Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én meg mondjuk olyan vagyok, hogy nem igénylem az ilyesmit. :) Ha van nem probléma, de ha nincs, az sem... :)

Én sem várom el senkitől sem, de ha jön az jól esik. :D

Asszony írogatja rakatszámra a képeslapokat ünnepek előtt, aztán anyóssal azt számolgatják mennyit kaptak. Minden évben megfogadják, hogy aki nem írt vissza annak jövőre nem küldenek, de addigra úgyis elfelejtik :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg mondjuk olyan vagyok, hogy nem igénylem az ilyesmit. :) Ha van nem probléma, de ha nincs, az sem... :)

Ezt úgy is lehet mondani, hogy: a kutyának sem hiányzok, de én kemény vagyok mint a kő , nincs szükségem senkire, ám én nem sírok, csak ha senki nem lát. :D De végülis ahogy te mondtad, úgy macsóbban hangzik. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt úgy is lehet mondani, hogy: a kutyának sem hiányzok, de én kemény vagyok mint a kő , nincs szükségem senkire, ám én nem sírok, csak ha senki nem lát. :) De végülis ahogy te mondtad, úgy macsóbban hangzik. :D

Ha te így értelmezed ám legyen. Ha neked karácsonykor derül ki egy üdvözlőlapból, hogy kik a barátaid, akkor gratulálok. :)

Link to comment
Megosztás:

Én ismét hoztam a rekordot a kocsimmal jégen. 160 km/h sebességgel egy helyben állva. :) :) Ötödiket már nem bírja, ott már csak 100, bár 4-esben sem tud kipörögni. :D

Nekem pár héttel ezelőtt volt, hogy mentem 80-al és 4.ben simán kipörgött ha nyomtam a gázt! Csak 5.-ben volt hajlandó megtapadni a kerék.

Link to comment
Megosztás:

És a halott akksinak. :) :)

Mindenki azt mondja, hogy az akksi halott, azért indul így, pedig nem. Már akkor is problémák voltak az önindítóval mínuszokban és amit a videón látni -14 fok, na az nem valós, mert utána már -17 lett. :D Ez tavalyi videó és akkor is ez az akksi volt bent, mint ami most van. :P Az a fura recsegő hang az önindítóból jön. :D

Link to comment
Megosztás:

üdv a cartárasknakl!

tavasszal új vasra pályázok, most épp egy 1.6 16V G van, baromi sok hibával... perpill eff karavánban gondolkozom, abból is főleg isuzudízelben... jóaz? mik a tapasztalatok vele kapcs? mire kell figyelni, miaz ami para lehet vele vásárláskor? thx

kössz a sok infot mindenkinek, igazán hasznos volt... dekajak

Link to comment
Megosztás:

kössz a sok infot mindenkinek, igazán hasznos volt... dekajak

Nem kell annyira türelmetlennek lenni, tegnap kérdezted, nincs olyan rengeteg isuzu dieseles fórumozó, aki van, meg lehet pont most nincs fent. Nézd körbe a bódét, a szokásos rohadási pontokat, küszöb, kerékjáratok, tankbeömlő feletti rész, caravannal a csomagtérbe nézz be a jobb második kis ajtón oldalt, ott látni a lemezt bellülről, a kezdeti rohadás ott kiütközik. Dieselt meg úgye télen úgy kell próbálni, hogy odamész reggel -5 fokban ha a hideg motorral könnyen indul akkor az már egy pozitívum.

Link to comment
Megosztás:

kössz a sok infot mindenkinek, igazán hasznos volt... dekajak

Üdv!

Nekem Isuzu, bár nem Caravan.

Ahogy Zotya is írta nézd meg, hogy hideg motorral hogyan indul. Nekem óra szerint 325 eKm van benne. De valójában fogalmam sincs mennyi lehet, mert mint kiderült egy benzinesből származik a kilóméteróra.

Viszont eddig kb. 30 eKm-t mentem vele és a motorral nemvolt semmi különösebb baj eddig. Remélem ezután sem lesz.

Valamivel többet eszik, mint a DR vagy a DTL de jobban is megy.

Nézd meg a motort, hogy hol ereszti az olajat. Nekem kopogós hangja van a motornak, de hallottam már sokkal rosszabbat is. Nem tudom, hogy a többi Isuzu is ilyen vagy csak az enyém.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.