Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az asszonyt is kivágtam volna :D :)

Nemigaz,hogy egy kibaszott fa miatt kell centizgetni, meg leverni a tükröt... mondjuk megtanulhattad volna hogy kell beállni, nekem a két tükör és a gari bejárata között 5-5cm van, eleinte volt hogy vissza kellett menni, de most már fékezni kell megálláskor, olyan lendületből beállok :)

Most már én sem akadok el, de nem tudom mi lesz, ha másnak is lesz jogsija. :o

Link to comment
Megosztás:

Az még csak hagyján, de a kocsibejáró is rossz helyen van!

%7Boption%7Dhttp://pics.coldline.hu/pics/112663-20101026-IWZglN.jpg :o

:D De legalább a kertségben laksz.

Amíg volt tartalék engem sem zavart, csak most már a tartalékok vannak fent. :)

Amikor meg akartam tanulni beállni a garázsba, akkor fater annyit mondott: "vegyél 5-5 tükröt mindkét oldalra, és akkor megtanulhatsz" nincs 1 centi se hogy neki menjen a garázs oldalának.

Link to comment
Megosztás:

Most már én sem akadok el, de nem tudom mi lesz, ha másnak is lesz jogsija. :o

Akkor nem is kell az a vadászpuska :D a kiscsajod lelécel a kocsival te meg mehetsz utána (bocs, utánuk) bringával vagy Babettával.. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok itt, most regisztráltam. Szeretnék kérdezni valamit.

GSI F Astrat akarok venni 2000-es motorral 16 szeleppel. Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e valami fontosabb amikre figyelni kell a motorjuknál megvételkor. Megéri-e egy ilyen autót venni, vagy a 8 szelepes beváltabb-e?

Köszönöm előre is a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok itt, most regisztráltam. Szeretnék kérdezni valamit.

GSI F Astrat akarok venni 2000-es motorral 16 szeleppel. Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e valami fontosabb amikre figyelni kell a motorjuknál megvételkor. Megéri-e egy ilyen autót venni, vagy a 8 szelepes beváltabb-e?

Köszönöm előre is a válaszokat!

[/quot]

2ezres gsi nél MINDENRE FIGYELNI KELL. Nem csak motorra. MINDENRE. De én a 8szelepre savazok.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok itt, most regisztráltam. Szeretnék kérdezni valamit.

GSI F Astrat akarok venni 2000-es motorral 16 szeleppel. Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e valami fontosabb amikre figyelni kell a motorjuknál megvételkor. Megéri-e egy ilyen autót venni, vagy a 8 szelepes beváltabb-e?

Köszönöm előre is a válaszokat!

Lehetőleg hidegen indítsd be, figyeld meg milyen hangok jönnek belőle, meddig csattognak a tőkék. Kérdezd meg mikor volt olajcsere. Vezérlés mikor volt cserélve. Belső állapota alapján nem sokat lehet következtetni a kmre, de hátha van vmi adata az embernek.

Link to comment
Megosztás:

Mert hogy? Úgy beszélsz zoli mintha a gsi-k mindegyike szalon állapotú lenne. :o Nem volt még egy törött autóm se de láttam egy pár romhalmaz gsi-t.

Ez neked egy hozzászólás ?

Meg is nézed mit írsz ? :D

Sziasztok!

Új vagyok itt, most regisztráltam. Szeretnék kérdezni valamit.

GSI F Astrat akarok venni 2000-es motorral 16 szeleppel. Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e valami fontosabb amikre figyelni kell a motorjuknál megvételkor. Megéri-e egy ilyen autót venni, vagy a 8 szelepes beváltabb-e?

Köszönöm előre is a válaszokat!

[/quot]

2ezres gsi nél MINDENRE FIGYELNI KELL. Nem csak motorra. MINDENRE. De én a 8szelepre savazok.

Link to comment
Megosztás:

Oké. Köszönöm szépen.

Egyenlőre még csak a fele van meg a pénznek. De ha ez valami csoda folytán meglesz akkor ezt venném meg. Max 1 milliót szánnék rá. Ez pont benne van. :o

ez az

Ez már ecotec. Ezeknek több elektromos bajuk is volt/van, és közel sem olyan mint egy rendes gsi 150lóval. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez már ecotec. Ezeknek több elektromos bajuk is volt/van, és közel sem olyan mint egy rendes gsi 150lóval. :o

A mocira én is akartam célozni, és több elektromos hiba, holott még egy elktromos ablak sincs benne... nem drága ez egy kicsit, hiába nem calassic meg nem is 94es... de akkor is 13éves F astra...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.