Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Dolgozó lány jó arra lemenni reggel, hogy le van törve a bal tükör a kocsimról. :) A meteor árnyéka nőne körülötte, miközben a vörösiszap marja le a kezét! :)

Te legalább világosban vetted észre. Én sötétben. (tudom, komoly vígasz volt :( ) van egy kocka-tükör párom ha érdekel :o Fullfapad verzió, kézzel pöckölős, nap-fűtésű, de gyári, és nincs szétesve :D

Link to comment
Megosztás:

Te legalább világosban vetted észre. Én sötétben. (tudom, komoly vígasz volt :( ) van egy kocka-tükör párom ha érdekel :o Fullfapad verzió, kézzel pöckölős, nap-fűtésű, de gyári, és nincs szétesve :D

Hajnali háromnegyed 5kor még nincs világos. Kocsiba beszállva vettem észre, hogy valami nem stimmel és akkor vettem észre, hogy lifeg az egész.... :) Hening Karcsitól vettem annó egy párt a bal tükörlap miatt, most felkerült a balos teljesen és átraktam a tükörlapot. Egyelőre így marad, aztán lehet, hogy hétvégén a kettőből kell összehoznom egyet. :) Ez is fullfapad, kézi és fekete burkolatos. :D Azé kösz. :( kicsit elüt most a kocsi...

Link to comment
Megosztás:

Hajnali háromnegyed 5kor még nincs világos. Kocsiba beszállva vettem észre, hogy valami nem stimmel és akkor vettem észre, hogy lifeg az egész.... :o Hening Karcsitól vettem annó egy párt a bal tükörlap miatt, most felkerült a balos teljesen és átraktam a tükörlapot. Egyelőre így marad, aztán lehet, hogy hétvégén a kettőből kell összehoznom egyet. :D Ez is fullfapad, kézi és fekete burkolatos. :) Azé kösz. :) kicsit elüt most a kocsi...

Csak át ne menjen a lábadon... :(

Link to comment
Megosztás:

Dolgozó lány jó arra lemenni reggel, hogy le van törve a bal tükör a kocsimról. :o A meteor árnyéka nőne körülötte, miközben a vörösiszap marja le a kezét! :D

Valaki aki itt fórumozik árul a vaterán.

A múltkor rákattintottam az aláírásában szereplő linkre és ott volt 5-ért fűthetős elektromos sima tükörlappal.

Asszem "mrbis" vagy hasonló a nickje nem 100%

Mintha a tuningos topicba írogatna.

Link to comment
Megosztás:

Valaki aki itt fórumozik árul a vaterán.

A múltkor rákattintottam az aláírásában szereplő linkre és ott volt 5-ért fűthetős elektromos sima tükörlappal.

Asszem "mrbis" vagy hasonló a nickje nem 100%

Mintha a tuningos topicba írogatna.

Igen, most kéne akkor már villanyosítani/fűtésessé tenni, csak ez pont rosszkor jött anyagilag. :o

Megnéztem és tényleg "mrbis" árulja, ráadásul olyan színű, mint az enyém. :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, most kéne akkor már villanyosítani/fűtésessé tenni, csak ez pont rosszkor jött anyagilag. :o

Megnéztem és tényleg "mrbis" árulja, ráadásul olyan színű, mint az enyém. :D

Gondolkodtam,hogy megveszem tartaléknak. De nem. :)

A tiéd nagyon összetört?

Link to comment
Megosztás:

Részvétem :D

Az enyémet a tuskó parkolóba törték le.....

Én a parkolóban akasztottam le az enyémet. :o

Soha semmit nem zúztam le kocsin eddig,de egy nagy kuka elrendezte a jobbost.

Beálltam több kuka mellé egy szűk utcában.Volt egy kis dolgom,elintéztem.Aztán vissza menve láttam,hogy valaki eléggé rám tolatott elöl.Kicsit hátrébb akartam gurulni,de a tükörben nem káttam a kuka nyelét pont.....

Elérte.Szerencse,hogy csak kifordult a helyéből és nem lett nagy a gáz.Gyorsan fel ütöttem a helyére,aztán uccu Pest.

