a hüle tv képes volt tökéletesen lejátszani az xvid (meg az mpeg, vcd....stb) kódolásu filmet is :) Tehát nincs más dolgom, mint a külső usb-s mobil rack-et átpakolni a tv mellé és mozizhatok kedvemre, hiszen a tv-be be van építve a médialejátszó, csak etetni kell :D

Ha találnék 7m hosszú USB kábelt még pakolászni sem kéne, de mindenhol csak 5m-es van vagy erősítős 12m-es.

Mondjuk arra sem találtam még infót, hogy mekkora háttértárat képes fogadni.....van esetleg valakinek tapasztalata ilyen téren? A gyártó sem ad ilyen infót.....

Link to comment
Megosztás:

Szembesültem vele mekkora ökör vagyok időnként :D .....keresgetem a megoldást, hogy a tv-t összekössem valami módon vagy a szgéppel, vagy más nagy kapacitású adathordozóval/lejátszóval. Ma volt egy kis időm játszani vele, így a 4G-s penre kiírtam néhány filmet.....és ez a hüle tv képes volt tökéletesen lejátszani az xvid (meg az mpeg, vcd....stb) kódolásu filmet is :) Tehát nincs más dolgom, mint a külső usb-s mobil rack-et átpakolni a tv mellé és mozizhatok kedvemre, hiszen a tv-be be van építve a médialejátszó, csak etetni kell :D

Ha találnék 7m hosszú USB kábelt még pakolászni sem kéne, de mindenhol csak 5m-es van vagy erősítős 12m-es.

Mondjuk arra sem találtam még infót, hogy mekkora háttértárat képes fogadni.....van esetleg valakinek tapasztalata ilyen téren? A gyártó sem ad ilyen infót.....

Nem tartom kizártnak, hogy az USB-s külső vinyót kidobja. Ez függ a szoftverétől. Amúgy FullHD TV-n nehogymá xvidet nézzél bazki. :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap sikerült menni egy felesleges kört :Edelény-Nyíregyháza...elmentünk volna xfucktor koncertre...majd beálltam a sorba és kiderült hogy nincs már jegy....

Másrészt a 37-es út hogy mennyire szar állapotba van Szerencs és Miskolc felé a négysávosig... :D

Csak rávett? :)

Szilveszter van az év utolsó napja...gondoltam kellene csinálni valami igazán vad, durva dolgot, amit máskor nem mernék, amivel sokkolom a körülöttem élöket, és megbotránkoztatom a békés, normális embereket...ezért reggel felkelés után nem fésülködtem meg. :D

Én egész évben durvulok.. :)

Link to comment
Megosztás:

Valami nincs bekötve a régiben. Nem próbáltad megfordítani?

Én nem nagyon használom a scartot, bár van kábelem hozzá, mert van 4 tv és sűrűn előfordul, hogy a konyhában vagy a hálóban nézek dvd-t. RF-en operálok, bár jár némi minőségromlással, de így csak egy kábel kell, az új tv meg még a hangyabolyból is tökéletes képet csinál.... :D

Leírnád konkrétan a márkáját, típusát? :)

Link to comment
Megosztás:

Milyen motor van most abban az astrában?

C16NZ? Esetleg SZR?

Miért él még mindig az emberekben az a hülye tévhit, hogy a kisebb motorú autó kevesebbet eszik? :D

A dízel drágább fenntartása vajon megér ennyit?

Maximum a kényelmi extrák miatt éri meg cserélni autót, de attól, hogy valami fiatalabb még nem jelenti egyenesen azt, hogy jobb is...lásd Novy példáját.

Miről beszélsz? Miért drágább fenntartani a dizelt? Nekem a 3 és fél év, 110 ezer km. alatt nem sokat kellett a motorra költenem. Egy garnitura izzitógyertya. Az sok? Ha nyomom neki sem eszik 6.5 nél többet. Ha normálisan járok vele, 5-5.5. De ezt te is tudod. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem tartom kizártnak, hogy az USB-s külső vinyót kidobja. Ez függ a szoftverétől. Amúgy FullHD TV-n nehogymá xvidet nézzél bazki. :)

Szerinted a 4G-s penre mennyi film fér FullHD-ban....csak kipróbáltam, mit tud :D :D :P

Leírnád konkrétan a márkáját, típusát? :o

Ő az..... :D

Miről beszélsz? Miért drágább fenntartani a dizelt? Nekem a 3 és fél év, 110 ezer km. alatt nem sokat kellett a motorra költenem. Egy garnitura izzitógyertya. Az sok? Ha nyomom neki sem eszik 6.5 nél többet. Ha normálisan járok vele, 5-5.5. De ezt te is tudod. :D

Ezt csak megerősíteni tudom. Az enyém 2 éve van nálam. Mikor megvettem kicseréltettem a vezérlést, olajat, szűrőket, azóta a szokásos szűrők, olajcserék kivételével nem kellett többet költeni rá. Az izzítók nálam is fogyóeszköz (1 évben 1×), ami meg előjött (önindító, generátor) az előfordul benzinesnél is.....

Illetve 1× megadta magát egy 6000 Ft-os érzékelő..... :)

Link to comment
Megosztás:

Nem tartom kizártnak, hogy az USB-s külső vinyót kidobja. Ez függ a szoftverétől. Amúgy FullHD TV-n nehogymá xvidet nézzél bazki. :D

A 250-es vinyóval nem dobja ki. :) Belelát a könyvtárakba, simán megy..... :) Nem bírtam ki, kipróbáltam :P

Egyetlen hibát vélek felfedezni.....ami film tv-rip, vagy csak simán 4:3 arányú, azt nem nyitja ki teljes képernyőre, két oldalt marad szép vastag fekete sáv. Ez legyen a legnagyobb probléma...... :D

Link to comment
Megosztás:

A 250-es vinyóval nem dobja ki. :) Belelát a könyvtárakba, simán megy..... :) Nem bírtam ki, kipróbáltam :D

Egyetlen hibát vélek felfedezni.....ami film tv-rip, vagy csak simán 4:3 arányú, azt nem nyitja ki teljes képernyőre, két oldalt marad szép vastag fekete sáv. Ez legyen a legnagyobb probléma...... :D

Akkor mákod van. :D Mostantól csak 1080(i) filmeket tessék torrent oldalakról "vásárolni". :D :P

Link to comment
Megosztás:

Részemről nem ráérés kérdése, ha látok az út szélén egy f astrát, mindíg megállok. :D

Jóhát bocs. Feljöttem, átöltöztem, kinéztem az ablakon, aztán megláttam, de akkor már ott volt érte egy Toyota, ami elvontatta 2 perccel később. Legközelebb arrébb rúgom a Toyotást, hogy majd én, mert márkatárs. :)

Link to comment
Megosztás:

Jóhát bocs. Feljöttem, átöltöztem, kinéztem az ablakon, aztán megláttam, de akkor már ott volt érte egy Toyota, ami elvontatta 2 perccel később. Legközelebb arrébb rúgom a Toyotást, hogy majd én, mert márkatárs. :D

Nem lebacás volt, hanem a saját hozzáálásom közlése, mióta nem tudom értelmezni a smájlikat a mondat végén?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.