Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sok minden nem maradt. Lehet kuplung csere sem ártana...? Hát volt mit lekötni róla. Mert először csak tömítés csere lett volna. De így akkor már nyomáspróba is lesz. Szombathelyen, egyik ismerős. Mondottam, Győrig már nem akartam elmenni így vele. Pedig tudom hogy nagyon meg akartad csinálni. :excl:

Hát..legalábbis elkezdtem volna. Hol csináljátok? :(

Köszönöm az éjfél előtti ébresztőt, és a 15 percel későbbit is. :lol: És bocs hogy annyira bunkó voltam, hogy utánna mégiscsak lekapcsoltam a telót, nem egem zavart, az asszony háborgott, hogy ki a fac az ilyenkor?! :lol:

Zozor akkor te délelőtt elméletileg alszol ugye? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát..legalábbis elkezdtem volna. Hol csináljátok? :excl:

Köszönöm az éjfél előtti ébresztőt, és a 15 percel későbbit is. :lol: És bocs hogy annyira bunkó voltam, hogy utánna mégiscsak lekapcsoltam a telót, nem egem zavart, az asszony háborgott, hogy ki a fac az ilyenkor?! :D

Zozor akkor te délelőtt elméletileg alszol ugye? :o

:( :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát..legalábbis elkezdtem volna. Hol csináljátok? :excl:

Köszönöm az éjfél előtti ébresztőt, és a 15 percel későbbit is. :lol: És bocs hogy annyira bunkó voltam, hogy utánna mégiscsak lekapcsoltam a telót, nem egem zavart, az asszony háborgott, hogy ki a fac az ilyenkor?! :lol:

Zozor akkor te délelőtt elméletileg alszol ugye? :lol:

ööö...i...NEM! :(

Mivel éjjel nem voltunk sehol (egy esti rövid vonulást kivéve) éjjel tudtam pihenni. :o

Amúgy sem szoktam aludni ilyenkor- gyerekeket elviszem oviba, aztán enyém a gép -persze ha nincs maszek, de most nincs. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudtok nekem ajánlani Debrecenben olcsó bontót??

Viszed a gépet, vagy alkatrészt keresel? :lol:

Jól tetted! :lol:

Spóroltál vagy 400 Forintot.( az ugye majdnem 2 sör) :excl:

Ezen szoktam röhögni, amikor pár forintal emelik az árat előző nap hosszú sorok a kútnál, hidegben járó motorral órákon átt. :(

Link to comment
Megosztás:

Ezen szoktam röhögni, amikor pár forintal emelik az árat előző nap hosszú sorok a kútnál, hidegben járó motorral órákon átt. :lol:

Azért ez már nem annyira jellemző. :lol:

Régen, mikor én kezdtem a Wareszommal, mikor pl. mondjuk 25 forintről felemelték 28 ra, tényleg kilométeres sorok voltak a kutaknál. Igaz veszprémben volt 3 benzinkút, azokon is 3-4 töltőfej. És persze volt ugye a normál, a 86-os, 95-ös, és a 98 as benzin. Meg a külön keverékkút, amin kézzel állíthattam a keveréket a Wareszba. Na és volt a gázolaj, és külön a HTO. Na ez mind egy kuton. És ezekből egész veszprémben 3 kut. Én is álltam a sorban, kannákkal a csomagtartóban. :excl: :(

Link to comment
Megosztás:

Azért ez már nem annyira jellemző. :lol:

Régen, mikor én kezdtem a Wareszommal, mikor pl. mondjuk 25 forintről felemelték 28 ra, tényleg kilométeres sorok voltak a kutaknál. Igaz veszprémben volt 3 benzinkút, azokon is 3-4 töltőfej. És persze volt ugye a normál, a 86-os, 95-ös, és a 98 as benzin. Meg a külön keverékkút, amin kézzel állíthattam a keveréket a Wareszba. Na és volt a gázolaj, és külön a HTO. Na ez mind egy kuton. És ezekből egész veszprémben 3 kut. Én is álltam a sorban, kannákkal a csomagtartóban. :excl: :(

Ja tényleg keverék, rémlik valami. :lol: Nekünk is volt egy időben olajégő a kazánban innen vittük a fűtőolajat a főútról. Olyan 30 literes kannákban málnáskocsival. Anyuék elvoltak valahol, én meg kitaláltam hogy franc se kínlódik a sok kis kannávan ráraktam egy 200Literes hordót a kocsira, és eltoltam a kútra. Nem is volt baj, középre raktam simán jötten hazafele, de az utca elején volt egy lejtő. 48kilómmal esélytelen volt a tele hordót megfognom, egy darabig csúsztam utánna aztán elengedtem. A kocsi felborult a hordó meg végig az úton. Akkora mákom volt semminek nem ment neki, szépen begurítottam az udvarba lefejettem az olajat, senki nem tudta meg az affért. Csak a hordót kellett eldugnom a többi mögé, mert kicsit megviselte ahogy végigpattogott a murvás úton. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én jobban örültem Fettelnek, mint csAlonzónak vagy a gyapotszedő hemiltonnak. :excl: Persze Webbernek drukkoltam.

Én meg nem. Igazából egyik sem a szívem csücske, de akkor már inkább Alonso, de csak a ferrari miatt..... :lol:

Az én favoritom ebben a szezonban nem indult, az igazinak meg már csak az unokaöccse jöhetne számításba....... :(

Link to comment
Megosztás:

Én meg nem. Igazából egyik sem a szívem csücske, de akkor már inkább Alonso, de csak a ferrari miatt..... :lol:

Az én favoritom ebben a szezonban nem indult, az igazinak meg már csak az unokaöccse jöhetne számításba....... :(

Senna. :excl: Én visszasírom a régi Damon Hill-es korszakot. :lol:

Alonso meg egy majom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg nem. Igazából egyik sem a szívem csücske, de akkor már inkább Alonso, de csak a ferrari miatt..... :(

Az én favoritom ebben a szezonban nem indult, az igazinak meg már csak az unokaöccse jöhetne számításba....... :excl:

Na neee. Alonso egy hisztis pitsa. Miket nyafogott egész évben? Akkor inkább Button. Igaz nem a legjobb volt idén az autója.

Link to comment
Megosztás:

Senna. :excl: Én visszasírom a régi Damon Hill-es korszakot. :lol:

Alonso meg egy majom. :lol:

Na neee. Alonso egy hisztis pitsa. Miket nyafogott egész évben? Akkor inkább Button. Igaz nem a legjobb volt idén az autója.

Ez így van..... :(

Ritka beképzelt egy ökör, de a tudását elismerem. Pont mint a tányérképűét.

Ismétlem "csak a ferrari miatt"!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.