Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem mondod komolyan, hogy nincs nálatok olcsóbb kút, mint amit írtál ?

Nincs. Nézd meg a linket. Az első háromban van két magán, plusz a ME..O kút. Aztán a többi mint 351 felett van, már most. Hétvégére 359-360lesz tuti. A magánkutakat meg nem szeretem....

Link to comment
Megosztás:

Istenem! Végre valaki jól írja.. :lol: :lol: Bírom az ilyen: "nincs a vezetékben áram" és hasonló tüneményes megszólalásokat. :) :D A vezetékben max feszültség lehet. Áramot a fogyasztó hozza létre a feszültség két pontja között.

A vezetékben sokszor rázó van :D nem ampír, meg feszkó :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs. Nézd meg a linket. Az első háromban van két magán, plusz a ME..O kút. Aztán a többi mint 351 felett van, már most. Hétvégére 359-360lesz tuti. A magánkutakat meg nem szeretem....

hát akkor csak át kell állnom a magánkútra, 300ért...

Link to comment
Megosztás:

Pedig van ilyen.

Az enyém ilyen volt. Mikor megvettem jó gumikkal, hibátlanul, csak egy garnitura téli gumit vettem rá felnivel együtt 20 ezerért. Hála Mantás Lacinak. Most is azok a gumik vannak fenn, még ezt a telet kibirják. 30 ezer km. el utána volt vezérléscsere. 10 ezrenként olaj, és szűrő. Néhány apróság, pl. izzítógyertyák, amikor már két éve nálam volt. És hozzá kell tennem, napi használatban van télen nyáron. 110 ezret mentem vele a három év alatt. Persze fékbetét elöl. hátul.

Ennyi amit muszáj volt. A fóliázás, elektromos ablak, tolatóradar nem ebbe a kategóriába tartozik.

Szoval ki lehet fogni. Igaz ezt 900 ezerért vettem, 2007 szeptemberében. Nem volt 11 éves akkor.

Félre értesz nem hanyagolom el a kocsit csak ami jó azt nem cserélem ki újra. :) Amúgy meg tényleg kopp kopp nagyon kifogtam!

Véletlenek persze vannak, meg szerencse is, de nem jellemző, hogy tipp-topp állapotban adnak egy el 10-14 éves kocsit. :lol:

Persze. Kicsit nagyobb lehetőségekkel mint Szhely. És még azt mondják ott drága az élet.

Na és mi van a géppel? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Véletlenek persze vannak, meg szerencse is, de nem jellemző, hogy tipp-topp állapotban adnak egy el 10-14 éves kocsit. :D

Na és mi van a géppel? :lol:

Nincs még összerakva. Pénteken elmentem a motorért, kifizettem, de alkatrészre már nem maradt pénzem. Majd talán most pénteken. :)

HRR tipp topp, de nem eladó :D

Dehogynem. Van az a pénz... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Véletlenek persze vannak, meg szerencse is, de nem jellemző, hogy tipp-topp állapotban adnak egy el 10-14 éves kocsit. :lol:

Na és mi van a géppel? :lol:

400-ert vettem kb + regadó+ forgalombahelyezés

Ezután jött némi kötelező kasznis munka +jópár elem esztétikai fényezése (meg egy kis nem kötelező egy parkolói affér miatt :-) ) 300k, de gyakorlatilag makulátlan a verda.

1 misit sztem simám megért így beletolni a dologba hogy tudom hogy miben ülök és nem egy trágyakupac.

Meg persze kötelező dolgok belementek az volt még kb 50k

Link to comment
Megosztás:

400-ert vettem kb + regadó+ forgalombahelyezés

Ezután jött némi kötelező kasznis munka +jópár elem esztétikai fényezése (meg egy kis nem kötelező egy parkolói affér miatt :-) ) 300k, de gyakorlatilag makulátlan a verda.

1 misit sztem simám megért így beletolni a dologba hogy tudom hogy miben ülök és nem egy trágyakupac.

Meg persze kötelező dolgok belementek az volt még kb 50k

Csak az a baj, hogy az csak neked ér(került) egymilliót. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Turbóson felül, utcai autóknál mi értelme ezen magas oktánszámnak ?

Mer jobban megy. :lol: Amúgy meg elegem van a sima 95-ösből, a v-power 95-öt meg utálja a moci. Amúgy meg ki lehet próbálni, hogy miképp viselkedik vele és hogyan fogyasztja, nem? Vagy mert 1.6 8v-m van tankoljam bele a mol-os sz?rt, mert jó az is neki?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.