Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Milyen beállítottságú/gondolkodású ember vehet 1 ilyet ?

Mondjuk Endlos? :) :o

Még a maszek világban ilyen kocsit raktak a seggem alá friss jogsisként. Common-rail 2.5 Turbó Dénes. :P Megy mint az ökör, csak nagyon billegős... :(

Hozzá kell szokni :P aztán már tiszta élvezet.. ;)

<a href="http://www.origo.hu/itthon/20101029-otszorosere-novelne-a-helyszini-birsag-osszeget-a-politikai szervezet.html" target="_blank">Mi jöhet még?</a> :( :D

Az oldal nem található de a címéből ítélve olcsóbb lenne a lézerdetektoros rakéta meg pár szekrénytáras a Nyíregyházi piacon.. :D

És olyan jó dolog, hogy az alu ajtó megfogta a munkaeszközömet :) konkrétan jobb mutató ujj.. :D

Link to comment
Megosztás:

Endlos egy külön téma :)

Az biztos :( :( múlt héten még rinyált, hogy hadd próbálja már ki Gyömbi a Pandát mert vennének valami terepesebb de kis fogyasztású kocsit :) erre rá 1-2 nappal már valami mutyuki szamurájt kezdett el üldözni :o a franc se érti azt a csávót, nemhogy én :D haver,haver de alkalmasint kíííszre tud vágni.. :D

Link to comment
Megosztás:

Helyszíni bírság. Eddig 3000- 20000 ig volt. Ezt akarják 100 ezerig emelni. :o

Szokásosan verni az autós népet :D az ilyesmiért az északkeleti szomszédoknál Berettával szoktak fizetni.. :)

Link to comment
Megosztás:

Szokásosan verni az autós népet :D az ilyesmiért az északkeleti szomszédoknál Berettával szoktak fizetni.. :)

Azért nem állunk messze tőle :) Lásd Balatonalmádi...... De tudod tegnap mesélték, hogy szombaton hajnalba kirámoltak egy kisboltot Balatonfüreden. 1 utcával feljebb a hülyerendőr igazoltatott, és a reggeli munkába induló autósokkal baccakodott :( Hajrá fiúk!!!! Csak így tovább!! Ezek az asshole-ok azt sem fogják észrevenni ha lenyúlják a gatyájukat igazoltatás közbe :o

Link to comment
Megosztás:

Azért nem állunk messze tőle :D

Csúnya dolog pont tőlem :( de asszem ideje lenne már kicsit észhez téríteni őket.. :o

Sanci. Ne kezd már te is. :) :)

:D :P Lusta voltam visszaolvasni de megtettem :( viszont télleg fennáll a gondolat -így nem kéne mindig 2 fajta olajat szerezgetnem mert a maciba 5w-40 a belejárós így nagyobb tételűt (50 literest) egész olcsón (?) tudnék hozatni.. :D

Link to comment
Megosztás:

Azért nem állunk messze tőle :) Lásd Balatonalmádi...... De tudod tegnap mesélték, hogy szombaton hajnalba kirámoltak egy kisboltot Balatonfüreden. 1 utcával feljebb a hülyerendőr igazoltatott, és a reggeli munkába induló autósokkal baccakodott :) Hajrá fiúk!!!! Csak így tovább!! Ezek az asshole-ok azt sem fogják észrevenni ha lenyúlják a gatyájukat igazoltatás közbe :o

Ilyesmire szokta mondani a lányom mostanában, igazi frissen szerzett német-angol nyelvtudásával, hogy : "mutter butter broken aus" :( anya vaja törje ki :D

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek. Nem egyszerű az élete annak, akinek eredeti a Windowsa és szeretné aktiválni, ismét. Történt ugyanis, hogy nekem az első telepítésnél egy másik lappal lett aktiválva és ez tegnap kikerült belőle és kapott egy jobb alaplapot. Na erre besírt a win7, hogy túl sok hardver változás meg mittom, újra kell aktiválni. Ma felhívtam őket, hogy ugyanmá. 15 percig tartott, mire felfogták, hogy én a régi win7-emet akarom használni az új lappal, ami szerintük képtelenség. Pedig 20 percnyi telepítgetés és 2 újra indulás után tökéletesen üzemelt minden hardverelem. Nade mindegy, megmondták a frankót, hogy csak újratelepítés esetén tudnak adni kódot... :o Éjjel kettőkor fel is hívom őket. :D Ja igen, tudom, hogy a dolgozó lány anyámat, mert eredeti és ilyen problémáim vannak. :)

Link to comment
Megosztás:

Azért nem állunk messze tőle :D Lásd Balatonalmádi...... De tudod tegnap mesélték, hogy szombaton hajnalba kirámoltak egy kisboltot Balatonfüreden. 1 utcával feljebb a hülyerendőr igazoltatott, és a reggeli munkába induló autósokkal baccakodott :) Hajrá fiúk!!!! Csak így tovább!! Ezek az asshole-ok azt sem fogják észrevenni ha lenyúlják a gatyájukat igazoltatás közbe :o

:)

Jól elvagyok a barátommal:

Összesen 26 aktív felhasználó olvas bennünket:

1 felhasználó és 25 látogató

zotya975, Google.com

:(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.