Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Most látom Zotya micsoda új, aktuális fotód van :lol:

Aha, most vakartam elő, jönnek az ünnepek... :D

Nem hordom zsebbe, mert amióta beolajoztam üregelővel, azóta egyszer sem fagytak be a zárak. :D :lol: Így nem kell hordani. Elég nyáron egy kezelést elvégezni rajtuk és a telet simán átvészelik. :lol:

Nem beszélek a levegőbe, mert a cégesen már megtapasztaltam ezt a jégoldó baromságot. Befagytak a zárak, mind a négy, hoztam a kis 50 milis marhaságot, befújtam vele, be is ment végre a kulcs és el is fordult (valamelyikbe csak az elfordulás nem ment), de azt hittem, hogy a fagyás miatt szorul ennyire. Aztán napról napra rosszabb volt, már a végén úgy maradt a kulcs a zárban, pedig pluszok voltak, aztán fújtam a zárakba üregelőt és meg is szűnt a szorulás. 4 hete kaptam téli ellátmányt a kocsihoz, a zárolajozót az első mozdulattal b?sztam is ki a kukába és fújtam is be üregelővel a zárakat. Azóta sosem fagytak be, sem a sajátomon, sem a kosaras opelen. :) Remélem majd Nektek is jól megragad miatta a zár és akkor majd jót fogok röhögni. :D

Ámen! :D

az is lehet...

legközelebb ha szétkapom belenézek :D

vagy te nézted a belét?

Nem, de nem nagyon lehet benne más mozgó alkatrész ami nyithat esetleg ütésre, csak a relé. Az enyémben is van egy-kettő, ha nem is gyári:

138040-20101215-RR7J5B.jpg

Link to comment
Megosztás:

Most látom Zotya micsoda új, aktuális fotód van :lol:

Tavaly az vót :lol: :D

Ez ok, de Dáwid ezt úgy is meg tudja csinálni, hogy ugyanazzal a kulccsal zárja be a kocsit, amivel előtte beindította :lol:

Shimán. :) :D (mondjuk amikor a parkolóházban a tekergésben kirúgtam belőle a kulcsot, és megállás után nem tudtam mivel leállítani akkor nem volt olyan vicces :D :D )

Link to comment
Megosztás:

OFF téma: Hogy lehet képet tömöríteni? Akartam föltenni képet, de mindegyik olyan nagy, hogy nem engedi a rendszer. Mit lehet tenni?

Lekicsinyíteni?

Tudja a Paint is, de ha nagyobb ambícióid vannak, töltsd le ezt:

FastStone Image Viewer

Amiért én használom:

Gyors.

Jól lehet képekbe nagyítani.

Tud RAW fájlokkal dolgozni.

Tud több képet átméretezni egyszerre.

Átméretezést megtalálod az Eszközök/Kép kötegelt átméretezése menüben

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy egy 1994 es f astra caravan c16se motorkóddal 100 le 1.6si nem klímás, szervós

autó eleje gondolok itt motorháztető homlokfal hűtő hűtőrács lámpák

megegyezik e egy 1993 as 1.6i cd 71 le ugyanezen paramétereivel?

Előre is köszi a választ.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy egy 1994 es f astra caravan c16se motorkóddal 100 le 1.6si nem klímás, szervós

autó eleje gondolok itt motorháztető homlokfal hűtő hűtőrács lámpák

megegyezik e egy 1993 as 1.6i cd 71 le ugyanezen paramétereivel?

Előre is köszi a választ.

Motorkód független. 94- az pont választó, de ha pofára ugyan olyan (facelift előtti) akkor a maszk, a lámpák, motorháztető rendben van. A homlokfalból azthiszem már klímafüggő hogy ugyan olyan -e :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lekicsinyíteni?

Tudja a Paint is, de ha nagyobb ambícióid vannak, töltsd le ezt:

FastStone Image Viewer

Amiért én használom:

Gyors.

Jól lehet képekbe nagyítani.

Tud RAW fájlokkal dolgozni.

Tud több képet átméretezni egyszerre.

Átméretezést megtalálod az Eszközök/Kép kötegelt átméretezése menüben

Üdv

Paint-ben sajnos nem bírtam megoldani, majd hétvégén ha nem mobilinternetről nyomom akkor letöltöm azt a programot és megpróbálom azzal. Köszi a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Motorkód független. 94- az pont választó, de ha pofára ugyan olyan (facelift előtti) akkor a maszk, a lámpák, motorháztető rendben van. A homlokfalból azthiszem már klímafüggő hogy ugyan olyan -e :lol:

én úgy tudom h a c16se csak facelift előtti astrákba volt 94ig de ha tévedek vágjon fejbe vki

Paint-ben sajnos nem bírtam megoldani, majd hétvégén ha nem mobilinternetről nyomom akkor letöltöm azt a programot és megpróbálom azzal. Köszi a segítséget!

tömötíteni winrarral, de ha pl ide a fórumba akarod beszúrni akkor a legtöbb feltöltő oldalon betudod állítani a felbontást, ha meg nemtom hova akkor http://pixer.us/ online fotószerkesztő a legalapab funkciókkal

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.