Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A mai napon sikeres műszaki vizsgán esett át az autóm. :lol:

Pontosan hogy is van ez a környezetvédelmi matrica? Milyen autó kaphat milyet?

A legbüszkébb akkor is a fékekre vagyok....a saját magam által átalakított fékeknél se elöl, se hátul nem haladta meg az eltérés az 1%-ot. Meg is dícsérték. :D

Mindjárt elsírom magam!!!

Legkésőbb hétfőn valakit megölök..... :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nyugi! Vegyél dízelt.... :D :D :lol:

Mit vegyek? :) :D

Na bakker!! Más hasznos tanács? :D Az a baj, hogy totál hülye vagyok hozzá...valaki írja már le nekem, hogy ha hétfőn bemegyek az okmányirodába, mit is kell mondanom! :lol: A forgalmiba minek kell szerepelnie x14xe-s motorhoz.....

Link to comment
Megosztás:

Egyáltalán nem vicc! Érdekes történet.

Sőt, ha még azt is hozzáteszem, hogy a görög pilóta adta a kezembe a fülkében azt a bugyli bicskát, amit a libiai biztonságiak kivettek a táskámból, azzal, hogy azt majd Athénben kérhetem a repülőtéren....

Bicskával a zsebemben utaztam végig a pilóta fülkében. A pilótát meg akkor láttam életemben először...

Az enyém ehhez képest nem nagy történet, elmentem anyuékhoz, esett a hó, mondta ne menjek busszal, az bizonytalan ott a vonat az mindíg jár. Integettem az utolsó busznak a peronról 11-órakor a hófúvásban. :lol: Éjfélkor kijött a bakter, hogy nyugodtan mindenki menjen haza, mert vonat innen se tőled, se hozzád. Mindenki hazament én meg ott maradtam, mert mondom neki én meg nem itt lakok. :D Megigérte, hogy megpróbál tenni valamit, aztán 1óra körül kijött egy szóló mozdony, elment Csornáig felszedte azt a pár őrültet aki mindenképpen utazni akart visszafele meg engem. Személykocsit nem tudtak rákapcsolni a lefagyott váltók miatt.,

Én inkább zajongásként otthon a parkolóban beindítom a régi motort kipuf. nélkül, had örűjjenek a drága szomszédok :D :D

Egyszer az aszony telefonált, hogy defektes a hátsó kereke a kismocin. Mondtam semmi gond, úgyis cserélni akartam, nem kár érte jöjjön haza úgy. Aztán megint hív, hogy lerázkódott a kipufcső, nem hajlandó jönni vele, mert mindenki őt nézi. Jó hagyd ott, gyere el busszal. Elmentem este busszal melózni, vasárnap reggel kigyalogoltam a tecsóig (ott volt a moci) és elkezdtem hazatolni. 7-körül értem a falu határához, már nagyon untam, mondom a faxom fogja tolni, beindítottam kipuff nélkül, és lapos kerékkel hazajöttem vele. Ahogy néztem vissza amerre elhaladtam sorra kapcsolódtak fel a villanyok. :D Jó reggelt Vietnám!!! :D

A mai napon sikeres műszaki vizsgán esett át az autóm. :lol:

Pontosan hogy is van ez a környezetvédelmi matrica? Milyen autó kaphat milyet?

A legbüszkébb akkor is a fékekre vagyok....a saját magam által átalakított fékeknél se elöl, se hátul nem haladta meg az eltérés az 1%-ot. Meg is dícsérték. :lol:

Gratula! Nekem 40-60% jött ki saját szereléssel. :)

Link to comment
Megosztás:

Mit vegyek? :lol: :)

Na bakker!! Más hasznos tanács? :D Az a baj, hogy totál hülye vagyok hozzá...valaki írja már le nekem, hogy ha hétfőn bemegyek az okmányirodába, mit is kell mondanom! :lol: A forgalmiba minek kell szerepelnie x14xe-s motorhoz.....

