Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A Samsung monitorommal pl meg vagyok elégedve, meg az ismerősi körbe is ez a népszerű. Tv-t végül is azért nem veszek LCD / Plazma mert még sz*rok ill a képminőség, és ez nem a TV hibája. Ledre meg nincs lóvé ill sajnálnám rá. :excl:

Hát ez így van :( gyárba amik falon vannak órának tartva monitorok azokban is kisült már vmi, és ott van egy fekete folt középen a tv-n.. tesómék is amit kaptak 1 éve tv-t abba meg beleégett a 12 es karika xD meg a megasztár csillag xD

Link to comment
Megosztás:

Hát ez így van :( gyárba amik falon vannak órának tartva monitorok azokban is kisült már vmi, és ott van egy fekete folt középen a tv-n.. tesómék is amit kaptak 1 éve tv-t abba meg beleégett a 12 es karika xD meg a megasztár csillag xD

Jaja én is láttam pár bemutató TV-n ilyen jelenséget elvileg az a plazmákra jellemző. Milyen égő ha poresz film nézésnél ég bele valami. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Szija :lol: hát még nem, pár napja kezdtem el keresgélni ezt azt amit nem vágtam a kocsimról :lol: és megteccett az oldal eléggé :lol: tök jó fejek vannak itt, segítenek ha kérdezek :lol: meg el lehet hülyéskedni is azért :o

Szia.

Ér még téged meglepetés. :excl: :(

Link to comment
Megosztás:

Erről beszéltem :excl:

Plazmába szokott beégni a kép, lcdbe elvileg nem...

megnéztem Brigi adatlapját és khm meg khm :( de hogy19 éves, legalább kaptunk egy kis friss vért :lol:

Facebook és iwiw adatlapot is láttam már, az első bejegyzése után. :lol:

DAy arrol mit tudsz, hogy ugrókódos lenne az immo?

A miskolci kulcsos ezt írta... meg 11500at, vmi gagyi kinézetű kulcsra... jah meg nem tudja programozni, és így 5500ft...

Arról semmit sem tudok, hogy olyan lenne.

Link to comment
Megosztás:

A kis kíváncsi :lol:

Én meg nem is láttam csak mai hszeket tőle... kíváncsi lettem linkeld az elsőt :lol: :lol:

A leleményesség előnyökkel jár... :lol:

Próbáld meg az itteni hangulatjeleket használni. Ez a sok xD nagyon karcolja a szememet. :excl: :o

Nem vagy ezzel egyedül. ikszdé :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.