Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha valaki szeretne valami kisebb dolgot Debrecenbe juttatni (esetleg a 4-es vonalán lévő települések egyikébe, ami nem nagy kerülő) vagy vissza valami nagyobbat, ami befér egy sedan csomagtartójába, szóljon. Ma délelött 11-ig ha vinni kell, és holnap reggelig ha hozni. :D

Lacikánál megvan a telefonszámom. (ja, és nem írtam, Pestről indulunk :o )

Link to comment
Megosztás:

Ha valaki szeretne valami kisebb dolgot Debrecenbe juttatni (esetleg a 4-es vonalán lévő települések egyikébe, ami nem nagy kerülő) vagy vissza valami nagyobbat, ami befér egy sedan csomagtartójába, szóljon. Ma délelött 11-ig ha vinni kell, és holnap reggelig ha hozni. :(

Lacikánál megvan a telefonszámom. (ja, és nem írtam, Pestről indulunk :) )

Lacikának egy puszit a nevemben légyszi ja meg neked is:))) :) :( :o :D

Link to comment
Megosztás:

Ha valaki szeretne valami kisebb dolgot Debrecenbe juttatni (esetleg a 4-es vonalán lévő települések egyikébe, ami nem nagy kerülő) vagy vissza valami nagyobbat, ami befér egy sedan csomagtartójába, szóljon. Ma délelött 11-ig ha vinni kell, és holnap reggelig ha hozni. :)

Lacikánál megvan a telefonszámom. (ja, és nem írtam, Pestről indulunk :o )

Jó utat. :D

Link to comment
Megosztás:

:P Ez mi?

Szóval jársz erre.. :)

Ez igaz. Azért a szembehülyét ne kiabáld el, volt már példa rá. :( :(

:P Azért 1x bevágtatnék szivesen :o bár előírás, hogy szembeforgalomban a leállón kell repeszteni.. :D

A négyes nagyon jó akkor, ha fáradt az ember...ébren tart az állandó készültség... ;)

Annyira azért nem vészes :D túlfújt gumik esetében a felni még menthető, persze normál vagy extrém "bmx" méretek esetében.. :)

1x egy drága kamionosnak köszönhetően durván durrant a jobb oldalon mindkettő, azt hittem az Intrák nem bírják ki, az egyik gumi vászonszakadásos is lett de a felniknek semmi baja, illetve az egyiknek a pereme nem 100% de max fél millit van megívelve, köszönhetően a 2.6 bar-nak.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.