Egy 32 es villáskulcs, vagy egy baseboll ütő.

Link to comment
Megosztás:

Mit vegyek? :lol: :)

Na bakker!! Más hasznos tanács? :D Az a baj, hogy totál hülye vagyok hozzá...valaki írja már le nekem, hogy ha hétfőn bemegyek az okmányirodába, mit is kell mondanom! :lol: A forgalmiba minek kell szerepelnie x14xe-s motorhoz.....

Mindegy mit mondasz, csak jó hangosan tedd, legjobb ha már az ajtóban üvöltesz. Vegyél fel ganés gumicsizmát, vigyél vasvellát, és üvöltsd hogy hogy nem gyó a matrinya mert nem zűd, nekem meg az köll!!!! Úgysem kezdik el magyarázni, vagy kidobnak, vagy azonnal cserélik. :D Viccen kívül valamikor az jön be ha a hülyét játsza az ember, és erőszakoskodik.

Link to comment
Megosztás:

Mindegy mit mondasz, csak jó hangosan tedd, legjobb ha már az ajtóban üvöltesz. Vegyél fel ganés gumicsizmát, vigyél vasvellát, és üvöltsd hogy hogy nem gyó a matrinya mert nem zűd, nekem meg az köll!!!! Úgysem kezdik el magyarázni, vagy kidobnak, vagy azonnal cserélik. :D Viccen kívül valamikor az jön be ha a hülyét játsza az ember, és erőszakoskodik.

Olyan nem is lehet neki. Only kék.

Amúgy Alex. Műszaki adatlappal bevonulsz, előkészítesz 585Ft-ot és rárúgod az ajtót az ocsmányirodában. Persze azért nézd meg, hogy jó-e a besorolás a műszaki adatlapon. :lol: Legutóbbi műszaki vizsga adatlapja kell és 4-es besorolásnak kell lennie rajta. Ha a forgalmiban 2-es van írva, akkor rúghatod is az ajtót. :lol: Jameg a hátsó rendszámot vigyed. :)

Link to comment
Megosztás:

Olyan nem is lehet neki. Only kék.

Amúgy Alex. Műszaki adatlappal bevonulsz, előkészítesz 585Ft-ot és rárúgod az ajtót az ocsmányirodában. Persze azért nézd meg, hogy jó-e a besorolás a műszaki adatlapon. :lol: Legutóbbi műszaki vizsga adatlapja kell és 4-es besorolásnak kell lennie rajta. Ha a forgalmiban 2-es van írva, akkor rúghatod is az ajtót. :lol: Jameg a hátsó rendszámot vigyed. :)

Köfi! ist korrekt :D

Link to comment
Megosztás:

Olyan nem is lehet neki. Only kék.

Amúgy Alex. Műszaki adatlappal bevonulsz, előkészítesz 585Ft-ot és rárúgod az ajtót az ocsmányirodában. Persze azért nézd meg, hogy jó-e a besorolás a műszaki adatlapon. :) Legutóbbi műszaki vizsga adatlapja kell és 4-es besorolásnak kell lennie rajta. Ha a forgalmiban 2-es van írva, akkor rúghatod is az ajtót. :lol: Jameg a hátsó rendszámot vigyed. :D

Mit össze nem problémáztok egy nyűves matrica miatt...... ilyen sűrűn akartok Pestre járni szmogriadóban? :lol:

Vagy más nagyvárosban is él a korlátozás?

Link to comment
Megosztás:

Mit össze nem problémáztok egy nyűves matrica miatt...... ilyen sűrűn akartok Pestre járni szmogriadóban? :lol:

Vagy más nagyvárosban is él a korlátozás?

Nem kizárt. Amúgy nekem azért volt fontos, mert ugye még a régi rendszerű matrinya van az enyémen oszt szmog riadó esetén megfognak a fakabátok, hogy jónapot kívánok és látják benne a 2-es besorolást, akkor megbüntethetnek, mert azzal nem mehetek be. :lol: A 4-essel már igen. :) Mert ezt a régi rendszerű zöld matrica nem jelzi.

