Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát..legalábbis elkezdtem volna. Hol csináljátok? :excl:

Köszönöm az éjfél előtti ébresztőt, és a 15 percel későbbit is. :lol: És bocs hogy annyira bunkó voltam, hogy utánna mégiscsak lekapcsoltam a telót, nem egem zavart, az asszony háborgott, hogy ki a fac az ilyenkor?! :lol:

Zozor akkor te délelőtt elméletileg alszol ugye? :lol:

Azt gondolom... És ki folytatta volna ...? :(

Szombathelyen egy telephelyen. Hétvégén bepattansz a gépbe, eljössz, aztán megnézheted. Hm ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt gondolom... És ki folytatta volna ...? :(

Szombathelyen egy telephelyen. Hétvégén bepattansz a gépbe, eljössz, aztán megnézheted. Hm ? :lol:

Megoldottuk volna valahogy. De jobb így, egy sima HF-síkolást, tömítéscserét még megcsinálunk itt az udvarban, de ennyire még nem merek belemászni más kocsijába.:lol: Szombathelyen? Hmmm... a motor visszarakását megnéztem volna. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Megoldottuk volna valahogy. De jobb így, egy sima HF-síkolást, tömítéscserét még megcsinálunk itt az udvarban, de ennyire még nem merek belemászni más kocsijába.:( Szombathelyen? Hmmm... a motor visszarakását megnéztem volna. :excl:

Még nem késtél le semmiről.

Link to comment
Megosztás:

Alig tudták belepasszírozni a kocsiba. :lol:

Az Gerhardt Berger volt az Osztrák. :(

Nincs valakinek egy felesleges mini sd adaptere? Van pár mini sd kártyám, de nem tudom használni semmire, mert vagy micro, vagy normál sd foglalatosak a cuccaim.

Tehát a közepes kártyához kéna a nagy adapter, hogy normál kártyahelyre be tudjam tenni.

Ilyen.

Nekem van de attól te nem vagy előrébb. :excl:

Egy héttel hamarabb szólsz elküldtem volna TéGabikával(vagy ami maradt belőle) mert találkoztunk az évzárón.

Link to comment
Megosztás:

céges kocsival? :excl:

kaptam egy remek céges verdát.

suzuki 1.3 rettene.

félóráig küszködtünk, mire világítás lett rajta, de baloldalon helyzetjelző most sincs, biztik rendben vannak pedig...

olyan kopogás van a motorba gázadásra, hogy a telefon állandó készültségben van, ha meg állna vhol.

kanyarban sodródik, mint az astra 60al a körforgóba....

menni megy mondjuk, 140el is, de olyankor már halálfélelem...

ezért mondom én azt, amit DÁW nak is mondtam ma, hogy lehet venni 300ért suzukit is meg astrát is... de szerintem egyértelmű melyiket venném :(

Link to comment
Megosztás:

kaptam egy remek céges verdát.

suzuki 1.3 rettene.

félóráig küszködtünk, mire világítás lett rajta, de baloldalon helyzetjelző most sincs, biztik rendben vannak pedig...

olyan kopogás van a motorba gázadásra, hogy a telefon állandó készültségben van, ha meg állna vhol.

kanyarban sodródik, mint az astra 60al a körforgóba....

menni megy mondjuk, 140el is, de olyankor már halálfélelem...

ezért mondom én azt, amit DÁW nak is mondtam ma, hogy lehet venni 300ért suzukit is meg astrát is... de szerintem egyértelmű melyiket venném :lol:

Én nyáron vezettem egy "női 1.3 16V sutyukit".Sietni kellett a reptérre és az autópályán kikormoltam.

Padlógázzal 140-et ment a 90 lovas moci. Majd egy olyan 100-150 km után már 150-nel ment. :excl:

Meg a 260 km alatt több mint egy fél tank benyát bevágott az ártatlan! :(

Egy igen érdekes érzés volt, amit nem szívesen ismételnék meg...

