Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Rossz helyen jársz! Ez itt nem az az oldal....

Semmi rossz szándékom nem volt azzal,hogy ide írtam..keresek valakit,akinek sajnos nem tudom a nevét,de nem akartam rosszat..tudom a rendszámát,autójának a kinézetét..nem tudom miért kell rögtön rosszra gondolni:S

Link to comment
Megosztás:

Semmi rossz szándékom nem volt azzal,hogy ide írtam..keresek valakit,akinek sajnos nem tudom a nevét,de nem akartam rosszat..tudom a rendszámát,autójának a kinézetét..nem tudom miért kell rögtön rosszra gondolni:S

Megtaláltál :lol: Fotót küldesz?

Link to comment
Megosztás:

Semmi rossz szándékom nem volt azzal,hogy ide írtam..keresek valakit,akinek sajnos nem tudom a nevét,de nem akartam rosszat..tudom a rendszámát,autójának a kinézetét..nem tudom miért kell rögtön rosszra gondolni:S

Nem gondolok rosszra, de ez akkor sem az az oldal.

Link to comment
Megosztás:

Rendben,de attól még ha valakit érdekelné,hogy mit keresek az had írjon..

Hát írd le, mert ha tovább köntörfalazol, akkor még a legjámborabb fórumozók is elvesztik türelmüket és oda a segítőkészség. Most még van esélyed, hogy ha engem keresel, akkor megadom a számomat.

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Jaj kivel születtem egy napon... :) :lol:

Írjuk le: Egy szar szemét szar alakkal. :D

jólvan,lényegtelen,nem akartam én ekkora port kavarni,akkor hagyjuk is.sziasztok.és bocs a zavarásért

Írd le hogy kit keresel, a rendszámából egy részletet és mondjuk az autó színét, típusát esetleg még a kasztni formáját (sedan, ferdehátú, caravan...). Csak megtalálod, vagy megtaláljuk... :lol: Ne foglalkozz ezekkel a félnótásokkal... :D

Link to comment
Megosztás:

Írjuk le: Egy szar szemét szar alakkal. :lol:

Írd le hogy kit keresel, a rendszámából egy részletet és mondjuk az autó színét, típusát esetleg még a kasztni formáját (sedan, ferdehátú, caravan...). Csak megtalálod, vagy megtaláljuk... :lol: Ne foglalkozz ezekkel a félnótásokkal... :)

JHS-082 fehér opel astra kombi vszínű tatabányai a srác.eskü még a neve se kell csak h esetleg fenn lehet-e vagy látta-e már valaki. köszönöm,rendes vagy.

Link to comment
Megosztás:

A kisfiamnak is ma van a 4. születésnapja. :)

Most már jobb?

Isten éltesse sokáig a kis trónörököst! :D

Szolgálati kocsim ma két hengerrel indult és úgy kopogott az adagoló, mintha egy 5 kilós kalapáccsal verték volna erőből a hengerfejet. :lol: Mi lesz -10 fokban... :lol:

Még mindig a Foswágen transpóóórter?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.