Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha már itt tartunk (mármint a C és X14NZ különbségénél) tesóm ex-caravanja, ami '92-es, 17DR motoros most volt 2 hete műszakin, és milyen színű környezetvédelmi matricát kapott? Én se hittem el, amíg nem láttam, de kéket :( Aztán tesóm '95-ös 2.5TD Omija is ugyanott kéket kapott, bár nem tudom, annak hivatalosan milyen járna. Asszem én is oda viszem majd a kocsit :lol:

Az remek. :excl:

A műszaki adatlapján is 4-es besorolás van írva? 17DR-nél még nincs megadva, hogy hanyas ojró, nem?

Link to comment
Megosztás:

Ha már itt tartunk (mármint a C és X14NZ különbségénél) tesóm ex-caravanja, ami '92-es, 17DR motoros most volt 2 hete műszakin, és milyen színű környezetvédelmi matricát kapott? Én se hittem el, amíg nem láttam, de kéket :excl: Aztán tesóm '95-ös 2.5TD Omija is ugyanott kéket kapott, bár nem tudom, annak hivatalosan milyen járna. Asszem én is oda viszem majd a kocsit :lol:

Nekem most zöld van rajta :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha már itt tartunk (mármint a C és X14NZ különbségénél) tesóm ex-caravanja, ami '92-es, 17DR motoros most volt 2 hete műszakin, és milyen színű környezetvédelmi matricát kapott? Én se hittem el, amíg nem láttam, de kéket :( Aztán tesóm '95-ös 2.5TD Omija is ugyanott kéket kapott, bár nem tudom, annak hivatalosan milyen járna. Asszem én is oda viszem majd a kocsit :lol:

Az én lovamnak most decemberben kell vizsgáznia. Már előre aggódom, hogy milyen színű plakettet sikerül havernak kisakkoznia, mert én sajnos pont beleesek a kritikus zónába. Azt ígérte csak pénzkérdés az egész, de........ :excl:

Link to comment
Megosztás:

Ja ahogy el nézem ekotek. Akkor x25xev vagy 3.2es? Az nincs rá írva. De ez egy hathengeres MV6 :excl: vagy nem jól tudom. :(

Úristen. Ezt megmutatom Demónak vagy Subinak agy######t kapnak helyből. :lol:

x25xev nincs. Lehetne még 2.6 meg 3.0 is...

Az mv6 meg még mindig egy felszereltségi szint. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úristen. Ezt megmutatom Demónak vagy Subinak agy######t kapnak helyből. :excl:

x25xev nincs. Lehetne még 2.6 meg 3.0 is...

Az mv6 meg még mindig egy felszereltségi szint. :(

Mutasd azt hol érdekel mit kapnak... Me te mindent tudtál ahogy megszülettél. de ugy tudom 2.5ös van v6ból meg 3.2es Na mind1.

Link to comment
Megosztás:

Nem, nem. Utánanéztem és utána kérdeztem. :excl:

Értem. Én meg fórumon láttam mind a x25xe-t. Bár gugli x25xe-re is hozott találatot meg xev-re is. De hát bocs én vagyok a hülye. Annyira nem érdekelt, hogy utána járjak. Csak azt próbáltam leírni amit már láttam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.