Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Haló Srácok! Volt már szó régebben a növelt fényerejű izzokról meg akkor a Megalight 90% os volt a téma nekem az lenne a kérdésem hogy ez: LINK mennyiben másabb? :) vagy melyik éri meg jobban? köszii! :o

Ezt qrvára dicsérni szokták, csak utána hozzáteszik, hogy nem jobb a megalight-tól annyival, mint amennyivel drágább :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt qrvára dicsérni szokták, csak utána hozzáteszik, hogy nem jobb a megalight-tól annyival, mint amennyivel drágább :o

szóval akkor a megalight is jó! :D :) :)

Én meg azt a panaszt hallottam róla sok embertől, hogy nem bírják sokáig. Hamar kiégnek. Lekopogom, de a megalight-ok már 1 éve üzemelnek.

Link to comment
Megosztás:

Azt a szikrázós számot meg látni akarom!!! :D

Amúgy ha jól gondolom, akkor a vízirendőrség mellett (a kompkikötőnél) szoktatok tanyázni és szórakozni? Ez ám a kemény dolog b@szki, nem a vídia ;)

Csak halkan jegyezném meg, hogy a vízirendőrök parancsnoka apámék szembe szomszédja-éés jó fej... :D

Ha Bundáson múlik szerintem még fogod is.. :D

Jaja, ott verünk tábort pár napra aztán kezdődik az őrület :P amúgy meg szerintem senkit nem érdekelt, hogy a fakabátok a közelben vannak :D ha meg mégis belénk kötnének hát vállalják a következményeit :o 2 éve valakik begurultak oda egy Yarissal, 1 alapjáraton, kifele már kettőben padlózta, nem is tudom miért.. :)

Ezt még nem is
:P

Most őszintén :( BIG-től mit vársz? ;) Ő az egyik fő-mókamester :D jó arc a srác, bírom.. :D

V-power diesel? Nincs vele még tapasztaltom. :)

Nekem nem vált be :( attól csak a dzset, a totál és az esszó ami nem jobb :P vagy csak én tankoltam olyan helyen ahol nem a legtutibb volt a minőség "házon belül".. :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg azt a panaszt hallottam róla sok embertől, hogy nem bírják sokáig. Hamar kiégnek. Lekopogom, de a megalight-ok már 1 éve üzemelnek.

Nájtbrékert 2 ismerősöm használ, és ők nem panaszkodtak :o (még :) ) Nekem a megalight túlélte a villanyoszlopot is :) Tudom, ez nem igazán az izzón múlt, de akkor is :( Bezzeg utána 2 nappal én törtem össze :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt csak megerősíteni tudom...

Nekem már volt tavaly télen 16 liter is...igaz hogy E85-ből, de akkor is durva volt... :)

Kellett neked a piára szokatni :) aztán egyre csak több kell neki.. :D

Nna én elmentem Főnixre, aki kíváncsi a pofámra ott megtalál 6 óra után.. :o

Link to comment
Megosztás:

Az auto mukodott, de kifogyott a gazolaj es azota nem tudjuk beinditani, szerlo meg nem latta. Jobb kormanyos, egyebkent eros auto. Kapcsolhato 4 kerekhajtas es felezo valto is van benne!

:o :D

17-es alufelnivel külön is eladó 50, 000.új lámbák meg rendelve hozá és bene van ezárban. és csak oktober végén hirdetem utana fell ujtom. ez autó ára alfelni nékul 160, 000.szerintem meg éri: -)
Link to comment
Megosztás:

Nájtbrékert 2 ismerősöm használ, és ők nem panaszkodtak :o (még :) ) Nekem a megalight túlélte a villanyoszlopot is :( Tudom, ez nem igazán az izzón múlt, de akkor is :D Bezzeg utána 2 nappal én törtem össze :D

Nekem meg a Passatot. :D

Hali! Meg tudnátok mondani hogy Vectra B hátsó üléssora jó-e az F astrába?

Erősen kétlem, de mérd le a Veci ülést, én meg lemérem az Astráét. ;)

Bicajjal jötem haza a szomszéd faluból mert letettem a telephelyen a Boxert és nem volt aki hazahozzon. Jól meghajtottam 1-2-3....24.-tiltáson. :P Kicsit galyra mehettek a főtengelycsapágyak, mert roszogotak a térdeim mire hazaértem. :( Még szerencse, hogy női vázas, mert lekoccoltam volna a kartert/ leeresztőcsavart amikor lecsúszott a lábam a pedálról. :) Megvolt az ezévi sport. :P

Link to comment
Megosztás:

és ezt ő csinálta? Gondolom nem. vagy igen?

Nem, csak nem találtam más képet.

Még a maszek világban ilyen kocsit raktak a seggem alá friss jogsisként. Common-rail 2.5 Turbó Dénes. :) Megy mint az ökör, csak nagyon billegős... :o

Lehet, de azok a gömbölyű formák, és azok a kis kerek lámpák nagyon randák. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.