Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nagyon nagy a csend... csak nekem nincs életem, mi? :(

Ha eljöttél volna a vasútállomásra (fehérvár), akkor részese lettél volna egy mini talinak (fórumnak :lol:). Zozorral találkoztam. :excl: Remélem sikerrel jártam a testkötések ellenőrzésével és némelyik meghúzásával. Meg kicseréltem a világításkapcsolóját és a lambdaszonda-csatlakozó tartóját. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha eljöttél volna a vasútállomásra (fehérvár), akkor részese lettél volna egy mini talinak (fórumnak :D). Zozorral találkoztam. :lol: Remélem sikerrel jártam a testkötések ellenőrzésével és némelyik meghúzásával. Meg kicseréltem a világításkapcsolóját és a lambdaszonda-csatlakozó tartóját. B)

Heelohallo! :lol:

Igen-iden, a minitali... :o

Kérem szépen, a tali service része jól sikerült, azóta nem volt sárga veszedelem-jelzés... :excl: Lehet, hogy a lambda meghúzása volt a legnagyobb gond, igaz azt elfelejtettem mondani, hogy egyszer ellenőriztem, hogy megvan-e rendesen húzva (ez még a nyáron volt, amikor elkezdte a ritka villogásokat), de nem tűnt lazának,most meg olyan volt, mintha nem lett volna rendesen meghúzva. :lol: A testek ellenőrzése már csak rutinellenőrzés volt, de ártani biztos nem ártott a vasnak, sőt... :(

Még1x köszi Haversrác a segítséget, nem győzöm majd meghálálni- egyáltalán van az a sörmennyiség? :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Heelohallo! :D

Igen-iden, a minitali... B)

Kérem szépen, a tali service része jól sikerült, azóta nem volt sárga veszedelem-jelzés... :excl: Lehet, hogy a lambda meghúzása volt a legnagyobb gond, igaz azt elfelejtettem mondani, hogy egyszer ellenőriztem, hogy megvan-e rendesen húzva (ez még a nyáron volt, amikor elkezdte a ritka villogásokat), de nem tűnt lazának,most meg olyan volt, mintha nem lett volna rendesen meghúzva. :lol: A testek ellenőrzése már csak rutinellenőrzés volt, de ártani biztos nem ártott a vasnak, sőt... :(

Még1x köszi Haversrác a segítséget, nem győzöm majd meghálálni- egyáltalán van az a sörmennyiség? :o ;)

Na ennek örülök. ;) Az a lambda nagyon laza volt, mert ráraktam a kulcsot és kilazult. ;) :) De azért a testeléseken is tudtam húzni... ;) Lehet ez volt, lehet a testelés vagy akár lehetett a rossz csatlakozótartó is. :lol: :D Ma már kerestem két sört. :) B Korzába kellett rádiót applikálnom, mert már mindenki feladta (autószerelőim is :)). Nem is csodáltam, mert rövidre le voltak vágva a vezetékek. :lol: De sikerült, üzemel. ;)

Szívesen máskor is. :D Azért megköszönném J0hnny-nak, a testelési probléma ötletét is... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mikor írtál, gondolok pm., mert nem látom a leveleim között.

Nemtom 1-2 hete mikor beszéltük igen pm -et írtam (írtad csináltál leírást generátor csapágy csere ügyben) De ne itt folytassuk (nemigazán itteni téma) inkább pm be írj rám ha megtaláltad a pm et ha nem akkor is :excl: és köszi!

Link to comment
Megosztás:

Ha eljöttél volna a vasútállomásra (fehérvár), akkor részese lettél volna egy mini talinak (fórumnak :lol:). Zozorral találkoztam. :( Remélem sikerrel jártam a testkötések ellenőrzésével és némelyik meghúzásával. Meg kicseréltem a világításkapcsolóját és a lambdaszonda-csatlakozó tartóját. :lol:

Én el is mentem volna, ha tudom... legközelebb szóljatok. Bár lehet, csak rontanám a hangulatot. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Na ennek örülök. :o Az a lambda nagyon laza volt, mert ráraktam a kulcsot és kilazult. :D :D De azért a testeléseken is tudtam húzni... :lol: Lehet ez volt, lehet a testelés vagy akár lehetett a rossz csatlakozótartó is. :lol: :lol: Ma már kerestem két sört. B) B Korzába kellett rádiót applikálnom, mert már mindenki feladta (autószerelőim is ;)). Nem is csodáltam, mert rövidre le voltak vágva a vezetékek. :( De sikerült, üzemel. ;)

Szívesen máskor is. :) Azért megköszönném J0hnny-nak, a testelési probléma ötletét is... :excl:

Nna, visszajöttem, gyerekek kifeküdtek...ööö alszanak már... ;)

És persze, J0hnnynak köszi a tippet(és néki is jár ám a sör!!! :) ), remélem megjavulok én :lol:

Amúgy ki volt az a csávó, aki ott "próbálta kritizálni a gyorsszervízt"? ;)

Link to comment
Megosztás:

javítok:

Dízelesek, akiknek még nincs fordulatszámmérőjük, és nem nyócezerért akarnak venni!! :lol:

Nekem a donor ingyé volt :(

Mikor az autót vettem az ismi lakatostól, belekötöttem (egy kis alku alapnak szánva), hogy ki van égve 2 izzó a műszerfalban. Mondom biztos szét van égve a foglalata. Haver beszaladt a műhely mögé és mikor visszajött kezembe nyomott egy másik komplett km órát. Nesze, cseréld ki :lol: :excl:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a donor ingyé volt :(

Mikor az autót vettem az ismi lakatostól, belekötöttem (egy kis alku alapnak szánva), hogy ki van égve 2 izzó a műszerfalban. Mondom biztos szét van égve a foglalata. Haver beszaladt a műhely mögé és mikor visszajött kezembe nyomott egy másik komplett km órát. Nesze, cseréld ki :lol: :excl:

Miért nem mondtad, hogy biztos azért van lefényezve, mert alatta el van rohadva? Hátha előkapott volna egy másik autót is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nna, visszajöttem, gyerekek kifeküdtek...ööö alszanak már... :(

És persze, J0hnnynak köszi a tippet(és néki is jár ám a sör!!! :o ), remélem megjavulok én :excl:

Amúgy ki volt az a csávó, aki ott "próbálta kritizálni a gyorsszervízt"? :lol:

Munkatársam. :lol: Ott a környéken mindenki kolléga, tehát az ilyenen nem kell meglepődni, ha egy MÁV-os odaállít, hogy mizu? :lol: Mondjuk ő ért a dolgokhoz, csak azért van, amihez nem. Pl az Opelhez, hogy ha 13-as hibakódot ír, akkor köze sincs a kipufogóhoz, mert azért anyázik az ECU, mert egyszerűen nem "látja" a lambdaszondát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Miért nem mondtad, hogy biztos azért van lefényezve, mert alatta el van rohadva? Hátha előkapott volna egy másik autót is :(

Már nem mertem, mert ezt eljátszottam a gumikkal is :lol: Mondom ne mán, december elején kopott nyári gumik.....

kinyitja a csomiajtót, ott a váltás téli szett......pi@ba...ez se jött be :excl:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.