Link to comment
Megosztás:

Mit össze nem problémáztok egy nyűves matrica miatt...... ilyen sűrűn akartok Pestre járni szmogriadóban? :lol:

Vagy más nagyvárosban is él a korlátozás?

Nem! Van olyan amikor fél évig nem kell, de pl tavaly minden héten kétszer is mennem kellet a nagy faluba :lol: Baromira nem szeretném ha a yard kitessékelne egy szaros elírás miatt! Mert ugye olyan az én szerencsém, hogy pont szmogriadóba leszek Pesten, és pont szmogriadóba fog lekaratézni a hülye rendőr.

Link to comment
Megosztás:

Nem! Van olyan amikor fél évig nem kell, de pl tavaly minden héten kétszer is mennem kellet a nagy faluba :lol: Baromira nem szeretném ha a yard kitessékelne egy szaros elírás miatt! Mert ugye olyan az én szerencsém, hogy pont szmogriadóba leszek Pesten, és pont szmogriadóba fog lekaratézni a hülye rendőr.

Ha netán lesz szmogriadó, tuti, hogy a yard rákattan a matricákra. Nekem is ezért fontos, hiszen minden nap bejárok vele.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hja. Novemberben nekem is bekékül. :lol:

Nekem se ződ má! Októberben voltam vizsgán és csodálkoztam is, hogy ha jól emlékszem sárgát kapott..... Bár az életemet nem tenném rá, lehet, hogy kék? Nem színvak vagyok, csak le..arom! Ettő ócsóbb lesz a bendzín? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olyan nem is lehet neki. Only kék.

Amúgy Alex. Műszaki adatlappal bevonulsz, előkészítesz 585Ft-ot és rárúgod az ajtót az ocsmányirodában. Persze azért nézd meg, hogy jó-e a besorolás a műszaki adatlapon. :) Legutóbbi műszaki vizsga adatlapja kell és 4-es besorolásnak kell lennie rajta. Ha a forgalmiban 2-es van írva, akkor rúghatod is az ajtót. :lol: Jameg a hátsó rendszámot vigyed. :D

És ha a műszaki adatlapon is kettes van ...? :lol:

2009.októberében megbüntettek "közlekedési szabályok megsértése" miatt 10.000 pénzre. Be lett fizetve. Persze az első levelet nem láttam, csekket se, utalva lett. Idén nyáron elkezdtek levelezni, velem, meg az önkormányzattal, hogy vagy befizetem, vagy adók módjára hajtsák be. Idén is küldtek vagy 9 levelet, amiből vagy hármat láttam. Persze nem fizettem. Múlt héten, a mai napra beidéztek a bíróságra(!). Hogy vagy közmunka, vagy leülöm.

Szerintetek 10.000 forint megér nekik ennyi levelezgetést, meg felhajtást.

Link to comment
Megosztás:

És ha a műszaki adatlapon is kettes van ...? :lol:

2009.októberében megbüntettek "közlekedési szabályok megsértése" miatt 10.000 pénzre. Be lett fizetve. Persze az első levelet nem láttam, csekket se, utalva lett. Idén nyáron elkezdtek levelezni, velem, meg az önkormányzattal, hogy vagy befizetem, vagy adók módjára hajtsák be. Idén is küldtek vagy 9 levelet, amiből vagy hármat láttam. Persze nem fizettem. Múlt héten, a mai napra beidéztek a bíróságra(!). Hogy vagy közmunka, vagy leülöm.

Szerintetek 10.000 forint megér nekik ennyi levelezgetést, meg felhajtást.

Akkor egy kpm műszaki állomásra kell először ellátogatnod, és kérni egy új adatlapot a motorkódnak és évjáratnak megfelelő besorolással (4), utána az okmányiroda.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.