De végül bontó lett a vége,mert a lemez úgy eldeformálódott benne,hogy nem tudtam rendbe hozni,csámpásan állt

Link to comment
Megosztás:

8 szelepest baziérdemes tiltásig forgatni, biztos jobban megy ott, SE :) :) :( :( :D

Mostanában nagyon papisan vezetek, 2500-körül elváltok, csak ha a forgalom úgy kívánja akkor pörgetem meg kicsit. :D

Melóztunk, jött egy vörös csaj az utcán, a munkatársam fütyült neki, de én voltam közelebb, a csak meg odakiabált : Maga kinek fütyül???? Én meg mutatom neki, hogy a csávó volt, ő meg mutat vissza rám, hogy én voltam. Aszongya a csaj, mindjárt jövök vissza! :o Aztán bement a boltba. Pont kint voltam a konténernél amikor jött kifele, eldobálltam a szemetet, és berohantam az épületbe. :D Onnan néztem a csajt, amúgy jó bőr volt. :P

Link to comment
Megosztás:

Mostanában nagyon papisan vezetek, 2500-körül elváltok, csak ha a forgalom úgy kívánja akkor pörgetem meg kicsit. :D

Melóztunk, jött egy vörös csaj az utcán, a munkatársam fütyült neki, de én voltam közelebb, a csak meg odakiabált : Maga kinek fütyül???? Én meg mutatom neki, hogy a csávó volt, ő meg mutat vissza rám, hogy én voltam. Aszongya a csaj, mindjárt jövök vissza! :o Aztán bement a boltba. Pont kint voltam a konténernél amikor jött kifele, eldobálltam a szemetet, és berohantam az épületbe. :) Onnan néztem a csajt, amúgy jó bőr volt. :(

Te ratyi vagy?? hát dumálni kellett volna vele, és ha normálisan elmondod neki mizu, akkor még cimbizni is lehetett volna :) Tapasztalat :(

Link to comment
Megosztás:

Mostanában nagyon papisan vezetek, 2500-körül elváltok, csak ha a forgalom úgy kívánja akkor pörgetem meg kicsit. :)

Melóztunk, jött egy vörös csaj az utcán, a munkatársam fütyült neki, de én voltam közelebb, a csak meg odakiabált : Maga kinek fütyül???? Én meg mutatom neki, hogy a csávó volt, ő meg mutat vissza rám, hogy én voltam. Aszongya a csaj, mindjárt jövök vissza! :o Aztán bement a boltba. Pont kint voltam a konténernél amikor jött kifele, eldobálltam a szemetet, és berohantam az épületbe. :( Onnan néztem a csajt, amúgy jó bőr volt. :(

Befostál mi? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Melóztunk, jött egy vörös csaj az utcán, a munkatársam fütyült neki... :(

Csak nehogy úgy járjatok 1x mint a kollégák :( beszólogattak minden arra járó nőnek, mondtam hogy itt nem nagyon kéne mert sose tudni ki a célszemély :o aztán megjelent 2 komoly autó még komolyabb csávókkal, megvárták míg befejezik a melót aztán elbeszélgettek a fiúkákkal :D :) kicsit kellemetlen lehetett nekik a híradót jeges zacskóval a szemükön nézni.. :)

Link to comment
Megosztás:

Te ratyi vagy?? hát dumálni kellett volna vele, és ha normálisan elmondod neki mizu, akkor még cimbizni is lehetett volna :D Tapasztalat :P

Befostál mi? :) :)

Aha aztán összekarmol, otthon meg magyarázom, hogy egy csaj csinálta, de félreértés volt.... aztán az asszony is odabac. :D

Csak nehogy úgy járjatok 1x mint a kollégák :P beszólogattak minden arra járó nőnek, mondtam hogy itt nem nagyon kéne mert sose tudni ki a célszemély :o aztán megjelent 2 komoly autó még komolyabb csávókkal, megvárták míg befejezik a melót aztán elbeszélgettek a fiúkákkal :( :( kicsit kellemetlen lehetett nekik a híradót jeges zacskóval a szemükön nézni.. :D

Erre gondoltam én is, elég színes a falu. ;)

Link to comment
Megosztás:

Mostanában nagyon papisan vezetek, 2500-körül elváltok, csak ha a forgalom úgy kívánja akkor pörgetem meg kicsit. :D

Melóztunk, jött egy vörös csaj az utcán, a munkatársam fütyült neki, de én voltam közelebb, a csak meg odakiabált : Maga kinek fütyül???? Én meg mutatom neki, hogy a csávó volt, ő meg mutat vissza rám, hogy én voltam. Aszongya a csaj, mindjárt jövök vissza! :o Aztán bement a boltba. Pont kint voltam a konténernél amikor jött kifele, eldobálltam a szemetet, és berohantam az épületbe. :) Onnan néztem a csajt, amúgy jó bőr volt. :D

Az élet császárai :) :( :( :D

Link to comment
Megosztás:

Aha, csak a munktársam még csak 20 éves, váltogatja a nőket, én meg már csak nézem őket. :D :)

És közben hirtelen nyálcsorgás jön rád ha jó a tippem.. :o :) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.