Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kesztyűtartó, csomagtartó, hamutartó.... Minden ami tartó, az beledezve. Mondjuk a műszerfalat neked kell megcsinálni... :excl:

Tudom, vagy 6x végignéztem már a képeket, és azóta próbálom lebeszélni, hogy miért nem akarom látni a csomagtartó küszöböt és a hamutartót belülről :( :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Skacok!

Fehérváron van vmi jó üzlet a központban, ahol ilyen izzót lehet venni? Nálunk nincs itt a városban holnap meg megy nejem Fehérvárra Köszi! :excl:

Amig Fehérváron laktam a Berényi útról nyíló kis utcában tlán Cserkész utcában volt egy tungsram márkabolt ott esetleg.... remélem megvan még az üzlet. Vagy autósboltokban.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

Ujra itthon. Megjártam a magyar egészségügy nem éppen legbarátibb részlegét " urológia "

Ultrahangos vesekőzúzás. Ba sszus , ez rohadt szar volt.:( Még most is ugy érzem magam, mintha én bunyóztam volna az Erdeivel. Totál KO.

És a rohadt aprólék még nem indult el. Vagyis kőbánya helyett most egy murvabánya van a vesémben. És nem fáj kevésbé mint eddig. Na mindegy, talán elindul lassan kifelé. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

Ujra itthon. Megjártam a magyar egészségügy nem éppen legbarátibb részlegét " urológia "

Ultrahangos vesekőzúzás. Ba sszus , ez rohadt szar volt.:lol: Még most is ugy érzem magam, mintha én bunyóztam volna az Erdeivel. Totál KO.

És a rohadt aprólék még nem indult el. Vagyis kőbánya helyett most egy murvabánya van a vesémben. És nem fáj kevésbé mint eddig. Na mindegy, talán elindul lassan kifelé. :(

Uff... Jobbulást Öreg... :lol: Akkor pókerpartit most nem vállalsz be... :lol: :excl:

Link to comment
Megosztás:

Amig Fehérváron laktam a Berényi útról nyíló kis utcában tlán Cserkész utcában volt egy tungsram márkabolt ott esetleg.... remélem megvan még az üzlet. Vagy autósboltokban.

Nekem azt mondták, hogy nincs Fehérváron tungsram márkabolt. :excl: Ezért vettem veszprémben. :( Voltam több boltban is.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

Ujra itthon. Megjártam a magyar egészségügy nem éppen legbarátibb részlegét " urológia "

Ultrahangos vesekőzúzás. Ba sszus , ez rohadt szar volt.:( Még most is ugy érzem magam, mintha én bunyóztam volna az Erdeivel. Totál KO.

És a rohadt aprólék még nem indult el. Vagyis kőbánya helyett most egy murvabánya van a vesémben. És nem fáj kevésbé mint eddig. Na mindegy, talán elindul lassan kifelé. :excl:

Jobbulást testvér. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

Ujra itthon. Megjártam a magyar egészségügy nem éppen legbarátibb részlegét " urológia "

Ultrahangos vesekőzúzás. Ba sszus , ez rohadt szar volt.:( Még most is ugy érzem magam, mintha én bunyóztam volna az Erdeivel. Totál KO.

És a rohadt aprólék még nem indult el. Vagyis kőbánya helyett most egy murvabánya van a vesémben. És nem fáj kevésbé mint eddig. Na mindegy, talán elindul lassan kifelé. :excl:

uhhh...nem hangzik jól! :lol: de jobbulást minden rendben lesz misem egyértelműbb ennél! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

Ujra itthon. Megjártam a magyar egészségügy nem éppen legbarátibb részlegét " urológia "

Ultrahangos vesekőzúzás. Ba sszus , ez rohadt szar volt.:( Még most is ugy érzem magam, mintha én bunyóztam volna az Erdeivel. Totál KO.

És a rohadt aprólék még nem indult el. Vagyis kőbánya helyett most egy murvabánya van a vesémben. És nem fáj kevésbé mint eddig. Na mindegy, talán elindul lassan kifelé. :excl:

Jobbulást, Sok sört igyál nem mondták? Csinos nővérkék pisiltettek éjjel? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gondolod fizetne érte bárki is? :lol:

Tegnap téliesítettem a fűtést, betömtem a középső befúvónál a hideg csatornát, nagyon baba a rendszer dobja a meleget ezerrel. 10 fokban indulás utén 2 kilóméterrel már nyomja a meleget és mozdul a mutató.

Ezt meg hogy kell csinálni? :lol: Nekem is hideget, meg esetleg langyosat nyom középen, de már nagyon utálom! :( Még a nagy hidegek előtt megcsinálnám :excl: , mert ha megint olyan lesz, mint tavaly télen... ááhh... :lol:

Miért csinálták ezt ilyenre? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.