Link to comment
Megosztás:

kaptam egy remek céges verdát.

suzuki 1.3 rettene.

félóráig küszködtünk, mire világítás lett rajta, de baloldalon helyzetjelző most sincs, biztik rendben vannak pedig...

olyan kopogás van a motorba gázadásra, hogy a telefon állandó készültségben van, ha meg állna vhol.

kanyarban sodródik, mint az astra 60al a körforgóba....

menni megy mondjuk, 140el is, de olyankor már halálfélelem...

ezért mondom én azt, amit DÁW nak is mondtam ma, hogy lehet venni 300ért suzukit is meg astrát is... de szerintem egyértelmű melyiket venném :o

Apunak volt 1.3-as Suzukija, azt mondta 150 felett volt a vége de akkor már csak néha-néha érintette a talajt. :lol: Most amikor raktam fel a téli gumit a Wagonra nekidőltam azaelső sárvédőnak ahogy húztam meg a kerékkulcsot behorpadt a lemez. :excl: Aztán amikor mérgembe bebactam az ajtót ki is ugrott. :(

Korrektnek korrekt, de nem túl olcsó számodra! :lol: :lol:

Végülis ha azt nézed, hogy nem kell semmit fizetni a fuvarért, csak a diesel árát, azért nem olyan rossz. :D Ezt sem a fönököm kérte, csak én inkább kiadom azt a pár ezret, mintsem később esetleg vissszahalljam. Multkor szétment az egyik ablaktörlő lapát, felraktam rá a régi Boscht az enyémről, fele akkora de még senki nem vette észre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Végülis ha azt nézed, hogy nem kell semmit fizetni a fuvarért, csak a diesel árát, azért nem olyan rossz. :( Ezt sem a fönököm kérte, csak én inkább kiadom azt a pár ezret, mintsem később esetleg vissszahalljam. Multkor szétment az egyik ablaktörlő lapát, felraktam rá a régi Boscht az enyémről, fele akkora de még senki nem vette észre. :excl:

Tudom, nálunk is így van. kilométer alapján kell fizetni a gázolajat, plusz 9 HUF/km...

De még így is jobban megéri, mint fuvarost fogadni...

Link to comment
Megosztás:

Meghúzom a csomiajtó nyitóját, de kinyilni csak akkor nyílik, ha becsapom az első ajtót :excl:

Azon gondolkodom mennyire lehet nehéz belefaragni a csomiajtóba is 5 vezetékes kp-zárat, hogy onnan is tudjam nyitni az összes ajtót. Most ki kell nyitnom a vezető vagy az anyósoldali ajtót, utánna hártamenni a csomagtartóhoz. Ha tennék bele ötvezetékest, és párhuzamosan kötném az egyik ajtó kp-zárral, nem működne a dolog? Vagy nem ilyen egyszerű?

Link to comment
Megosztás:

Azon gondolkodom mennyire lehet nehéz belefaragni a csomiajtóba is 5 vezetékes kp-zárat, hogy onnan is tudjam nyitni az összes ajtót. Most ki kell nyitnom a vezető vagy az anyósoldali ajtót, utánna hártamenni a csomagtartóhoz. Ha tennék bele ötvezetékest, és párhuzamosan kötném az egyik ajtó kp-zárral, nem működne a dolog? Vagy nem ilyen egyszerű?

dede ilyen egyszerű, de a rudazatra kell rakni, nem a gyári helyre, hogy mozogni tudjon a motor.

Link to comment
Megosztás:

Azon gondolkodom mennyire lehet nehéz belefaragni a csomiajtóba is 5 vezetékes kp-zárat, hogy onnan is tudjam nyitni az összes ajtót. Most ki kell nyitnom a vezető vagy az anyósoldali ajtót, utánna hártamenni a csomagtartóhoz. Ha tennék bele ötvezetékest, és párhuzamosan kötném az egyik ajtó kp-zárral, nem működne a dolog? Vagy nem ilyen egyszerű?

Inkább a csomiajtózárnál a kulcsra kéne ráfaragni egy mikrokapcsolót......

Link to comment
Megosztás:

dede ilyen egyszerű, de a rudazatra kell rakni, nem a gyári helyre, hogy mozogni tudjon a motor.

Van ott nekem motor ráadásul utángyári, akkor veszek egy szintán ugyári 5 vezetékest, kicserélem, és behúzom a kábeleket valamelyik ajtóátvezetőhöz. Mondjuk az anyósoldalra ott könnyebben hozzáférek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.