Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na most mindjárt jön, hogy neki van négy, amivel a mozdonyokat is ki lehet mérni.... :)

Lehet, hogy kinevetsz érte, de nálam a kocsiban van 2, itthon 3 + a szkóp. Egyik sem az 1000 Ft-os kategória.

Előfordul nem egyszer, hogy lemegyek az autóhoz valamelyikért, mert néha kevés (igaz nem mozdonyt mérek) :lol:

Alap dolgokhoz tökéletesen megfelel a teszkós 1000Ft-os, de komolyabb mérésekhez..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudom,hogy már le volt írva,de ezt hogy is kell?

1) A-t mérsz az akkumulátor egyik levett saruja és az akku kivezetése között. Ha a mért érték > 0, akkor áram folyik OTTAND!!! Esetleg szökik....

2) Áramkörönként kiméred, hogy hol "szökik" az áram. Pl: biztitáblán a kivett biztosíték két kapcsa között.

ÍGY!

Link to comment
Megosztás:

1) A-t mérsz az akkumulátor egyik levett saruja és az akku kivezetése között. Ha a mért érték > 0, akkor áram folyik OTTAND!!! Esetleg szökik....

2) Áramkörönként kiméred, hogy hol "szökik" az áram. Pl: biztitáblán a kivett biztosíték két kapcsa között.

ÍGY!

Köszöntem.:lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, azért akarok egy komolyabbat venni, mert a mostani nagyon megbízhatatlan. Töltést nem is lehet vele mérni, mert csak ugrál össze-vissza. Még régebben nem indult el a motor önindítóról, gondoltam megmérem, hogy tölt-e rendesen és már majdnem szétbontottam mikor egy ismerősöm eljött és hozta az övét azon meg lehetett látni, hogy szépen tölt 13-14 voltal.

Link to comment
Megosztás:

Néhány sárvédőt le kell fújnod érte. :D

Azt megmondom! Tudod mindig is büszke voltam arra, hogy az autóm csak az enyém!!! Nem apukáé, meg a banké...stb stb! De mikor ilyet látok, akkor nehezen tudom megállni hogy ne menjek bele egy banki hitelbe.

Jó ez az opc line csomag, csak kicsi ez a kerék. :D Jah, meg traktor. :D

Jó jó....Semmi sem lehet tökéletes :) :D :lol: :lol: Benyás társa egy kicsit agresszív:Benzinszörny 256LE :lol: :lol: Annyi lenne a biztosítása havonta, mint az enyém éves díja :D

Link to comment
Megosztás:

Azt megmondom! Tudod mindig is büszke voltam arra, hogy az autóm csak az enyém!!! Nem apukáé, meg a banké...stb stb! De mikor ilyet látok, akkor nehezen tudom megállni hogy ne menjek bele egy banki hitelbe.

Jó jó....Semmi sem lehet tökéletes :) :D :D :lol: Benyás társa egy kicsit agresszív: 256LE :lol: :lol: Annyi lenne a biztosítása havonta, mint az enyém éves díja :D

1.4 után a fogyi is hasonló pofon lenne :D

Link to comment
Megosztás:

Mi köze a multiméternek a mozdonyhoz? :)

Nem tudom, nincs hozzá? :lol: :D

Lehet, hogy kinevetsz érte, de nálam a kocsiban van 2, itthon 3 + a szkóp. Egyik sem az 1000 Ft-os kategória.

Előfordul nem egyszer, hogy lemegyek az autóhoz valamelyikért, mert néha kevés (igaz nem mozdonyt mérek) :D

Alap dolgokhoz tökéletesen megfelel a teszkós 1000Ft-os, de komolyabb mérésekhez..... :lol:

Nekem elég ez az egy, eddíg a kocsiban volt, de most kivettem az elem nem szereti a hideget.

1) A-t mérsz az akkumulátor egyik levett saruja és az akku kivezetése között. Ha a mért érték > 0, akkor áram folyik OTTAND!!! Esetleg szökik....

2) Áramkörönként kiméred, hogy hol "szökik" az áram. Pl: biztitáblán a kivett biztosíték két kapcsa között.

ÍGY!

Csak ne tévessze meg a kijelző bekapcsolása idő-dátum beállításra. Akkor mértem 0.4Ampert, miután kikapcsolt már csak 0.03-at.

Én meg ilyet vennék:Klikk! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.