Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nincsenek. :lol:

Vannak. Véletlen az, amikor a munkatársam megcsináltatja a felesége kocsiját, fékek, vezérlés, olajcsere, kasztnizás, az asszony meg gondol egyet és eladja. Na ekkor a vevő jár nagyon jól, de szerintem nem ez a jellemző. Aki el akarja adni a kocsit az általában nem költ rá, hiszen úgysem kap érte annyival többet, mint amit beleölt.

Link to comment
Megosztás:

Vannak. Véletlen az, amikor a munkatársam megcsináltatja a felesége kocsiját, fékek, vezérlés, olajcsere, kasztnizás, az asszony meg gondol egyet és eladja. Na ekkor a vevő jár nagyon jól, de szerintem nem ez a jellemző. Aki el akarja adni a kocsit az általában nem költ rá, hiszen úgysem kap érte annyival többet, mint amit beleölt.

Az nem véletlen. Ezt hívják úgy, hogy szerencse. :lol: Minden eseményt és történést vissza lehet vezetni valamire ,ami kiváltotta. Ha nincs ilyen, akkor az a véletlen.

A kocsi eladása azért nem véletlen, mert úgy gondolta, hogy most eladja, ha már megcsináltatta a férje. Ez nem véletlen.

Link to comment
Megosztás:

Az nem véletlen. Ezt hívják úgy, hogy szerencse. :lol: Minden eseményt és történést vissza lehet vezetni valamire ,ami kiváltotta. Ha nincs ilyen, akkor az a véletlen.

A kocsi eladása azért nem véletlen, mert úgy gondolta, hogy most eladja, ha már megcsináltatta a férje. Ez nem véletlen.

Na jó a bakternak mindíg igaza van! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ilyen? :lol:

De még lehetsz! :D

Az több hónapos tanfolyam minimum. :) Egyben van a kocsirendezői oktatással és vizsgával a váltókezelői is. Először meg úgyis kocsirendezőként kezdi az ember, később el lesz küldve tolatásvezetőnek (szintén oktatás és vizsga), majd ahogy halad ezen a ranglétrán, hódolhat a váltókezelői tudásának. :lol: Mivel a váltókezelőnek tudnia kell, hogy mi merre hogyan van, mielőtt felmegy váltogatni... :D Nem rövid idő telik el, amíg ezen feljut.

Link to comment
Megosztás:

Az egy több hónapos tanfolyam minimum. :) Egyben van a kocsirendezői oktatással és vizsgával a váltókezelői is. Először meg úgyis kocsirendezőként kezdi az ember, később el lesz küldve tolatásvezetőnek, majd ahogy halad ezen a ranglétrán, hódolhat a váltókezelői tudásának. :lol: Mivel a váltókezelőnek tudnia kell, hogy mi merre hogyan van, mielőtt felmegy váltogatni... :D

Egyszer volt egy munkatársam aki mozdonyvezető volt ő szokott ilyeneket mesélni.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hűha :lol: ez most valami vicc? :lol:

Egyáltalán nem vicc! Érdekes történet.

Sőt, ha még azt is hozzáteszem, hogy a görög pilóta adta a kezembe a fülkében azt a bugyli bicskát, amit a libiai biztonságiak kivettek a táskámból, azzal, hogy azt majd Athénben kérhetem a repülőtéren....

Bicskával a zsebemben utaztam végig a pilóta fülkében. A pilótát meg akkor láttam életemben először...

Link to comment
Megosztás:

Én egyszer egy fehér - kékben utaztam a vezetőfülkében hazafelé Bengáziból. :)

Úgy hívták hogy Olympic Airline (Boeing) . :lol:

Kék fehérben én is utaztam egyszer, a sulitól a kapitányságig. :D Neem , nem Boeing, Lada volt. Bütykös taxi. Nem tetszett a szitu. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van valakinek esetleg iGO 96 magyar? Azt hiszem ez a My Way vagy valami ilyesmi. iGO 8 am van, de összehasonlitanám a régivel. Annak ha jól emlékszem, korrektebb volt a sáv infoja a kerszteződésekben.

Ha valaki valahogy el tudná nekem küldeni, megköszönném. Ugy emlékszem, az egész nem volt 100 mega. Tehát akár email, vagy msn is lehetne.

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Csak az a baj, hogy az csak neked ér(került) egymilliót. :lol:

na ja, de meg 9 evet (180000km-t) hasznalom mondjuk es akkor majd számvetek hogy megerte-e...

bizom benne hogy jo dontes volt :lol:.

amugy meg 1 misiert ma mar necces szinte tökéletes autot venni.

nekem ez a jó állapotú+rendbetétel tűnt járható útnak...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.