Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Remélem ATi videokártyád van, mert akkor jóóóóó naaagy szívás lesz beállítani. :P De be lehet azt is. :)

Az van elég sokat szívok vele, de egyszr csak jó lesz mindig :D Tudsz vmi módszert, amivel egyszerű?? Beállítom klónra, akkor nincs film a tv-n ... ha egy sztalosra van állítva, áttolom a tvre a playert, elmegy a kép, visszahúzva sincs már :D váltás két megjelenítő között, akkor meg a kép lóg ki a tvről egy darabig, aztán állítgatom a felbontást, akkor egyszercsak jó lesz :o

Az milyen? :)

Közben némi turkálás után megtaláltam a videokarihoz kapott átalakítót. Ezzel kompozit bemeneten összetudom kötni a szgépet a tv-vel. Még meg kell néznem mennyi madzagot raktam a betonba, mert az 5db RCA elég sokat felzabál.... :D

hát ilyen :D

Én ismét hoztam a rekordot a kocsimmal jégen. 160 km/h sebességgel egy helyben állva. :D :D Ötödiket már nem bírja, ott már csak 100, bár 4-esben sem tud kipörögni. :D

nekem HRR 5be is felpörgött 140ig, igaz előtte visszalassult 100ig, de utána megindult megint, igaz ehhez elég jó jég kellett, meg nem is próbáltam csak egyszer, nemtudom HJA mit produkálna, itt még olyan jég nem volt az éven.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A minap olvastam itt a plasti dip-ről. És láttam hogy többen is kipróbáltátok.

Mi a vélemény róla?

Arra gondoltam, hogy le kellene fújni vele a hátsó íveket belülről, hogy védje még az is az alvázvédőn kívül.

Szerintetek?

Műanyag dobbetét van már bent? Igazából azzal kellene kezdeni ha védelmet akarsz...

helló!

Tegnap volt kérdés, mi nem tetszik a motor hangjában, hát íme, lehet szörnyülködni:

Mit gondoltok, hidrotőke?

Főleg az a hang marad meg melegen is, ami akkor hallatszik, amikor a pillangószelepre néz a kamera.

Egyébként 23.-án volt utoljára beindítva.

És ez nem maga a pillangószelep hang? Nekem is megvan ez, ha leveszem a fedelet akor tisztán hallani hogy az szól.

Link to comment
Megosztás:

helló!

Tegnap volt kérdés, mi nem tetszik a motor hangjában, hát íme, lehet szörnyülködni:

Mit gondoltok, hidrotőke?

Főleg az a hang marad meg melegen is, ami akkor hallatszik, amikor a pillangószelepre néz a kamera.

Egyébként 23.-án volt utoljára beindítva.

Az injektoroknak a hangja...

Link to comment
Megosztás:

Műanyag dobbetét van már bent? Igazából azzal kellene kezdeni ha védelmet akarsz...

És ez nem maga a pillangószelep hang? Nekem is megvan ez, ha leveszem a fedelet akor tisztán hallani hogy az szól.

Van a pillangószelepnek hangja?

Az injektoroknak a hangja...

Ja, erre már gondoltam én is, és ez mit jelent?

Haldoklik? Vagy ilyen?

Igazából hallottam már C14SE-t ilyen hang nélkül, szóval gondolom nem üzemszerű :)

Ez a gyertyának a hangja. :D Amikor szikrázik akkor van ilyen hangja.

:)

Link to comment
Megosztás:

Van a pillangószelepnek hangja?

Ja, erre már gondoltam én is, és ez mit jelent?

Haldoklik? Vagy ilyen?

Igazából hallottam már C14SE-t ilyen hang nélkül, szóval gondolom nem üzemszerű :D

:)

Ilyen hangjuk van. Enyém is ilyen volt. Ha fogsz egy injektort, és adsz neki delejt akkor ugyan így csattan...

Link to comment
Megosztás:

Van a pillangószelepnek hangja?

Ja, erre már gondoltam én is, és ez mit jelent?

Haldoklik? Vagy ilyen?

Igazából hallottam már C14SE-t ilyen hang nélkül, szóval gondolom nem üzemszerű :D

:)

:) :D :D

nem tom nem értek a lovakhoz. Csak hajtom őket. Én cserélnék komplett motrot. :P ilyen hangok után

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.