Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tegnap végre jártam olyan helyen ahol az a sebességmérő világító bigyó van. 50-el mentem pontosan és 43-44-et mutatott a gyári 13"-os 175-ös gumikkal. lehet amikor 90-el megyek akkor is azért előzgetnek mert 85-el megyek? :excl:

Minden kocsinak a km/órája csal felfele! Ez jó gyártóknak mivel 1.2es is lehet 200-al menni hol ott közel sincs annyi!

Link to comment
Megosztás:

Minden kocsinak a km/órája csal felfele! Ez jó gyártóknak mivel 1.2es is lehet 200-al menni hol ott közel sincs annyi!

Aha értem de ilyen sokra nem gondoltam. Betartom az 50-et és csodálkoznak a rendőrök miért csak 40-el megyek :excl: nahh majd tesztelem másik ilyen mérőnél is. Hiteles trafipaxot meg inkább nem szeretnék. (kopp...kopp...kopp...) :(

Link to comment
Megosztás:

Aha értem de ilyen sokra nem gondoltam. Betartom az 50-et és csodálkoznak a rendőrök miért csak 40-el megyek :excl: nahh majd tesztelem másik ilyen mérőnél is. Hiteles trafipaxot meg inkább nem szeretnék. (kopp...kopp...kopp...) :(

Már jópár ilyen útszéli mérőt is átállítottak és a km órához hasonlóan az is többet mutat mint a valós, szóval ne az legyen a mérce. Talán még a gps a legjobb erre.

Maugy ha jól tudom erre létezik is valami szabvány, hogy legalább x %-al töbet kell mutatni az autók km órájának. Lényeg hogy f astrában teljesen normális ha 8-10%-al többet mutat.

Link to comment
Megosztás:

Aha értem de ilyen sokra nem gondoltam. Betartom az 50-et és csodálkoznak a rendőrök miért csak 40-el megyek :excl: nahh majd tesztelem másik ilyen mérőnél is. Hiteles trafipaxot meg inkább nem szeretnék. (kopp...kopp...kopp...) :lol:

Még mindig jobb ha csak csodálkoznak a 40en, mintha küldenék a csekket :(

Link to comment
Megosztás:

Most megyek új forgalmiért. Milyen környezetvédelmi osztályba soroltassam? Mit is kell pontosan átíratni?

Műszaki adatlap nélkül nem sorolnak sehova. Ha van műszaki adatlap akkor meg úgy is rajta lesz. (ha nem jó akkor ott a műszaki adatlap kiállításakor kell reklamálni ocsmányirodába már hiába..)

Ha x-es a motorod akkor elvileg 04-es nek kell lennie (EURO2).

Link to comment
Megosztás:

Műszaki adatlap nélkül nem sorolnak sehova. Ha van műszaki adatlap akkor meg úgy is rajta lesz. (ha nem jó akkor ott a műszaki adatlap kiállításakor kell reklamálni ocsmányirodába már hiába..)

Ha x-es a motorod akkor elvileg 04-es nek kell lennie (EURO2).

Hát pedig az pont nincs nálam.

Amúgy X16SZR

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.